reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam się:-)
U nas słonko było ale się zmyło i chyba na deszcz się zanosi:sorry2:
Didi świetna czapeczka:tak:Ale jej właścicielka jeszcze ładniejsza:-)
MartaF:szok:ja bym na zawał na pewno zeszła:szok:To Ci Szymek ma pomysły:-pJednak to chyba prawda,że Szymkowie to łobuzy,dobrze,że mój Mateusz:-D
Asieńko_M o jaka babyboomowa dziewuszka,pasuje jak ulał:-)
Widzisz,Aniaa,podejrzewam,że zanim ja bym dotarła do Ciebie osbiście z tym bodziakiem to Lenka mogłaby już się w niego nie zmieścic:sorry2::-DMój Matt już ledwo,ledwo:baffled:
A ja wczoraj P do Dublina wyciągnęłam bo buty chciałam sobie kupic i o dziwo kupiłam:-DBo zwykle się kończy u nas tak,że jedziemy gdzieś,gdzie ja chcę na zakupy,nic nie kupię i wracamy:baffled::-DAle wreszcie kozaczki wygodne zakupione i nawet niedrogo:-)
Matt śpi to idę do mamy zadzwonic,wczoraj jakoś nie było kiedy więc pewnie już mama czarne scenariusze przerabia czemu nie dzwoniłam :sorry2:
 
My spacerek zaliczyliśmy z Igorkiem:-)pogoda fajna,ale niewiem czy padac nie bedzie.Teraz siedze i kawke sobie pije i ciasto zajadam.Igorek gaworzy i się buja :-D:-D:-Dto jest cudak mały.
Tichonku no to super ze kupiłaś sobie buty,:tak:długie czy krótkie.
Asienko R udanej wizyty z Aniulką,oby wszystko było dobrze z nóżkami.
Miłego popołudnia.
 
Dzisiaj chyba przez ta pogode dzieci takie marudne.
Moje to ze skory wychodza.Czasem to smieszne( choc nie ma sie z czego smiac)
Wyobrazcie sobie takie stereo hihi jedna sie drze z jednej strony druga z drugiej.

Z Maxem powrocil problem nie jedzenia.
Najlepiej to na wodzie by zyl! Przechodzilam ro od 7 miesiaca zycia .Przez ostatni rok bywalo lepiej a teraz znow walka o przetrwanie.Ech te dzieci.
 
Witam wieczornie

Lubiczanko to zaszalas ale co tam najwazniejsz ze zakupy sie udaly i wszyscy zadowoleni:tak:

Tichonek oj tak bodziaki i tak praktycznie na styk ale co tam bodziak jest :-D

A tak sie prezentuje moja kluseczka :-D 2011-11-21.jpg

Gastoneto moge podac Ci reke bo mam to samo z Natalia :baffled:

Ja dzis spacer zaliczylam,pozniej zakupy,znowu spacer takze dzionek minal szybko:-)
 
Witam!
oja ja dzis bizi...z rana sprzatanko i zupke pomidorowa zrobilam,potem kawusia u kolezanki,pozniej Nilla,potem obiad na jutro i teraz dopiero usiadlam odsapna..m sie bawi z mlodym to ja odpoczywam...:rofl2:


Ewelcia my na sobote tak ? bo juz nie pamietam :baffled: swija droga nogi mnie bola:laugh2:
tak,tak na sobote:tak::-)...nie gadaj ze Cie tak strasznie bola?mnie wcale...a;le ja przyzwyczajona do lazenia do miasta...w ta sobote pojdziemy z buta i wrocimy z buta:-p...w ostatnia sobote mialas taki trening tylko...
Caly czas sie zastanawiam nad ta kurtka...ale m mowi zebym brala..:-)nawet jeszcze jej nie widzial:rofl2:

Tichonku chwal sie butami..ja tez mialam zamiar cos kupic,ale moj m powiedzial ze jak jeszcze jedna pare kupi to mi wszystkie wyrzuci:rofl2:...

Szym dzis taki slodki i kochany jak nigdy...nie wiem co z nim:laugh2:


Ania,Asienka...sliczne macie coreczki...pieknie sie prezentuja w "firmowych"bodach...co firma to firma..nie?!
 
Hejoo,
siedzę sobie przed kompem, gonitwa myśli..nad niczym się skupić nie mogę...miałam robić coś na szydełku ale Marcel znowu chory - o ile katar można uznać za chorobę :baffled: - i jęczy, jęczy..boszz wymiękam:-(

Aurelia, dlaczego nogi Cię bolą? :sorry2::szok:

Asienka, Zuzia super wygląda.:tak:

Lubiczanka, super że zakupy się udały!

Gastone, wytrwałości!

Asienka, jak po kontroli?

Aniaa, hihi ale Lenka roześmiana, widać że bodziak się jej spodobał:happy:
 
reklama
Barmanko jest duża poprawa, ale ja też to widziałam. Pracuję nad nią to i nie stawia już tak tej nóżki do środka. Przy okazji zapytałam o testy alergiczne, ale mi powiedzieli, że jeśli już to Gp wystawi, ale raczej nie wystawi, bo Ania ma dopiero dwa latka i nie będą miarodajne. Niech młodego katar opuści

Madbebe
jak u Was, zdrówka dla Wikusi
 
Do góry