reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dziewczyny, mieszkam w Swords, na Applewood, mam 7 miesieczna coreczke, szukam kogos do zabawy w jej wieku, jest strasznie niesmiala i ciagle tylko ze mna chce byc. Prosze napiszcie prywatna wiadomosc, rzadko tu zagladam
Dziekuje
 
Kasiuleczko czy masz jeszcze jakiś talent o którym nie wiemy???
Przepiękny torcik,przepiękne czapusie Dominiczki.a w króliczku się normalnie zakochałam!!! :rofl2:

ha ha chyba juz nie:-D to moj drugi tort w zyciu, ozdabiac to ja moge , ale jesli chodzi o pieczenie to mam dwie lewe do tego, wczoraj biszkopt jeden wyladowal w koszu bo wyszedl zakalec i musialam nastepny upiec:wściekła/y: no i troche nerwow mi zezarl bo mi masa wolno tezala i sie z lekka rozlazil,myslalam ze zawalu dostane.Lodowke podkrecilam i naszczescie udalo sie go odratowac.
Kasiuleczko-przepiękny tort-napewno zrobi wrażenie na gościach:)))

ojj zrobil, buahhh nawet mam zamowienie na grudzien:-D

Padam,zaraz mloda wygonie do wyra(bo teraz swe nowe zabawki oglada ze spokojem) i troszke odpoczne.
 
Witam.
Wczoraj imprezka urodzinowa mineła miło i smiesznie:-D:-)Poszliśmy spać jakoś po 1 lub troszke pozniej już dokładnie nie pamietam.Ale fajnie było.Dobrze że w domku jest zmywarka:-Dszybko sie posprzatało.
Zmykam wziąść prysznic.
Miłej niedzieli życze.
 
Bry:-)
Ja tak raz,dwa bo przecież P jedyny dzień w domu,trza go do cna wykorzystac:-D
Barmanko to Ty jesteś w ciąży?!:szok:;-):-D:-D....Gratki raz jeszcze i ...wreszcie się ujawniłaś:-D
Kasiuleczko Ty dziewczyno jesteś wszechstronnie uzdolniona:tak:Piękny ten tort,szacuneczek:-)
 
reklama
Do góry