reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Bez obaw dziewczynki to nie angina:-)Pani doktor powiedziala ze jeszcze pare dni i bedzie OK.Nawet zadnych lekow mi nie dala bo stwierdzila ze nie ma sensu,bo co najgorsz to juz za nami :tak:
A co do wtorku to mi pasuje na 12-13,ale Marcie to nie bardzo bo jej dziewczyny o 15 koncza szkole:sorry2:A Ola to tez niewiem.Gastone daj namiary na Ciebie,cobysmy nie bladzily zbyt dlugo
 
reklama
czesc dziewczyny mam wazna sprawe czy ktoras z was wie jak wstawiac zdjecia na alegro ale nie nie te zwylke co mozna 8 tylko takie jak robia te paczuszki dla dzieci mam mase rzeczy po moim bebe i chciala bym je sprzedac ale niemam pojecia jak to sie robi szczerze odwdziecze sie za pomoc!!! sliczne dzieki
 
No i dupa...zlamalam paznokcia:wściekła/y:...przekladalam kartony w garazu i poszedl...hm:angry:...ale nie ma tego zlego bo powoli zaczely mi sie nudzic :-) dobra koncze bo niedlugo wam tu zrobie forum paznokciowe;-)
 
Dziewczyny ja tak zupelnie z innej beczki
czy ktoras moze wie czym sie czysci srebro ?:blink::blink:

alex ja czyszczę starą szczoteczką i pastą do zębów:) niektórzy czyszczą popiołem z kominka:) no i poza tymi metodami "babcinymi" są jeszcze specjalne preparaty do kupienia.

fajny dziś dzień, no nie? znowu ciepło i znowu słoneczko:-)

ps. justysia , wlasnie obejrzalam Twoją galerię na nk, cholercia jaka Ty jestes podobna do paris Hilton hihi. serio.
 
Ostatnia edycja:
hihihi no jakos tak na zdjeciach moze troche..... bo nie pierwsza mi o tym mowisz... hmmm piszesz..... ktos sie ostatnio smial zebym dala fotki na jakas plotkarska strone i sensacje zrobila, ze Paris niedlugo bedzie rodzic:-D:-D:-D
 
reklama
alex ja czyszczę starą szczoteczką i pastą do zębów:) niektórzy czyszczą popiołem z kominka:) no i poza tymi metodami "babcinymi" są jeszcze specjalne preparaty do kupienia.

fajny dziś dzień, no nie? znowu ciepło i znowu słoneczko:-)

Pogoda super!!!!! Troszke wieje, ale nie ma co narzekać :tak:!!!!!!!!! A jeśli chodzi o czyszczenie srebra, Alex2339, to obił mi się o uszy taki sposób - położyć w zlewie, na dnie folię aluminiową (tylko nie pamiętam którą stroną czy błyszczącą do góry czy w dół), położyć co tam masz srebrnego, zalać wodą i posypać dużą ilością soli! Potrzymać jakieś 15 - 20 minut i gotowe. Sama nie praktykowałam, ale podobno działa i z zakamarków wyciąga, więc jest mniej roboty ;-)!!! Tylko którą stroną tą folię trzeba położyć :confused:...

Trudne pytanie, Slicznadziewczyno, niestety nie potrafię pomóc :baffled:... Beakta, to teraz chyba już krótsze sobie machniesz, co? Żeby móc więcje do nas stukać hehe :sorry2:!!!!!!

hihihi no jakos tak na zdjeciach moze troche..... bo nie pierwsza mi o tym mowisz... hmmm piszesz..... ktos sie ostatnio smial zebym dala fotki na jakas plotkarska strone i sensacje zrobila, ze Paris niedlugo bedzie rodzic:-D:-D:-D

Hahahahahahaha, Justysia21, to całkiem niezły pomysł :rofl2:!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry