reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Cześć dziewczyny!
Ja co prawda mieszkam w Polsce nie Irlandii, ale przez jakiś czas mieszkałam i pracowałam w Tralee. Wpadłam tylko, żeby wam powiedzieć, że - za przeproszeniem - cholernie wam zazdroszczę, że tam mieszkacie. Zakochałam się w tym kraju i choć już dwa lata minęły odkąd jestem z powrotem w Polsce, często myślę o Tralee. A niestety widoków na wyjazd nie ma :-( Trzymajcie się cieplutko z waszymi maleństwami i ucałujcie ode mnie irlandzką ziemię ;-)

Tralee piekne miasteczko, nieduze, ale strasznie urocze.Przez moment byla mozliwosc ze sie tam przeniesiemy, moj ma mial propozycje pracy.Ale zrezygnowalismy bo przyzwyczailismy sie za bardzo do Ennis.:tak:Jesli masz ochote pokonwersowac, zaprasamy.:-)
Ucaluje... chociaz mam nadzieje ze mi jezyk do asfaltu nie przymarznie bo cosik zimno sie tu zrobilo:)...ale zapraszamy do dalszej konwersacji:-)
Jessuu jak zimno.Strasznie.Dobrze jednak ze wczoraj sie skusilam na spacerek z malym bo dzis spedzecaly dzien przed kominkiem!

Cisza że ho ho i Megan dziś nic nie daje o sobie znać??!! Może ją ruszyło;-)

Wczoraj o tym myslalam.Pewnie ja w nocy wzielo strasnie i dlatego nie odzywa sie do nas.Chyba poszloa za moja rada i zwolnila tempo :-D
 
reklama
Haha i tu Was zadziwie!!!
ja popprostu przyspieszyłam tempa!!i wczoraj balowałam u koleżanki cały dzionek i wieczorek,a jak przyszłam do domku to odrazu padłam!!
ale nie ma się co mi dziwić byłąm otoczona w sumie(nie licząc dzidzi w brzuchu)5 dzieci w wieku zbliżonym do Susanaah!!!
dzisiaj zwalniam,ale naprawde!!!jedyne co zrobie,to porządek w ciuszkach małej(bo wczoraj odkryłam ile ma już zamałych ciuszków,a nadal zajmują miejsce na półce!!!)
a co do porodu!!!Książe napewno napisze smsa do Agi albo Kaji!!
 
Czesc dziewczynki.kurcze MEGAN ja tez juz myslalam ze napewno lezysz juz ze swoja corcia i odpoczywacie po porodzie a tu sie okazuje ze nici!!!trzymam kciuki zeby szybko sie zaczelo!!!
AGA co z twoim egzaminem???
Ale zima sie nam robi szkoda ze bez sniegu...
BEAKTA,KRYCHA mam pytanko czy wasze pocieszki potrafia sie juz przekrecic z brzuszka na plecki i odwrotnie???aa krycha a jak tam kojec tez myslalam o kupnie.
I wogule mam jeszcze jedno pytanie jak radzicie sobie z kapiela bo my w wanience ledwo sie miescimy:szok:pozdrawiam was wszystkie pappappapa
 
Hej :-D!!! Zgadzam się, zimno jak diabli :szok:!!!!!!!!!!!!!! Nigdzie dzis z Pyzą nie wychodzimy! My też będziemy się grzać przed... kaloryferem, gdyż kominka nie mamy, ale ważne, że grzeje ;-)!!!!!

Czesc dziewczynki.kurcze MEGAN ja tez juz myslalam ze napewno lezysz juz ze swoja corcia i odpoczywacie po porodzie a tu sie okazuje ze nici!!!trzymam kciuki zeby szybko sie zaczelo!!!
AGA co z twoim egzaminem???
Ale zima sie nam robi szkoda ze bez sniegu...
BEAKTA,KRYCHA mam pytanko czy wasze pocieszki potrafia sie juz przekrecic z brzuszka na plecki i odwrotnie???aa krycha a jak tam kojec tez myslalam o kupnie.
I wogule mam jeszcze jedno pytanie jak radzicie sobie z kapiela bo my w wanience ledwo sie miescimy:szok:pozdrawiam was wszystkie pappappapa

Ja też myślałam, że Megan234 już urodziła, a tu proszę - w tango poszła, hihihi... Właśnie Aga_irlandia, jak egzamin??? Moni26, jak się czujesz Kochana?
Sylwisko22, Oliwka jeszcze nie przekręca się jeszcze, no chyba, że z naszą pomocą :sorry2:! Ale myślę, że lada dzień może to nastąpić, bo kręci sie coraz bardziej, jak bączek, hehe... A jeśli chodzi o kąpiel, to my jeszcze nie mamy żadnych problemów, bo Pyza do wielkoludów nie należy i w wanience się mieści, ale później to albo większą wanienkę trzeba będzie kupić albo już w dużej kąpać, zobaczymy! A mam pytanko do Ciebie - jak się nazywa ta parafina, bo Oliwce się coś skórka znów "popsuła", zwłaszcza na zgięciach, nie wiem czemu... A z kojca jestem zadowolona - mogę Małą bezpiecznie płożyć spać tam gdzie urzęduję i mieć ją na oku! Osobiście polecam!!!!!! My kupiliśmy w Smiths'ie, z promocji, kojec Graco, za niecałe 34 e!
Shanta, miło, że do nas dołanczasz, bo dołanczasz, nie :sorry2:? Przyszłe mamusie, jak się czujecie????

Miłego dzionka życzę, pozdrawiam gorąco, papatki :-)
 
hej dziewczynki .... no to sie rozpisalyscie od wczoraj..... ja jako przyszla mamuska cziuje sie znacznie lepiej nie wliczajac bolu plecow
a teraz najwazniejsze :-DMOJE MALENSTWO DALO WCZORAJ O SOBIE ZNAC PO RAZ PIERWSZY.....:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
super uczucie.... az mi lza ze szczescia poleciala.... teraz tak juz codziennie bedzie ???????:happy:
ja dzisiaj sie do centrum wybiore bo musze isc do banku i social welfare....a na dworze taki mrozzzz bryyyyy

milego dzionka kobitki :)
 
Krycha to sie nazywa liquid paraffin w kazdej aptece kosztuje cos ok 2,5 i starcza na bardzo dlugo mam to juz ok3,5 miesiaca a jeszcze ponad pol butelki.my tez zastanawiamy sie nad kojcem ale jak w smitsie taki tani to moze podjedziemy kupic.no wlasnie nasza mala kreci sie juz na calego z oka nie mozna jej spuscic nie wiem czyto dobrze czy nie za wczesnie???pozdrawiam was
 
Ostatnia edycja:
Hejka laski.
Ja dziś zmeczona ale chce mi się coś robić. Miałam krzyżowe do 4.30 co 6-7 min ale nie wskoczyły mi normalne skurcze i wody nie odeszły;( więc lipa. W końcu zasnęłam a teraz lekko podbrzusze boli.Zobaczymy co jutro na wizycie mi powiedzą w szpitalu. Jednym słowem mały nie chce wyjść. Pójdę chyba za myślą Megan i też córci przebiorę ciuchy w szafie te co ma za małe.:-D
 
reklama
ok dzieki AGA ja to czsem zadaje pytania...ale martwie sie wszystkim zeby pozniej znowu jakis problemow z kkregoslupem nie miala itp.
a co z twoim egzaminem??
 
Do góry