reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
a ja dziewczynki dzisiaj chodzę na 1000obrotach!!!
jestem po zakupach(nie wiem gdzie pomieszczę ciuszki?!),przebieram właśnie te co mi się znudziły,umyłam kamienie do nowego akwarium dla żółwi(kupiliśmy dzisiaj takie ładne),robimy przemeblowanie w domu(po raz ostatni:))
teraz oglądam serial i zaraz dalej uciekam do roboty!!!!
miłej nocki śpiochy
 
U mnie akcja szukanie nowego domu od jutra. Zaprosilam dzisiaj moja wlascicielke zzeby podyskutowac z nia na temat czynszu a dokladnie na zjechanie troszke w dol...n o ale pani jest nieugieta i nie chce zjechac, chociaz wokol peeeelno domow za wiele nizsza cene:) coz szkoda troche tego przenoszenia sie bo nie wyobrazxam sobie tego w dodtaku z malym dzieckiem no ale mam juz pelno znajomych zaoferowalo swoaja pomoc wiec powinno pojsc gladko. Napisze jutro czy cos znalazlam. papa
 
Witam sie kobietki.tesciowa poleciala do PL i zostalysmy same...ale juz za tydz wraca na szczescie;-)mam pytanie moja mala nie chce jesc jabluszka ze sloiczka tylko marchewke i zupke jarzynowa zje:no:i tak sobie pomyslalam czy moglabym zetrzec jej marcheweczke z domieszka jabluszka i dodac szczypte cukru???i co myslicie o tych kaszkach z bobovity??sa niektore od 4 miesiaca czy moglabym jej dawac juz taka kaszke???i jak jej to dawac ile razy dziennie itp???
a teraz z innej beczki jak tam wasze postanowienia co do slodyczy???
kurcze pusto tu troche...to chyba dlatego ze tak zimno jest...z lozka sie nie chce wychodzic.a ja niestety musze do sklepu dzisiaj sie wybrac musze zapakowac mala w kombinezon i jakos szybko obleciec:wściekła/y:no nic spadam na czerwona herbatke.pozdrawiam
 
U mnie akcja szukanie nowego domu od jutra. Zaprosilam dzisiaj moja wlascicielke zzeby podyskutowac z nia na temat czynszu a dokladnie na zjechanie troszke w dol...n o ale pani jest nieugieta i nie chce zjechac, chociaz wokol peeeelno domow za wiele nizsza cene:) coz szkoda troche tego przenoszenia sie bo nie wyobrazxam sobie tego w dodtaku z malym dzieckiem no ale mam juz pelno znajomych zaoferowalo swoaja pomoc wiec powinno pojsc gladko. Napisze jutro czy cos znalazlam. papa

Beata jesli moge zapytac duzo placisz za dom? Na twoim osiedlu to chyba z 900? Powiedz w jakim przedziale mniej wiecej chcialabys placic moze cos mi wpadnie w oko_Ostatnio nawet ogladalam dla kolezanki wiec jak cos to przesle ci pare linkow.:-)
a ja dziewczynki dzisiaj chodzę na 1000obrotach!!!
jestem po zakupach(nie wiem gdzie pomieszczę ciuszki?!),przebieram właśnie te co mi się znudziły,umyłam kamienie do nowego akwarium dla żółwi(kupiliśmy dzisiaj takie ładne),robimy przemeblowanie w domu(po raz ostatni:))
teraz oglądam serial i zaraz dalej uciekam do roboty!!!!
miłej nocki śpiochy
Megan zadna nowosc!! Zwolnij tempo i jak powiesz dziewczyny dzis lenie sie caly dzien to bedzie news!
Witam sie kobietki.tesciowa poleciala do PL i zostalysmy same...ale juz za tydz wraca na szczescie;-)mam pytanie moja mala nie chce jesc jabluszka ze sloiczka tylko marchewke i zupke jarzynowa zje:no:i tak sobie pomyslalam czy moglabym zetrzec jej marcheweczke z domieszka jabluszka i dodac szczypte cukru???i co myslicie o tych kaszkach z bobovity??sa niektore od 4 miesiaca czy moglabym jej dawac juz taka kaszke???i jak jej to dawac ile razy dziennie itp???
a teraz z innej beczki jak tam wasze postanowienia co do slodyczy???
kurcze pusto tu troche...to chyba dlatego ze tak zimno jest...z lozka sie nie chce wychodzic.a ja niestety musze do sklepu dzisiaj sie wybrac musze zapakowac mala w kombinezon i jakos szybko obleciec:wściekła/y:no nic spadam na czerwona herbatke.pozdrawiam

Ja czasem slodzilam ale ni9e cukrem a glucosa.Ale rzadko.Musze cie pocieszyc ze moj Max tez nie chial jesc jablka.Potem zaskoczyl a potem znow mu sie odwidzialo :tak: A teraz majac prawie 2,5 roku zje, ale tylko ze sloiczka i to z dodatkiem banana , w zadnym wypadku cale!!:-D
 
sylwisko22 ja mojej malej szybko wprowadziłam kaszki wiec myślę że możesz spróbować wprowadzać < szwagierka ma 4 mc córeczkę i też zaczęła podawać kaszki szybciej>. A jabłko z marchewką jak najbardziej możesz sama zetrzeć < ja dodawałam troszkę cukru ale niektórzy mówią że nie cukier tylko glukozą osłodzić;)>
Oki ja spadam się szykować do wizyty w szpitalu - zobaczymy czym mnie zaskoczą hehehe:-D
 
no to mnie pocieszylas GASTONE dzieki,oslodze jej to glukoza bo akurat mam.dzieki pozdrawiam.Kaja powodzenia w szpitalu
 
Ostatnia edycja:
witajcie!!!!!!!!!!!!!
moja dzidzia wierci sie w brzuszku kilka razy dziennie dobrze mowilyscie ze to nadejdzie lada dzien....
dzisiaj mam do przegladniecia 3 worki fatalaszkow dla malej bo dostalam od kolezanki po jej bobasie.....
narobilyscie mi ochoty na jablko z marchewka wiec wstaje z lozka i ide sobie zetrzec....:-D ze mna jak z dzieckiem


milego dzionka :)
 
reklama
Hejka. Gosia place 830 euro. Chcialam zeby zjechala 100 w dol. Dzisiaj ogladalam juz dwa domy. Nie najgorsze, za 750 ale mysle ze mozna by jeszcze cos uciac:) Jestem umowiona na poniedzialek na tym osiedlu gdzie teraz mieszka Elka. Babka dopiero w poniedzialek chce go pokazac bo tam wciaz remontuje i nie ma wszystkich mebli wiec nie chce wczesniej pokazywac ,tez za 750, wiec jest szansa ze bedzie w jakims tam standzrdzie bo jednak nie chcialabym isc na gorsze. Moze cos sie jeszcze urwie. Bo musze wam dziewczyny powiedziec ze nie zalapalam sie na zasilek:-( Macierzynski skonczyl mi sie 2 stycznia a od 1 stycznia zmienily sie przepisy i mam za malo przepracowane. Brakuje mi 9 tygodni!!! Gdyby skonczyl mi sie tydzien szybciej to bym sie zalapala. No coz. mowi sie trudno. A to wszystko przez moja byla szefowa bo mi przeciagnela dokumenty jak szlam na macierzyski i pierwotnie chiclam wlasnie isc tydzien szybciej i by bylo git. Dzisiaj bylam u niej po p60 to jak zwykle ona jeszcze nei ma przygotowane i jeszcze ma czelnosc powiedziec do mnie czy socjal wie ze ja robie paznokcie w domu:szok: . Ja mowie ze ja nie robie bo nie mam czasu gdyz zajmuje sie dzieckiem. Ona na to ze gdybym robila to musze zawiadomic socjal. Co za menda. A powiedziala tak dlatego ze jak bylam w piatek po dokumenty to poszlam z kolezanka ktora ma perfekt angielski i w dodatku ma pojecie na temat ksiegowosci i ta kolezanka mowi do niej ze ma uwzglednic urlop jaki mi sie nalezy i wszystkie bank holidaye, bo ja by nie bylo powinna mi wszystko wyplacic a wiem z autopsji ze ona byla barzdzo ciezka do tego typu wyplat czy uwzgledniania bakj holaday -ow. W kadzym badz razie kolezanka powiedziala ze sie do niej sama przejdzie wmoim imienu i jesli ona nie bedzie fair w ten piatek to my tez nie bedziemy. Nie lubie sie klocic ale jesli ona nie bedzie w porzadku to ja nie zamierzam tez byc grzeczna. Trzeba walczyc o swoje prawa....no to zem sie wygadala:-)
 
Do góry