reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

znaczy se wyobraz ze jestes w o niebo lepszej sytuacji
hmm..ja nie dostrzegam tej mojej lepszej sytuacji w ogóle..:sorry2:
Właśnie zapodałam ogłoszenia o poszukiwaniach.Ten mój inglisz
:rolleyes2::unsure::-D


Obiadu brak,gaz się skończył.Jak mi przykro..
:-pWikta zawsze ma, się znaczy,bo zupy wekuje,a dla męża -pyskacza nie zaszkodzi samemu się zatroszczyć o posiłek choć raz :cool2:

josia- i ja myślę ze przejdzie,ale może właśnie takie układanie na 2gim boku i podkładanie wałeczka,żeby się nie przekręcił,nie zaszkodzi..;-)
 
reklama
Tichonku miejmy nadzieję,że będziemy...M jutro do pracy idzie,ponoc w niedzielę ma miec wolne,ale i w poniedziałek pracuje :baffled::dry: zresztą wszystkie ubezpieczalnie też pracują przez tą powódź :shocked2:

madbebe rozumiem Twoje rozterki.I znam też to "sama zdecyduj" :wściekła/y::wściekła/y:
A wiesz,że też bałam się hałaśliwych sąsiadów,choc tak się zastanowic to u mnie w chacie cicho nie jest :-D
I mam za ścianą 3 dzieci i psa i o dziwo mam tak grubą ścianę,że nic a nic ich nie słyszę,no czasami szczekanie psa słyszę w swoim kominku,ale to jak się wsłucham.A przecież na poprzedniej chacie miałam tylko dwoje dorosłych sąsiadów,a pojękiwania przy sexie tej pary to chyba całe osiedle słyszało,juz nie wspomnę,że jak otwierałam swoją szafę w sypialni to czułam się jakbym nad ich łóżkiem stała,tak dawali czadu :-D
Tak więc to chyba zależy od sposobu wybudowania domu.
A myśleliście o Tuam? Choc Claregalway też w dechę ;-)

Margaritta no comment.Myślałam,że brak pracy to faktyczny brak pracy,ale z obserwacji to raczej brak angielskiego...a ponoc miał byc taki super.:sorry2:
 
nieee,Tuam nie..:no:Nie lubię,za dużo dzipsow i samo miasteczko mi się nie widzi:no:Athenry tez nie.
Tych sąsiadów jeszcze można przeżyć właśnie,tylko jak pisałam,boje się tez o brak miejsca,małe pokoje,i nic na podwórku..:nerd:
Ci gadam ze to istna kołomyja z nami :-DA. niby wymagań nie ma wielkich ale tylko dopóki czegoś nie zaproponuje.Wtedy litania zażaleń się zaczyna..;-)
 
Lubiczanko zapomłam.
Moja synowa wygląda diabolicznie.:-D
Twixik słodko,a maleństwo przesłodko.

madbebe no tak,choc dla mnie u góry może byc mało że tak powiem,bo tam to się tylko śpi,najważniejsza przestrzeń na dole:tak:
Ciężki orzech macie,a corrandulla czy corofin? Chociaż tam to już chyba byliście?

josia słodziak nad słodziaki.Obserwuj młodego bo czasem może to byc wzmożone napięcie mięśniowe :sorry2:
 
Josia synek sliczny...moj mlody tak samo robil,tzn lubil trzymac glowke tylko w jedna strone,ale robilam tak jak Ty i sie naprawilo:)....
Lubiczanko sliczne masz pociechy....mala Domi ma przepiekne oczyska:)

My za sciana mamy "czarnych" z 3 dzieci i wcale ich nie slychac...no wieczorem czasami jak jest taka cisza to slychac jak drzwiami trzasna:)ale to pestka...

mam pytanie...czy Waszym dziecia dretwieja nozki?bo Szymkowi ostatnio jakos zaczely dretwiec
 
Ojojoj,jak widzę kobitki już do świąt odliczają na całego:-)Anineczko Ty masz fajnie bo nie musisz dodawać nowego suwaczka,masz 2w1:-D
A o ktorej byśta byli jakby,gdyby?;-)
U nas dyńka wczoraj została wykonana bo P wyjątkowo szybciej (czyli około 19-tej:sorry2:)wrócił:tak:
Margott witaj w klubie Daftomaniaków:sorry2:Chyba se ten Daft jako stronę startową ustawię bo i tak po parę razy dziennie go przeglądam:dry:I nothing:-(Ja mam jeszcze lepiej bo do 900E to maks a najlepiej do 850E:sorry2:To se mogę pomarzyć o zmianie mieszkania:-(Za tyle?:no:
Josia mój Matt ma spłaszczona główkę ale z tyłu,ale położna mi powiedziała,że jak zacznie siedzieć,raczkować i nie będzie tej główki wiecznie miał opartej o podłoże to wróci do normy
:tak:
 
Ostatnia edycja:
Tichonku zapewnie po obiedzie,tak 4-5?
No jak idę z Antkiem pod szkołę to się koleżanki mnie pytają ile do świąt zostało :-D:-D

ewelcia żadne moje dziecie nie miało problemu z nóżkami,ani nie drętwieją,ani nie mieli bóli wzrostowych,tak więc nie pomogę :sorry2:

powiedzcie mi jak wybrac kostium,który ma tą "klatę" wyrzeźbioną jak np.Batman czy spiderman? Antek uświechtał cały w szkole i zdało by się wyprac :dry:

Jutro po wózek jadę,się doczekac nie mogę :shocked2:
 
Madbebe wlasnie sie chcialam pytac o Tuam albo Athenry ale widze ze jestes na nie,ale wejdx tam tez bo widzialam ze czasem sa chatki troszke oddalone od miasta.

Margaritto o widzisz no mnie tez sie rozlaly te paluchy ale do drugiej polowy ciasta szybko dosypalam maki i druga polowa paluchow wyszla wmiare:-)

Joasia sliczny maluch

Lubiczanko twoja mala dala ma sliczne te wielkie oczyska, a Dadzia jaka diablica super, i Danielek uroczo w tym stroju wyglada.

kupilam Olivie gre hipcie ktore polykaja kuleczki i mloda mnie maltretuje juz od 13 godziny ta grá.:baffled:

,a ja to bym sie z checiá walnela na kanape i sie zdrzemnela.
 
reklama
siemanko...
ja tylko na seke

Lubuczanko ..Dadzia piekna diablina...ńlodszy syncio cudowny nietoperek..ale Dominisia to mnie normalnie zaczarowala jakie ona ma wielkie oczęta .. śliczności oj chlopaki beda szalec za nia :)

a to moj probny make up na halloween
2011-10-28 16.14.15.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry