reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

a nic....czekam na odpowiedz....i moge se tak podobno czekac i 6 miesiecy wrrrr....ale niestety nie moge tego przyspieszyc....a samochod jutro albo pojutrze juz bedzie:) widzialam fotki...fiat scudo....z dostosowaniem dla osob niepelnosprawnych....z szyba odzielajaca kierowce od pasazerow....fajny.....ech...myslalam ze popracuje jeszcze troche a cos mi sie zdaje ze lipa bedzie.....bo jak bde dlugo czekac na te licencje to kiedy pojde do pracy????/echhhhhh
 
reklama
Krycha to sie nazywa liquid paraffin w kazdej aptece kosztuje cos ok 2,5 i starcza na bardzo dlugo mam to juz ok3,5 miesiaca a jeszcze ponad pol butelki.my tez zastanawiamy sie nad kojcem ale jak w smitsie taki tani to moze podjedziemy kupic.no wlasnie nasza mala kreci sie juz na calego z oka nie mozna jej spuscic nie wiem czyto dobrze czy nie za wczesnie???pozdrawiam was

Z tego co się orientuję to jeśli dziecko zaczyna samo coś robić to sobie krzywdy nie zrobi, a musi ćwiczyć nowe umiejętność, więc, moim zdaniem, nie masz powodu do zmartwień! Dzięki za info z tą parafinką, chyba muszę sobie kupić...

Tak się zastanawiam, na dolnym dziąsełku Oliwki pojawiła się mała biała kropeczka, tak na moje oko kawałeczek jedyneczki lewej, ale nie jestem pewna na 100% - będę obserwować!!!!!!!! Jak u Wikusi wypatrzyłaś ząbka? Bo raczej od razu cały nie wyszedł? Byłoby super, chociaż czarno widzę karmienie piersią - dziąsłami potrafi czasem zdrowo ścisnąć, a co dopiero ząbkami, ajjj....

Aga_irlandia, masz rację, z tempem Irlandczyków możesz tej pracy nie zacząć, hehe...

Aha, zapomniałam Wam napisać - jest postęp w ciągnięciu smoka, Pyza nauczyła się zależności, że jak ciągnie cyca to leci mleczko, a jak chce tylko pociumkać to musi być smok (obojętnie jaki kształt ku naszemu zdziwieniu!) :-p!!! Tylko żeby jeszcze z butlą zaskoczyła...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
KRYCHA Nasza Wikusia wkladala wszystko do buzi i zawsze chciala tez grysc nasze palce ale jakos tak nigdy jej nie pozwolilismy i ktoregos ranka dalam jej palca bo gryzak sie chlodzil w lodowce no i poczulam cos ostrego ale to byl zabak juz caly na gorze.a teraz rosnie dosc szybko a na drugiego wciaz czekamy...A wczesniej jakos nie zagladalam jej do buzki bo przez mysl mi nie przeszlo ze to juz zabki ida...
 
najlepszy sposob na sprawdzenie czy to zabek to wziecie lyzeczki metalowej do herbaty i stukanie( nie mocne oczywiscie)....jak zabek to uslyszysz.....ja zawsze znajdywalam i maz musial mi cos kupic:)taka tradycja heheheh
 
Witka. Nico tez sie jeszcze nie przekreca ale za to mostki robi, wiec to moze byc juz lada dzien. Do kapania mam wanienke ale takiego wiekszego rozmairu od kolezanki dostalam a ona z PL sobie zwiozla. Kojec tez zakupilam juz dosc dawno, w smyths. Wkladam tam mate edukacyjna i przynajmniej nie boje ze mi dzieciaka przewieje bo na tej podlodze to nie bardzo mi sie usmiechalo. A zabka sprawdzam dokladnie tak ja Aga napisala. Leciutko metalowa lyzeczka postukac;-)
 
reklama
Do góry