reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
na daft`cie sprawdzalas?
Caly czas sprawdzam,tylko ze gdzie dzwonie to okazuje sie ze oferty nieaktualne albo np.pisza ze top floor a okazuje sie ground floor:confused2:.Ale powiem Ci ze wczoraj sie puscilam w miasto po agencjach i maja oferty rozne,umawiasz sie na ogladanie jednego mieszkania na danym "osiedlu"a na miejscu sie okazuje ze maja jeszcze kilka tam.No ale z tego co wczoraj widzielismy to same nieciekawe:no:Rozczarowalam sie bardzo osiedlem gdzie najbardziej chcialam mieszkac.

No to nie mam nic ciekawego :baffled:... U mnie w apartamentowcu był do wynajęcia apartament dwu - sypialniany, ale nie dość, że za 800 e to jeszcze w centrum... Sorki, że pytam, ale ciekawi mnie czemu nie chcecie już w tym domku mieszkać?
Ale co ty,pytaj smialo:-)Chcemy sie wyprowadzic bo:za zimny ten dom,za duzy dla nas.Jak moj W. ma druga zmiane to my z Jula w jednym pokoju siedzimy,a pozatym z ogrodu korzystamy jakies kilka dni w roku bo wieczne bagno tam jest:wściekła/y:.Wiec chemy jednak cos mniejszego:tak:
 
Dzięki dziewczyny :tak:!!!! Troszkę się pogubiłam, w ogóle ciężko mi się odnaleźć jeszcze po wyjeździe chłopaków, ale powoli, powoli... ;-)

Caly czas sprawdzam,tylko ze gdzie dzwonie to okazuje sie ze oferty nieaktualne albo np.pisza ze top floor a okazuje sie ground floor:confused2:.Ale powiem Ci ze wczoraj sie puscilam w miasto po agencjach i maja oferty rozne,umawiasz sie na ogladanie jednego mieszkania na danym "osiedlu"a na miejscu sie okazuje ze maja jeszcze kilka tam.No ale z tego co wczoraj widzielismy to same nieciekawe:no:Rozczarowalam sie bardzo osiedlem gdzie najbardziej chcialam mieszkac.


Ale co ty,pytaj smialo:-)Chcemy sie wyprowadzic bo:za zimny ten dom,za duzy dla nas.Jak moj W. ma druga zmiane to my z Jula w jednym pokoju siedzimy,a pozatym z ogrodu korzystamy jakies kilka dni w roku bo wieczne bagno tam jest:wściekła/y:.Wiec chemy jednak cos mniejszego:tak:

Aaaaaaaahhhhhhhaaaaaaaa, dzięki za zaspokojenie mojej ciekawości :sorry:...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heh, to znaczy, że musimy się podzielić z Drozdusią hahahahahaha... Może spotkamy się u Ciebie, Drozdusiu, co? Jutro będę miała czas do 16.30 a później muszę pójść zareklamować wiatrak, bo kupiliśmy wczoraj i drugi napęd nie działa :wściekła/y:!!!!!

Aha, i rozumiem, że pępkowe jest w piątek, tak???

nie ma problemu.też o tym myślałam żebyście mnie nawiedziły.także umów się jakoś z ms.marple bo wie gdzie mieszkam i zapraszam.ja jutro powinnam być cały czas w domku,może ewentualnie jakieś zakupki do lodówki bo ciągle wszystko czyszczę;-). także jak już się dogadacie o której to dajcie znać
 
no imprezka w piatek :) alez wy jestescie uparte dziewuszki..... nie musicie nic przynosic przeciez to pepkowe :):):) wiec do piatku
a ja tak sie przyznam ze dopiero wstalam moj Elfik w nocy 2 godziny nie dawal mamusi spac :( ale dobrze ze jest jeszcze babcia ona o 10 juz hna nogach byla a mala sie tez wtedy obudzila wiec ninka zostala podrzucona..... a co trza kozystac
AAAAA Kasia ja rowniez czekam na wiesci o Twoim rozpakowaniu :):-D:-D:-D
 
no ja juz po GP:)
wszystko dobrze:) sreduszko bije jak dzwon....malenstwo ulozone glowa w dol chyba dosc nisko ale to nie problem:) cisnienie i siuski tez ok:)
aaaaa i przytylam od poczatku ciazy niecale 9 kilo:):):):):)



najwazniejsze pytanie.....NA KTORA GODZINE MAMY SIE ZWALIC JUSTYNKA???????????
 
Ostatnia edycja:
reklama
no imprezka w piatek :) alez wy jestescie uparte dziewuszki..... nie musicie nic przynosic przeciez to pepkowe :):):) wiec do piatku
a ja tak sie przyznam ze dopiero wstalam moj Elfik w nocy 2 godziny nie dawal mamusi spac :( ale dobrze ze jest jeszcze babcia ona o 10 juz hna nogach byla a mala sie tez wtedy obudzila wiec ninka zostala podrzucona..... a co trza kozystac
AAAAA Kasia ja rowniez czekam na wiesci o Twoim rozpakowaniu :):-D:-D:-D
ale ci zazdroszczę:tak:
mój fumfel budził się co 2,5-3 godziny jeść
a w tej chwili budzi się od 12tej do 4tej co pół- godz nie wiedzieć po co:angry: więc ja śpię dwa razy po 2 godziny :angry:

no ja juz po GP:)
wszystko dobrze:) sreduszko bije jak dzwon....malenstwo ulozone glowa w dol chyba dosc nisko ale to nie problem:) cisnienie i siuski tez ok:)
aaaaa i przytylam od poczatku ciazy niecale 9 kilo:):):):):)

mmm lux mało do zrzucania:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry