reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
anineczko-b.ładny dom,tylko outside właśnie lipa.I my do 500e,serio.Te 50e to wbrew pozorom znaczące :sorry2:A Corofin,Corrandula jak najbardziej :tak:
Znalazłam tez taka właśnie i już mam nerwa..bo mi się podoba,choć te rozmieszczenie pokoi..Trochę nie wiem jak by to było przy 2ce dzieci,choć myślę ze nie byłby to znowu taki problem ;-)
Ballinphuil, Cummer, Corofin, Corofin, Co. Galway - House to let
Ta chata np. jest tez na sprzedaż i agent poszedłby na rent2buy za jakiś czas,gdybyśmy chcieli.Tylko jakoś mnie nie przekonuje wewnątrz.Ma garaż z tylu,ale chaszcze na podwórku i chyba nie ogrodzona za bardzo,co mnie nie urządza tez.Pewnie stad taka cena.A. ja ogladal i mowi ze nie najgorzej umeblowana.
Ballinapark Ballyglunin, Tuam, Co. Galway - House to let

Tylko ja tez d**a,bo nikt mi chaty przecież do stycznia nie przetrzyma,a wcześniej się nie przeprowadzimy żeby nie wiem co.Finansowo tez nie damy rady.Nie wiem wiec po co ja koczuje na tym dafcie i ciśnienie sobie podnoszę.Wiem tez ze teraz są chaty,a jak przyjdzie styczeń nie będzie nic ciekawego:wściekła/y: My tak mamy zawsze :baffled:
 
Ostatnia edycja:
madbebe o te 50e można się potargowac,ale w sumie racja,nie ma co teraz patrzec na ogłoszenia bo szlak może trafic :tak:

idę na kanapę,a co mi tam.
Antek ostatnio na spacerze zaczepił jakąś obcą kobietę i się jej pochwalił,że wyszedł na spacer z opiekunką (byli z kuzynką) a mama to na sofie przed telewizorem leży i spija kawę ...:dry:
szkoda,że nie dodał,że mama pierze,gotuje,sprząta i za taksówkarza robi...typowy facet :cool:
 
Dzieki za rady:-) krochmal i onne rzeczy probowalam.Hanka juz nie ma sladu, ona miala tylko troszke na pupie i takie jakby liszaje czerwone.Ale jest lepiej, ale u Zoski jest strasznie! Nie wiem naprawde co jest bo js naprawde tak o nie dbam, normalnie serce mnie boli:-(
Margaritya tu wez mnie mie strasz szpitalem buuuuu
 
gastone nie śmiałabym CIę straszyć :sorry2: ten szpital u nas to był "miedzy innymi" ze względu na ta cipuszke:sorry2: bedzie dobrze- wiem,ze pewnie młoda cierpi jakos- swędzi ją może - ale sie zagoi :tak:

anineczko zalegasz jeszcze? :confused::-D kolacje szykuj nie się wylegujesz :dry::-D Antek mnie powala :-D

renni jupi !! :-D:cool2: a tera nadrabiaj i pisz co u Was?
 
reklama
witam-tak jak mówiłam-dopchałam się:baffled:wcześniej byłam,ale nie zdążyłam nawet dobrze poczytać,odeszłam położyć Mikę i myk-miejscówa zajęta:wściekła/y:
widzę domki wciąż na tapecie-ja Ci Madbebe nie wyszukam-chybaże w mojej okolicy,ale kciuki trzymam:)
Margaritta-kochana-jak na spacer to tylko ze mną-więc pożytku żadnego...aha-wszystko jest;-):tak::-D
Anineczko-no syn do bólu szczery:szok:
Ewelcia-i jak praleczka się sprawuje?
Josia-nic dodać nic ująć-synuś prześliczny:-D
Didi-wow...Kochana-będziesz atrakcją imprezki:cool2:
Kasiuleczko-dobrze,że nowa gra tak przypasiła Małej:tak:
No i o!!!!płacz...-przepraszam-mykam....a Dawida dodaję 193.jpg-teraz ma party:))))
 
Do góry