reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Barmanko gratulacje:tak:zycze Ci spokojnej ciązy:tak::-)
Madbebe zdróweczka dla córci.
Marcysiu tez uwielbiam takie dni jak niedziela:tak::-D
A ta niedziela jakoś szybko mija,troszke dziś moje chłopaki pospali,ja tez sie zdrzemnełam.Pozniej byliśmy na spacerku wspólnym i na kawce w kawiarni.Zaraz obiadzik zjemy,i moze wybierzemy sie do Tesco.
Miłego wieczorku zycze.
 
reklama
to znów ja
Barmanko-zdrówka,zdrówka i jeszcze raz spokojnego"ciążenia"!!!!!!
Marcysiu-nieee-ja tak szybciorem,bo w niedziele jeździmy do pl szkoły(po 16tej wracamy)-co dwa tygodnie i akurat na ten tydzień przypadło:)))
Marta-dobrze ,że Gizmo się wylizuje:)A Szym to Ci zawał serca przysporzy...Nawet nie chcę mysleć co ja bym musiała zrobić...
Ale dziś mieliśmy tak udany dzień,że skaczę z radości-zakupy meeega udane i o!
 
marta-dobrze,ze z psinka juz lepiej:-) a Szym ma pomysly;-)dobrze,ze okno umial otworzyc byle tylko przez nie niechcial wychodzic i wchodzic jak mama:-D:-D:-D
lubiczanko-rozumiem fajnie, ze zakupy sie udaly a pl szkola to tylko w niedziele??dziwnie jakos bo w wiekszosc w sobote ma zajecia:confused:
laski ratujcie, dzisiaj po spacerku luknelam na moja rabatke a tam mi zonkile wschodza:szok::eek::oo2::errr: i inne kwiatki takze. O rozy nie wspominam bo co chwile mi paczki wypuszcza.Co mam teraz z nimi zrobic, bo przeciez to nie pora na nie. A jak przyjdzie przymrozek to wogole bedzie po nich. Help:hmm::hmm::hmm:
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny mam nadzieje ze moge sie przylaczyc mam na imie paulina i mam prawie 2 letniego synka Davidka mieszkamy w dublinie... czasami jak maly zajmuje sie samym soba mam czas pobuszowac po necie...
 
marcysia u mnie sie otwiera tyklo górna część okna i ledwo do niej dosięgnął także nie da rady wyjsc:no:i padł juz całe szczęście bo mnie dzisiaj wykończył:-(a co do kwiatków to sie nie znam:sorry:
 
Marta to synuś ma pomysły,dobrze ze wszystko sie dobrze zakonczyło.
Lubiczanko to super ze zakupki sie udały:tak:
Witaj Pusiorex.
A my z M sobie siedzimy i pijemy winko,Igorek po kąpieli wypił mleczko i już spi.I jutro znów poniedziałek.
Miłego wieczorku.
 
Witam z wieczorka

My dzisiaj cały dzień spędziliśmy poza domem, kupiliśmy Zuzi pare sukieneczek na święta, a i sobie kupiłam kurtkę i ubranko na święta, czytaj spodnie czarne i stalową bluzeczke. Szczerze mówiąc to potrzebuje jeszcze paru rzeczy ale nic mi sie nie podoba jakoś.
Ale i tak jestem z dzisiejszego dnia zadowolona.

Gliwa fajnie, że impreza udana
Barmanka GRATULACJE, spokojnej ciąży życzę
Madbebe zdrówka
Kasiuleczka tort śliczny
MartaF oo to dobrze, że psinka lepiej, a Szymon to niezły numer Ci wykręcił.
Lubiczanka super, że zakupy udane.
Pusiorex witaj

Mam w planach kąpiel z P więc ide lać wode do wanny.:cool2::-p
 
AsienkoM udanej kapieli
Lubiczanko chwal sie co kupilas:)
Marta mnie kiedys Szym na ogrodku zamknal,dobrze ze wtedy mialam klucze od domu bo szope otwieralam,przez furtke przeskoczylam i weszlam frontowymi drzwiami do domu.....
Kasiuleczko mam to smao z Lidla...probowalam tym ciastka robic,ale nie dalam rady...zrobilam kruche ciasto i mi nie szlko...moze Ty masz jakis przepis na ciasteczka?
 
Marcysia,Gliwa takie dni jak niedziela i jeszcze jak druga Polowa ma wolne w moim przypadku co trzeci weekend to tez lubie jak jest rodzinka w komplecie:-)

Lubiczanko a co dobrego kupilas ,chwal sie no :-)
Asienko super ze zakupy udane

Pusiorex witaj:-)

A my mielismy gosci J brat byl z rodzinka,wczoraj ja balowalam ale spokojnie u Gliwy wiec dla rownowagi dzis moj J porzadzil tak porzadzil ze teraz poszedl spac,Nacia stwierdzila ze tatus jest bardzo chory i musi sie wyspac ;-)taaa musi bo jutro po 4 rano pobudka i musi byc zeski do pracy ;-)

Milego wieczoru
 
reklama
ewelcia ja frontowe zamykam jak K nie ma:sorry:ale przyszła koleżanka więc myślałam ze zostawiłam otwarte i ide do przodu i sie śmieje z tego co Szym zrobił a tu zonk i wpadłam w panike:szok:juz szukałam czegoś ciężkiego do wybicia szyby:sorry:
 
Do góry