reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
drozdusia tak się cieszę że już jesteście w domku, nie ma to jak na swoim.
Martuanna ja nie wpadnę skarbie do Ciebie bo padam po szkole rodzenia, normalnie myślałam że wszystkie ducha wyzioniemy, tak tam nagrzane było jak w piekarniku, ani wiatraki ani zimne napoje nic nie dały, byliśmy wszyscy czerwoni jak pomidory-razem z panami i teraz taka klapnięta jestem...
Justyś, ja to wpadne na pępkowe innym razem bo moje szczęście ma teraz 3 tygodnie urlopu więc jedziemy do Dublina na cały dłuuugi weekend szukać domku, mamy już 4 spotkanka umówione...Mam nadzieję,że pogoda się zmieni bo wyzionę ducha w trasie przy tych upałach
 
hehe tyle psioczyłyśmy, że pogoda brzydka a w Polsce to tak cudownie..
a tu po tygodniu wszystkie mają dosyć upału:-D:-D:-D
jak sobie przypomnę 30st we wrocławskich tramwajach mi ciarki po plecach chodzą:nerd:
 
hejo laseczki:-)
no i cześć ułan:-D hihi, świeża krew na forum:-D i to rodzynek! może być ciekawie...:-D on będzie pisał o samochodach, a my o rzadkich kupkach i laktatorach, buahahahahaha...:-D
 
ułan witaj, rano apelowałam o nowe brzuszki na wątku...
zdaje się, że to odzew :-D:-D:-D:-D

kobitki, która wie gdzie jest basen w którym mogą się kąpać małe dzieciaczki? ktoś mi wspominał ale nie pamiętam kto:eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama

Załączniki

  • basen.jpg
    basen.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
Do góry