reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Magsch wiem o co ci chodzi,ja jeszcze nie mialam potrzeby takiego cuda posiadac,Ale widzialam u innych i wydaje mmi sie ze przy dwu latku to sie nie sprawdzi na dluzsze trasy(o ile sie wogole sprawdzi w tym wieku)Widzialam starsze dzieciaki.Ale co ciekawego widzialam to taki fotelik z miekkim siedzeniem jak w wozeczku,na kolu przyczepiany do wozka z boku.Pokazane tam bylo ze mozna go zlozyc tak ze wogole nie przezszkadza(jesli dziecko w nim akurat nie siedzi:-D)Jak znajde linka to wklejeAle powiem Ci ze ciekawe to bylo.
dziekuje slicznie:)jak znajdziesz linka to prosze wklej bo ja nie wiem o co chodzi za bardzo-nie umiem sobie tego wyobrazic:)
 
reklama
kurcze magsch przeszukalam caly watek babyboom dzieci rok po roku.Tam maja taki temat wozkow i wydaje mi sie ze tam wlasnie o tym czytalam,jakas dziewczyna wkleila linka i ogladalam to.Ale za nic w swiecie nie umie tego znalezc:baffled:Ale jak tylko cos znajde to dam znac
 
Dzien Dobry.
Magsh - taki fotelik "na doczepke" widzialam w Smythsie. Niestety na stronie internetowej nie maja fotki z tym cudem. A jak to wyglada... widzialas moze motocykl z takim wozkiem dla pasazera z boku??;-);-)Niom to podobnie :)
Jeszcze kiedys widzialam takie cus mocowane z przodu wozka. Ale nie pamietam przy jakim modelu wozka to bylo, bo chyba do wszystkich tego nie doczepisz.
 
dziekuje slicznie:)jak znajdziesz linka to prosze wklej bo ja nie wiem o co chodzi za bardzo-nie umiem sobie tego wyobrazic:)
Madzia juz wstawiam zdjecie i zapraszam na nasz watek wozkowy tam poczytasz wiecej o wlasnie o tobie pisalysmy hahah:-D
Bo masz taka dobra koleznke, ktora szukala dla ciebi9e alternatywy. watek:
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...ik-gastone-gieo-ska-i-inne-24005/index28.html
A co deskorolki to nie jest dobry pomysl dla dwulatka..ale jak wejdzesz na watek poczytasz.Aco do wozkow to ja wrzucalam tam wlasnie z mysla o tobie jeszcze wozek i candy pear.Swietna sprawa , ladny zgrabny i wyciagasz adaptery i masz wozek pojedynczy.
http://www.preciouslittleone.com/acatalog/31IC132.html
kurcze magsch przeszukalam caly watek babyboom dzieci rok po roku.Tam maja taki temat wozkow i wydaje mi sie ze tam wlasnie o tym czytalam,jakas dziewczyna wkleila linka i ogladalam to.Ale za nic w swiecie nie umie tego znalezc:baffled:Ale jak tylko cos znajde to dam znac

no i wlasnie ta dziewczyna byla Beata :-D:-D:-D
 

Załączniki

  • smorph4[1].jpg
    smorph4[1].jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki, rany jak wam dziękować? Wstałam rano i już po bólu ale faktycznie musiałam rozruszać wczoraj i to tak porządnie no i to ciepło podkładać:-):rofl2::-):rofl2: Co ja bym bez was zrobiła. A mój miał wczoraj i dzisiaj egzaminy więc nie chciałam go martwić. Jednak wygląda na to ze kości chyba mam jak u staruszki zastałe i nie ma co trzeba się będzie wziąść za siebie i zacząć ćwiczyć w końcu:baffled:
Przez ten ból zrezygnowałam z dzisiajeszego powrotu bo to 2godziny do belfastu potem 2,5 do dublina i jeszcze do limerick wiec sie przeraziłam bo ja wczoraj to 5 minut wysiedziec nie moglam. powinnam byc w poniedzialek po pierwszej juz w limerick to Gosiuniu przetrzymaj mi proszę avon do tego czasu;-)
Ale mimo wszystko jakie to szczęście jak nic nie boli - dopiero teraz sie to docenia ach.
 
Dzień dobry!!!! Czy Wasze dzieciaczki też dzisiaj dziwnie powstawały? Bo nam Pyza zrobiła pobudkę o 5.00 :szok: tym razem, ale mąż się nią zajął, więc troszkę pospałam, ale to i tak mało :dry:...

Zmykam poszwędać się po sklepach, miłego dzionka, pozdrawiam, papatki ;-)
 
Dzien Dobry:))))


Kochane dziekuje za odzew i pomoc:)))
Gastone super dzieki za zdjecia...prosze powiedz mi czy ten fotelik pasuje do kazdego rodzaju wozkow????no i rzeczywiscie Beatka to aniol::)))bardzo pomocna:)))chyba bardziej odpowiadalaby mi opcja z tym doczepianym fotelikem niz podwojny wozek-taka jakas mala sie przy nim czuje:))
 
reklama
Do góry