reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Sluchajcie dziewczynki widze ze sobie juz zaplanowaliscie piateczek wiec nie chcem wam zmieniac planow do mnie wpadniecie najwyzej kiedy indziej:tak:
No to milego dzionka zycze bo pogoda jest naprawde piekna
 
reklama
Hej. Pogoda naprawde ladna....Bratowa dzisiaj wyszla do domu na razie bez malutkiej bo jeszcze sie nie nauczyla ssac wiec dopuki sie nie nauczy musi zostac w szpitalu ale nie ma problemu , bo oni moga u niej siedziec caly dzien a poza tym wszystko git. :tak:
 
Martuana czuje sie lepiej... ten antybiotyk pomaga... nie mam juz takiego bolu jak mialam... choc jeszcze jest...
Beakta super ze z mala i bratowa wszystko ok!!! teraz to tylko czekac az malenstwo bedzie w domu :)
Megan super ze masz neta.... w koncu sie uspolecznisz hihihi
a ja po wizycie u gp.... i wszystko gra... nawet siuski juz dobre hehehheh
wpadne pozniej :)
 
Beakta, superancko, że bratowa wyszła!!! Pewnie jej teraz ciężko, że Antosia została jeszcze w szpitalu... Ale najważniejsze, że jest pod dobrą i stałą opieką :tak:!!! Megan234 - reaktywacja :-p!!!!!!! Witamy wśród "żywych" i nie znikaj już tak!!!!! Justysia21, bądź teraz czujna i jak coś Ci się nie spodoba to od razu na kontrole!!!

Moja Pyza już nie chce spać tak długo - godzina i koniec :eek: i z trzech drzemek zeszliśmy na dwie :baffled:...
 
reklama
Do góry