reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
slicznadziewczyna niestety nie pomoge:-( nie mam nawet pojecia o jakich zdjeciach mowisz:eek:
alexx ja czyscilam jak aine pasta i szczoteczka:-)
Beatko ulala az mnie ciarki po plecach przeszly:baffled:,a to przeciez tylko tipsy:-D
Justysia niezle:-D.
Ale sie zdrzemnelysmy z Jula:happy:a mialam sprzatac...no nic trzeba sie wziac za robote i jeszcze pizze na kolacje zrobic:blink:
 
dobrze wiedzieć o tym przestawieniu zegarków...

Aga, a ty kiedy masz to kolejne usg? strasznie jestem ciekawa płci:-)
 
czesc dziewczyny mam wazna sprawe czy ktoras z was wie jak wstawiac zdjecia na alegro ale nie nie te zwylke co mozna 8 tylko takie jak robia te paczuszki dla dzieci mam mase rzeczy po moim bebe i chciala bym je sprzedac ale niemam pojecia jak to sie robi szczerze odwdziecze sie za pomoc!!! sliczne dzieki
śliczna dziewczyno ostatnio zalewas nas pytaniami ale sama jeszcze na zadne nie odpowiedzilas.
Dziewczyny a ja oblałam się dziś sosem, chciałam szybko ściągnąc koszulkę żeby przeprać bo to pomidory no i trach jak podniosąłm ręce do góry coś mi w plecach strzeliło i nie mogę się ruszać, siedziec, leżeć. Czy którejś się to zdarzyło podczas ciąży?? Raczej z maści nie mogę korzystać tylko paracetamol ale coś nie przechodzi...
 
Dziewczyny ja tak zupelnie z innej beczki
czy ktoras moze wie czym sie czysci srebro ?:blink::blink:
pasta i szczoteczka, ale taki puder w kremie jest tez swietny.Smarujesz pudrem i polerujesz husteczka do nosa.:tak:

Bez obaw dziewczynki to nie angina:-)Pani doktor powiedziala ze jeszcze pare dni i bedzie OK.Nawet zadnych lekow mi nie dala bo stwierdzila ze nie ma sensu,bo co najgorsz to juz za nami :tak:
A co do wtorku to mi pasuje na 12-13,ale Marcie to nie bardzo bo jej dziewczyny o 15 koncza szkole:sorry2:A Ola to tez niewiem.Gastone daj namiary na Ciebie,cobysmy nie bladzily zbyt dlugo
Dziewuszki ja wysle wam namary na priva wieczorkiem , dokladnie opisujc wszytko.Teraz pedze zjesc obiadek.
aniu kochana w srode:) na 9.20 ......:)ale wiesz ze z kilka godzin mi moze zejsc:) tyle zaciazonych jest teraz w szpitalu ze szok normalnie

poooooooczekamy!:-)

Olivcia poprostu tak zwany zwykly zastrzal.Ja co prawda nie w ciazy ale czesto mi sie to zdarza.Masci odpadaja , kurcze nie wiem jak z poduszka elektryczna albo termoforem , nie mam pojecia szczerze mowiac czy tak mozna..A potrawa dokilka dni zamim dojdieszdo siebie..
 
Ostatnia edycja:
reklama
olivka do lekarza najlepiej:)
ale chyba on ci nic nie da....tylko ten nieszczesny paracetamol...mnie jak dysk wypadl i bylam w ciazy to tylko paracetamol......ja jeszcze uzywam voltarol w zelu z diclofenackiem pomaga przeciwbolowo miejscowo ale to juz powinnas skonsultowac z lekarzem :)
 
Do góry