reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
mnie przeprowadzki nie przerażają bo podekscytowanie nowym domkiej zawsze przewyższa przerażenie pakowania, ale siostrzyczka przylatuje więc pomoże. Jeszcze ,musimy zorganizować jakiegoś busa i już, a no i domek znaleść
 
Olcia jakbys potrzebowala pomocy w pakowaniu to ja mysle ze sie tu niezla ekipka znajdzie... nie dziewczynki ??
a u mnie to tak o 11 jak pasuje.... bo musze sie wyrobic hihiiih :tak::tak::tak:
 
hej!!!aga super,ze wszystko oki!!!ja mam jutro wizyte w szpitalu,mam nadzieje,ze tez wsz okaze sie w porzadku!!!
ola ja tez bardzo chetnie ci pomoge...tylko BARDZO szkoda,ze nas zostawiasz :(
justyna mi w pt o 11 pasuje,takze ja tez sie pisze na to pepkowe :)
aha i mam do was jedno pytanko,nie wiecie do kiedy jest to wesole miasteczko w limerick??bo my nie zdazylismy go jeszcze odwiedzic..gdyby jeszcze w weekend bylo to pewnie sie skusimy..papaapapapa
 
Ja tez szukam domku do przeprowadzki.Tak fajnie mi sie mieszka ale te dzieciaki i najgorsze trzy wielkie psy za murem.Teraz odczulismy w te upaly.Tam brud, smrod i gowna wszedzie.I przy tym upale smierdzi ze nie da sie zyc.I wiecznie sie gryza te psy, szczekaja 24 godziny na dobe, ajak wyjdziesz do ogrodu to nawet szeptem nie mozesz rozmiawiac bo sie dra.Ale ja nie musze tak na gwalt, wiec powolutku szukam.
 
reklama
hej dziewczynki.właśnie wróciłyśmy ze szpitala.z Igorkiem na szczęście lepiej,nawet się dzisiaj uśmiechał.a ja umordowana i z przypieczonymi ramionami.teraz trzeba cosik chyba na ruszt wrzucić.
justysia21-mi 11 też odpowiada
 
Do góry