reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

oto nasze Dyńki Halloweenowe

SDC13512.jpgSDC13513.jpg
 
reklama
Margaritta no właśnie pożerają kolację,phi...sami sobie powinni zrobic,a ja leżec i spijac tą kawkę.:blink:
Antka niestety nie mogę oduczyc zaczepiania obcych ludzi:dry: a już w 7 niebie jest jak jedziemy do polskiego sklepu,jak przekupa buzia się nie zamyka.

Lubiczanko o jakie straszydło na zdjęciu :szok:

Didi dyńki bombastyczne,ta druga taka uhahana na maxa :-D

renni nooo witaj,w końcu :tak:
 
anineczko-no witam, witam...

margarita
-wez sie:-D:-D:-D sama se nadrabiaj;-)U nas wszystko super ostatnio u nas same atrakcje, najpierw N miala zapalenie oskrzeli a potem dopadla ja jelitowka i do dnia dzisiejszego sobie hawtuje, tak wiec mamy bardzo wesolo.

No wlasnie dziewczyny moze wiecie jak dlugo dzieci przy jelitowce zwracaja???? Bo u niej zaczelo sie w niedziele i tak co drugi dzien wymiotuje, ogolnie nie czuje sie zle, nie ma goraczki ani biegunki.
 
Lubiczanko no Twoj Daniel wymiata:-D:-D:szok::szok:
Didi make-up swietny,bedziesz najlepsza:-p:-Da dynki superasne...mysmy dzis wyrzucili,m wycial w sobote bo mlody sie pieklil,ale spoko jutro zakupimy druga:tak:

wrocilam nie dawno od kolezanki...szybko slzam bo juz ciemnawo i z lekka sie balam:sorry2:


odnosnie tych dretwiejacych nozek Szymka...myslicie ze powinnam z mlodym pojsc do lekarza?
 
nie wiem dlaczego,ale dopiero teraz didi zdjecie widze.No piękna tyś :-D:-D

ewelcia a Szym co mówi? że go bolą? widzisz to drętwienie?

renni nas zwykle jelitówka trzyma 3 dni,nie dłużej :sorry2:
zdrówka dla Naci :tak::tak:
 
Anineczko no wlasnie mowi ze go nozki bola,a dzis np.jak chcial siku zaraz po drzemce to nie chcial stanac kolo muslzi tylko usiasc na nocniku...mowil ze nie czuje nog:(
czasami tez jak usiadzie na nodze to pozniej jeczy ze boli:-(
 
didi, swietny make up! no i dynie swietne. ja bede kombinowac ze swoja jutro. az sie boje co mi wyjdzie ;) chociaz to haloween wiec im gorzej tym lepiej chyba, nie? :-D


Dziewczyny, jak dlugo dzieciaczek moze marudzic po szczepionce? Mielismy pierwsza 6in1 - pierwszego dnia caly dzien wyl w nieboglosy. drugiego - tylko wieczorem i stan podgoraczkowy. dzis to samo - nie moglam go uspokoic, do tego stan podgoraczkowy. To normalne, ze tyle "trzyma"?


Jutro jedziemy dokupic spioszki do stroju haloweenowego dla Adasia i bedziemy dom dekorowac, o ile maruda pozwoli :-)
 
To jeszcze raz ja-nie wierzę normalnie;)))
Anineczko-nie taki"diabeł"straszny;)))a jak Twoi chłopcy?za co w tym roku?
Ewelcia-w super v duże dyńki są za 1e:)
Gliwa-widzę,że macie stałą porę kładzenia Igorka-tak jak my:)
Renni-zdrówka-Wam wszystkim...no coś się przeciąga ta jelitówka...a może czymś się Natalka podtruła?
My też mamy dyńki-dziś jedną skrobaliśmy z dziećmi od rana,pierwsza od dwóch dni straszy,a trzecia czeka na zrobienie...a teraz już brykam,bo kolejka za mną stoi:/Miłego wieczorku Wam
 
reklama
Lubiczanko mysmy kupili w sobote w diunsie wlasnie za 1e,ale mala byla:(...aw Lidlu byly po 99c,za kilogram,teraz sa po 69c,ale jedna to prawie 6kg wazy,bo wazylismy...
 
Do góry