reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

hejka babeczki :) i Ty Ulanie:)
ja do szkoly zaraz jade:) widze ze dzis znow piekna pogoda ......a juz juztro cos mi kokazuje jakis deszcz:( oby sie zmienilo:):):):):)
no nic.....lece dalej poki jeszcze moge hahahhahaha
milego dnia:)
 
reklama
witam:)

Marcina ściskam całować Go nie będę:-p a apropo kup Krycha kazała mi raz sprawdzić czy Oliwka zrobiła kupę ale się sztachłem że aż oczy z orbit mi wyskoczyły :eek:
ps. słonko świeci u nas w końcu tylko ciekawe jak długo

Aj, nie przesadzaj!!! Będziesz miał nauczkę na przyszłość, że z dziecięcymi pieluszkami trzeba ostrożnie i się nie zaciągać - smrodek i tak poczujesz :-p!!!
Uściski przekażę, pewnie się ucieszy ;-)! No i w Polsce to pewnie już to słonko zostanie...

Aga_irlandia, nie strasz tym deszczem :dry:, teraz choć upalnie, ale jak milusio :tak:!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A i co najwazniejsze znalazlam fajne mieszkanko:-)Takze dziewczynki za jakies dwa,trzy tygodnie parapetowa u mnie:-DAle narazie to musze pomyslaec jak sie tam ulokowac bo uzbieralo sie troche rzeczy:zawstydzona/y:
ja nie odmawiam parapetówek w promieniu 50km :-D:-D:-D:-D

a gdzie to mieszkanko znalazłaś? i jak wygląda?

krycha jeszcze dzisiaj zdążymy trochę polatać po sklepach w słońcu bo od jutra może trochę padać:dry:
lecę Bąbla nafutrować;-):-D:-D:-D
 
ja nie odmawiam parapetówek w promieniu 50km :-D:-D:-D:-D

a gdzie to mieszkanko znalazłaś? i jak wygląda?

krycha jeszcze dzisiaj zdążymy trochę polatać po sklepach w słońcu bo od jutra może trochę padać:dry:
lecę Bąbla nafutrować;-):-D:-D:-D

No to bardzo się cieszę!!! Oczywiście z dziesiejszego słonka ;-)...

Krycha w Twoim wykonaniu kawa jest najlepsza mi taka dobra nie wychodzi:-(

Może Cię nauczę jak będę w Polsce :sorry:
 
reklama
Witam kobitki i rodzynka.Ja dzis zombee jestem.Dziecko nie spi od 4.30,przyszedl biedaczek z placzem do lozka i tarl oczka i mowwil ze go bola.Narazie jedno oczko zaczerwienione.Kupilam kropelki, poczekam do poniedzialku.Mam nadzieje ze przejdzie.

Cytrus mezu bedzie dzis dwonil do ciebie, bo bedzie w limericku.
 
Do góry