reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

lubiczanko czekam na fotke kombinezony")
Barmanko moze w Dublinie w H&M juz cos jest,ja bylam w Newbridge:)
Anineczko ze kiedy ta rozmowa miala byc?dzis czy jutro?czytalam ale wylecialo mi z glowy...nie no niezla jest...szkoda ze dooope Ci obrabia...ale wlasnie tak,to jest badz dla kogos dobrym.
A hydraulik jest wypasiony..usmialam sie z niego:-D:-D:szok: bajkopisarz normalnie sie wam trafil;-)

nie wiem co jeszcze komu mialam napisac...aaaa rent allowance mozna dostac,wtedy gdy zadne nie pracuje lub jedna osoba ma part time:)
a HC placi,ale oczekujacym na decyzje w sprawie JB lub JA,a pozniej odpijaja sobie;-)

Aniu no niestety leki drogie:baffled:,ale jak trza kupic to trza;-)
AsienkoM wrzuc na luzzzzz!!
Kasiuleczko Ty zdolna bestia jestes,wiec wydziergasz i dla chlopca czapusie:tak:

EDit:
wiecie jakiego nerwa dzis zlapalam...poszlam na gore do lazienki ,nie bylo mnie chwile,a Szym z Nilla wymalowali mi sciane w salonie mazakami....ja wczoraj szukalam mazakow i nie wiedzialam gdzie sa,a oni kanape odsuneli,a mazaki tam byly...wiec ....
ale mam takei sczzescie ze moge zmyc,miekka lekko zwilzona sciereczka i nie widac...
myslalam ze rozszarpe,bo nie wiedzialam na poczatku czy granatowy mazak uda mi sie zmyc,a tego bylo najwiecej:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
się poryczałam normalnie :baffled: oglądałyście teraz na polsacie "Marley i ja" ? smutne zakończenie i jak pomyślę,że też kiedyś będę musiała się ze swoim zwierzyńcem pożegnac to normalnie buuuu

Ewelcia,dzisiaj ta rozmowa miała byc,no ale dziewczę nie wysiedziało ten jeden dzień więcej.

Idę,zjadłam kebaba a teraz popiję milkshakiem i ma leciec jakiś kolejny film "Efekt motyla" :tak:
 
asieńka a co wam @ przeszkadza:-D
barmanko ja pracuje na magazynie,wypalam napisy na szklankach i zawsze po nowym roku do kwietnia jest cisza:tak:kiedyś mi płacili a teraz liczą ze na ciemnote trafili:-D

lubiczanka K mówi zeby J przyszedł to mu pokaże jak sie robi:-):-D

kurde ciesze sie jak głupia bo zgagusia do mnie przyjeżdza:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ewelcia K pomalował salon i Szym go zaraz sam pomalował!!!!lubiczanka świdkiem:/:/
 
Anineczka też przed chwilą ryczałam na tym filmie, nawet mój P się wzruszył, chociaż od kiedy jest Zuzia to zrobił się bardzo wrażliwy.

MartaF :-D:-D:-D ja wiem, że dobry marynarz to i po czerwonym morzu popłynie :-D:-D:-D


No dobra spadam, papa
 
Ostatnia edycja:
Kasiuleczka jawlasnie dzis zdziergam kolejna czape:-)
Zrobilam ja dla Maxa wlasnie slupkami i powiem ladna jest:-)
Jutro pompon dorobie i zastanowie sie nad uszami:-)
To moja 6 czapka w ciagu dwoch tygodni:-) Rozwijam sie hihi Taka z daszkiem tez juz mniej wiecej wiem jak robic a uszka tez prosta sprawa:-) Ma tylko prosbe do ciebie. Daj mi linka jak robisz te duze kwiatki jak u Zuzki na czapce bo ja umiem jak narazie robic jeden rozmiar kwiatka:<
 
Hej laski!

Melduje, ze zyjemy...
caly czas w domu, niestety....:-( Natalka od zeszlej soboty nie wymiotuje, ale jest nadal przeziebiona, niby nic powaznego, ale ma jeszcze chrypke i katar. Oprocz tego mnie dopadlo chorobsko, ostatnio w sobote czulam sie makabrycznie nie moglam wstac z lozka.:szok: Bole miesni, wysoka goraczka itd.(naprawde nie pamietam kiedy czulam sie tak strasznie) do dzis mnie jeszcze gardlo meczy.
Weny do pisania brak:-( bo co tu pisac..

kasiuleczka- sliczne te Twoje czapusie




Dobranoc!
 
reni zdrowka dla was, moja Olive cos lapie bo z rana co chwile psika i lekko nos ma zatkany, jak narazie podaje jej rutinoskorbin i mam nadzieje ze sie nic nie wykluje(ostatnio jej to pomoglo):tak:
aha a moje czapusie to tylko te rozowe:-D reszta to fotki z netu ;-)

Gastone oooo rajusku ale sie wciagnelas rob foty i pokazuj na odpowiednim watku co tam wydziergalas.
file:///C:/Users/john/Downloads/Flor de 2 capas de 6 petalos - Tutorial de tejido crochet - YouTube.htm
t
o link do tego kwiatka z tym ze on ma dwie warstwy a ja dodaje jeszcze jedná warstwe platkow, poprostu robie tak samo jak ta drugá warstwe .:-D z daszkiem to dla mnie tez jeszcze czarna magia ale od czego mamy You tuba:-D moze cos znajde.
kiedy ty to robisz po nocach czy jak, normalnie podziwiam:tak:

Lubiczanko ta japonska pilotka to chyba na drutach robiona i raczej nie dla mnie , ale ta biedroneczka i pszczolka calkiem calkiem , wiec musze sprawdzic jakie u nas sa kolorki welny i ceny i sie odezwe.

Barmanko no co to za baby wredne:nerd:
 
Ostatnia edycja:
Kasiuleczko link mi nie chodzi :-(. A fotki za jakis czas bo ja wciaz nie mam kompa i na ipodzie czasem pisze a tu nie moge wstawic zdjecia na bb nie wiem czemu.Ale jak zrobie jeszcze czapki kolejne dziewczynkom to napewno sie pochwale:-)) Nie omieszkam:-)Pierwsze kompleciki juz widzialas na FB.Dzis J mi kupil troche welny i mam nowe pomysly:-)
Pytasz kiedy robie? Mam teraz taki okres ze musze siedziec na dupie zwlaszcza przy Hani.I tak ona w wozku czasem albo nawee wtulona we mnie a ja dziergam:-) Wciagnelo mnie i to omnie strasznie odstresowuje.Bede dziergac tylko dla siebie bo az tyle czasu to nie mam zeby robic komus ale robie tez czapeczki newborn dla mojego J do zdjec :-)

Co do kwiatkow no wlsnie nie chce mi sie teraz uczyc tych dwuwarstwowych ale napewno sie naucze.Takie " kwiatek w kwiatek" tez sa oki :-) I gak mi dobrze idzie zwazywszy na to ze dwa tyg temu umiala
tylko lancuszek hihihi
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam :-)
Lubiczanka piekne te malowidla twoje:tak: a co do ciasta to np. moj tato nie zje innego jak jablecznik i murzynek :-p 1 blaszka na 1 dzien:-D
Madbebe dobrze ze sobie uswiadomil:tak: a kwiaty mila niespodzianka,moze teraz bedzie potulniejszy :-Da co do fisa tez czekamy juz jakies 10 tygodni moze dluzej i cisza:wściekła/y:a zrent allowance to jest tak ze zalezy ile godzin sie pracuje, jest limit do ok 30 godz tygodniowo. my mamy rent i moj pracuje ale staramy sie aby co jakies 2 tygodnie pracowal tylko 4 dni i jest ok :tak:no chyba ze sie pracuje na full time to juz nie jest tak latwo.
Anineczka ja tez do tych miekkich serc naleze, co mnie czasem zlosci bo potem "po du**e" dostaje:zawstydzona/y: a rodzina sie nie przejmuj, :tak: yto se hydraulik wymowke wymyslil:-D
Asienka_r jak ci to tak sprawnie idzie to nastepnym razem i moje podrzuce:-D:-p
Barmanka dlugo sie Marcelitowi trzyma skaza:-( ja sie tak szykuje do tej koziny poki mlody jeszcze takiego smaku nie ma,moze u nas bedzie jadalna :sorry2:
Gliwa super ze wizyta udana
Ewelcia to ci dzieciaki graffiti malneli:-p dobrze ze sie zmylo
Renni zdrowka dla Was!!
Kasiuleczka oby sie nic nie rozwinelo corci:tak:

widze temat aldi na papierze:happy: moj tam skonczyl prace jakies 2 miesiace temu i zadowolony nie jest:no: nigdy wiecej aldi:crazy::no: a co do godzin to ok 20 tygodniowo, nigdy nie zrobil wiecej :no:

my bylismy na spacerku, potem male zakupy i relaks :-p
do pozniej ;-)
 
Do góry