reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

bozenko ja wiem:) na corbbaly:)......tam sa 2 baseniki osobne dodatkowe dla maluszkow:)z cieplutka woda:0 ale zapomnialam jak sioe ten basen nazywa:) ale ola wie:)napewno ci napisze:)

ooo i mnie ola uslyszala:)
 
reklama
ms.marple dobrze że zapytałaś o ten basen to będziemy mogły śmigać z urwisami.a mi całkiem wypadło to z głowy.

Ułani,ułani,malowane dzieci,niejedna panienka za wami poleci;-)-witaj rodzynku
 
Hihihihihihihi, widzę, że "rodzynek" się jednak przyjął... Ms.Marple, daj znać jutro o której chcesz się poszwędać ;-)! A ja się już pożegnam z Wami na dziś, słodkich snów, buźka :sorry:

Ps. Też chętnie wybralibyśmy się na basen :tak:
 
dzięki dziewuszki już zgoolowałam basen musimy się tam kiedyś udać z fumflami:tak:
wczoraj i dzisiaj wystawiliśmy Bąblowi wanienkę do ogródka i się plumpał:-D:-D
krycha postaram się być w centrum w południe, wyślę ci cynka jak będę wyjeżdżać z domu
 
Ostatnia edycja:
Hello dziewczeta,no i Ty rodzynku;-)
Ja tez bede w piatek jesli mnie Marta wezmie:-D
A i co najwazniejsze znalazlam fajne mieszkanko:-)Takze dziewczynki za jakies dwa,trzy tygodnie parapetowa u mnie:-DAle narazie to musze pomyslaec jak sie tam ulokowac bo uzbieralo sie troche rzeczy:zawstydzona/y:
 
co tam babeczki, śpicie?:-) małż usypia małą, więc sobie zaglądam do Was...

a tu coś pod humorek;-) :
 
Ostatnia edycja:
Aine a Ty kiedy nam zdjęcie zrobiłaś? Od razu sprawdziłam czy mamy zasłony zasunięte hahaha Dobranoc babeczki. Jutro pewnie będę dopiero popołudniu bo jade z Natinką do maternity. Gosia mam nadzieję, ze się na parapetówkę załapię a późńiej wy na moją :)
 
reklama
witam:)

Marcina ściskam całować Go nie będę:-p a apropo kup Krycha kazała mi raz sprawdzić czy Oliwka zrobiła kupę ale się sztachłem że aż oczy z orbit mi wyskoczyły :eek:
ps. słonko świeci u nas w końcu tylko ciekawe jak długo
 
Do góry