reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Cześć :)) Biedna Oleńka:( Z doświadczenia wiem że musisz rozruszać i to na pewno będzie bolało ale dużo szybciej ustąpi :))Uwierz matce polce która tkz. lumbago przechodzi co chwile:((Boli boli ale jak się zastoi to jest dużo gorzej:))) A co tam u naszej Megan? wie może któraś?? może chora albo dzieci??Bo coś umilkła, Pozdrawiam i kończe bo mężulek już krzywo patrzy zazdrosny o komp hahha:))
 
reklama
Olivca biedaczkoja dolkadnie wiem o jaki bol Tobie chodzi.... mi lekarz kazal brac paracetamol i smarowac mascia fastum ktora za cholere nic nie pomagala... tam jak mowi Marta musisz rozruszac bo inaczej lipa i straj sie teraz nie wykonywac gwaltownych ruchow... jak raz zasiadlam na tronie w wc to juz tak zostalam... hehehehhe
a u Megan dobrze, tylko Malenstwo ma kolki i wiadomo to jej czas zabiera...... pewnie jak bedzie miala chwile to sama naskrobie cosik
 
Olciu masazyk by sie przydal;-)Wlasnie co z Megan?Marta i Ola okreslic sie prosze co do wizyty u Gastone we wtorek,bo tam dziewczyny cos planuja na 12-13 a Marta tobie nie pasuje nie?
A wracajac do masazy to moj maz kiedys mi taki masaz strzelil ze trzy dni chodzilam z glowa pochylona w lewa strone ...masakra normalnie nie umialam glowy wyprostowac,jak chcialam spojrzec w prawo lub za siebie to cala sie obracac musialam:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
śliczna dziewczyno ostatnio zalewas nas pytaniami ale sama jeszcze na zadne nie odpowiedzilas.
Dziewczyny a ja oblałam się dziś sosem, chciałam szybko ściągnąc koszulkę żeby przeprać bo to pomidory no i trach jak podniosąłm ręce do góry coś mi w plecach strzeliło i nie mogę się ruszać, siedziec, leżeć. Czy którejś się to zdarzyło podczas ciąży?? Raczej z maści nie mogę korzystać tylko paracetamol ale coś nie przechodzi...

Ajajajaj... Biedactwo... Nie wiem co Ci poradzić... Może ciepłe okłady? Mnie w ciąży bolał okropnie krzyż i wtedy pomagało wygrzewanie, ale to byl sam początek (nawet nie wiedziałam, że w niej jestem hihihihi)

Megan234 żyje, i tak jak Justysia21 pisała - naklika jak będzie miała chwilkę ;-)!!!

W końcu Pyza zasnęła, ufff... Potrzeba mi trochę odpoczynku, bo jej marudzenie i moje niewyspanie to bardzo zła mieszanka :baffled:... Lecę zalec na kanapie, serial oglądnąć, herbatki się napić i trzymać kciuki żeby nie wstała za pół godziny :sorry2: (wredna ze mnie matka, ech...)
 
Dziewczyny mam pytanko:):czy ktoras z was uzywala dla starszego dziecka (np.2 latka)doczepiana deske do wozka-cos ale "deskorolka"????otoz mam dylemat czy kupic podwojny wozek czy jakisc ladny zgrabny dla drugiego +deskorolka????mam jeszcze troche czasu ale moze ktoras z was podzieli sie doswiadczeniami???

No i za chwilke mam goscia_tesc przylatuje:-p
 
Heh, wiedziałam... Musiałam Oliwkę na nowo usypiać :sorry2:!!! Teraz czas dla mnie, więc słodkich snów życzę i udanego weekendu życzę, bo nie wiem czy uda mi się do Was zaglądnąć, ale się postaram :-p... Do klikania mamusie, pa :-D
 
Dziewczyny mam pytanko:):czy ktoras z was uzywala dla starszego dziecka (np.2 latka)doczepiana deske do wozka-cos ale "deskorolka"????otoz mam dylemat czy kupic podwojny wozek czy jakisc ladny zgrabny dla drugiego +deskorolka????mam jeszcze troche czasu ale moze ktoras z was podzieli sie doswiadczeniami???

No i za chwilke mam goscia_tesc przylatuje:-p
Magsch wiem o co ci chodzi,ja jeszcze nie mialam potrzeby takiego cuda posiadac,Ale widzialam u innych i wydaje mmi sie ze przy dwu latku to sie nie sprawdzi na dluzsze trasy(o ile sie wogole sprawdzi w tym wieku)Widzialam starsze dzieciaki.Ale co ciekawego widzialam to taki fotelik z miekkim siedzeniem jak w wozeczku,na kolu przyczepiany do wozka z boku.Pokazane tam bylo ze mozna go zlozyc tak ze wogole nie przezszkadza(jesli dziecko w nim akurat nie siedzi:-D)Jak znajde linka to wklejeAle powiem Ci ze ciekawe to bylo.
 
reklama
Do góry