reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

gastone[/Bw "moim' tesco jest teraz promocja na to dolce gusto picollo i melody

U nas w Tesco też sa:tak: I też się dzisiaj nad nimi zastanawiałam, bo kosztuje 100e, a wcześniej, czyli z jakieś 2-3tygodnie temu, kosztował 130. No i kapsułki to pewnie bym na ebayu kupowała, bo jest duuży wybór;-) Ale zainteresował mnie również teraz ten ekspres gastone:-p Muszę zobaczyć, który ma większy wybór kapsułek i jakiego rodzaju:tak:
A tak dla tych którzy nie maja kart kredytowych, to polecam:
Moneybookers.com - Send Money - Receive Money - Online Payments - Money Transfers
Ja korzystam już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona:-) No i odchodzi dodatkowa opłata 6e/lot/osobe w ryanair, to tak dla przykładu:tak: Naprawdę super rozwizanie:tak::tak:

Sorry, że tak wpadam bez przywitania, ale nie mogę się zebrać jakoś na regularniejsze pisanie:sorry:
 
reklama
Dziewczyny!
Przepraszam, ze sie wtracam, ale kiedys czytalam, ze na Waszym forum jest mama z autystycznym synkiem!
Czy wiecie moze jak tutaj w Irlandii zdiagnozowali to schorzenie u tego chłopca?
Przechodze ostatnio ciezkie chwile, bo w przedszkolu mojego synka zasugerowali, ze moj synek moze miec ADHD lub AUTYZM !!!
Moim zdaniem, to bunt dwulatka, ale lepiej byc ostroznym, wiec prosze o pomoc.
Pozdrawiam!
 
Pierwsza??:eek::eek:
Nie ma to jak synuś wstający o 7.15 :cool2:
Jak jutro też tak wstanie to go normalnie ubije :wściekła/y:
Ale pogoda, co? :sorry2: To skończyło się jednodniowe ciepełko...
 
Witam
My od 6.50 nie śpimy...ale komp dopiero ruszył;)
Miłego weekendu chciałam Wam zyczyć:)
Kamcia-czy Twój Łukasz dziś świętuje?Jeśli tak,to wszystkiego naj dla Niego:)))
Asieńko-już w pracy,ale i tak zyczę Ci oby dzień miną przyjemnie:)
Barmanka-no własnie-podpowiedz gdzie mozna nabyc takiego pana robiącego i serwującego kawkę...To może i ja zacznę pijac kawkę;)))Nawet uniform bym mu zakupiła...o taki HIT seksowne JOCK STRAP GMW - L - najtaniej !! (1791889156) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
reklama
siemanko

milego weekendu życze

Dziewczyny!
Przepraszam, ze sie wtracam, ale kiedys czytalam, ze na Waszym forum jest mama z autystycznym synkiem!
Czy wiecie moze jak tutaj w Irlandii zdiagnozowali to schorzenie u tego chłopca?
Przechodze ostatnio ciezkie chwile, bo w przedszkolu mojego synka zasugerowali, ze moj synek moze miec ADHD lub AUTYZM !!!
Moim zdaniem, to bunt dwulatka, ale lepiej byc ostroznym, wiec prosze o pomoc.
Pozdrawiam!

napisz do Pauletty na priva.. bo to napewno dluższa rozmowa..
 
Do góry