reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama

bry!

I u nas pogoda piękna.W końcu!;-)
Moje dziecko od 2ch dni wstaje po 5tej i dziś już takie cyry odstawiała,myślałam że wybuchnę,ale wytrwałam;-)Położyłam ją i kima od godziny.Jak miło:cool2:

marcysia-a gdzie taka miejscówka?Się pochwal:tak:
Margaritta-zarzuciłabyś jakimiś fotami,bym się pośliniła trochę,a nie tu taki maleńki avatarek,że lasek Twych dostrzec nie mogę:blink:
Się zastanawiaj nad ta trampoliną,to może ja ją od Ciebie odkupię,jak mnie stać będzie:-p;-)
Lubiczanko
buziak Dominiczce na pierwszy miesiączek :blink:
pusiorex-witaj!
Aniaa-poprawy nastroju!

miłego dnia!:happy2:
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny pisalam juz o tym na innym watku ale wiem ze tutaj zagladacie czesciej i napewno zdecydowana wiejszosc z was dlatego pozwolilam sobie i tutaj o tym napisac otoz:

dziewczyny prosze o pomoc w imieniu kolezanki Wiem ze niektore z was maja MC wiec mam nadzieje ze pomozecie:

kolezanka ponad rok temu skladala wniosek o MC Niedawno zmienila adres ok rok czekala na decyzje o MC nawet tam wydzwaniala ale nic nie umieli jej powiedziec
Ostatnio byla u gp na wizycie i pod koniec wizyty lekarz dal jej do podpisania jakas forme service charge scheme czy cos takiego na tej formie pisalo Wpisala tam swoj pps i sie podpisala No i jak poszla placic za wizyte to jej w recepcji powiedzieli ze jest under cover Nio i tu moje pytanie Czy to oznacza ze przyznali jej to MC tylko ze przyszla na stary adres?? jesli tak to w jaki sposob ja odzyskac ew dostac nowa A jesli to nie mc to co to moze byc???

bede bardzo wdziecnz za pomoc
 
hej

I u nas piękna pogoda :-D

Antek gorączkował w nocy po szczepionce i mówił,że go gardło boli,a mnie zimne poty oblały bo już sobie wkręcałam,że to znowu te nieszczęsne rany po migdałkach.
Ale już dziś ból znikł...ufff :shocked2:

Ja mam tylko zupkę z wczoraj,tak więc coś trzeba będzie dorobic :dry:

Oglądaliśmy dziś dom,bo tak zastanawiam się nad zmianą,chciałabym 4 pokoje na jednym poziomie,ale jak oglądam te rudery to coraz mocniej kocham ten w którym mieszkam :shocked2:

Lubiczanko buziak dla Dominiczki,nie możliwe,że to już miesiąc...tak dawno się nie widziałyśmy? :szok::-D

madbebe dziękuję kochana,to co chciałam to tylko to. ;-)
W tym sklepie jest praktycznie wszystko czego potrzebuję drogeria.ie - Polskie kosmetyki i produkty apteczne w Irlandii :tak:
A co z Wikty za ranny ptaszek? :szok:

pusiorex fajny nick.Witaj :-D

Margaritta no właśnie,jakąś fotką byś zarzuciła :dry:

Marcysiu to super miejscówkę macie,zazdroszczę.Ja fakt,mam minutę do jeziorka,ale w nim na bank nie mozna się kąpac,bo to osiedlowe jezioro i łabędzi i kaczków pełno. :-D

Barmanko ale jakby coś było nie tak z trampoliną to co złego to nie ja :-p
A świnki to fakt,szortskie,ale może te długowłose byłyby inne?Nie wiem,ja miałam 8 lat świnkę i była zarąbista.Kajtek się nazywał i fajnie darł japę jak usłyszał,że ktoś lodówkę otwiera :-D:-D

Aaania83 poprawy humorku życzę :tak::tak:
 
Dzindusia-trzymam Cię za słowo;)))Niestety nie wiem co z tymi MC:(((Ale może najlepiej niech kumpela zadzwoni i się dowie.a jeszcze lepiej się przejdzie do health office i tam stara się dowiedziec o co chodzi:)
Asieńko-no widze własnie ześ zalatana jakas:)
Anineczko-o zgrozo-oby juz zaden ból mi zięciunia nie męczył:)Mój dzielny...no własnie dłuuuugo się nie widziałyśmy,a Dadzia codziennie o Antosia pyta:)Wiem co masz na mysli pisząc o tych ruderach-ludzie to maja niezły tupet wystawiając niektóre domki pod wynajem-o cenach nie wspominając:/
Margaritta-no coraz większa mnie ciekawośc zżera jaką to kreacją olśniewałaś na imprezce:)))A wesele tak ogólnikowo chociaz?Jak świadkowanie???
Madbebe-no i niech choć ten ostatni tydzień Wam pogoda jeszcze podopisuje:)))
Aaniu-oby spacer poprawił Ci nastrój:)
Pusiorex-równiez ja Cię witam:)Może coś więcej Paulinko o sobie napiszesz?:)))
 
my spacerek zaliczylismy, mlody padl a ja kawke zrobie i poczytam co u Was :tak:

kupilam Marcelowi jogurty sojowe ALPRO SOYA owocowe i nie wiem czy mu dac bo w necie nic nie pisze :wściekła/y: wiem ze mleko jest od roku ale jogurty :oo::crazy:
Barmanka, Tabasia moze Wy cos wiecie :sorry2: dac czy nie. HELP :zawstydzona/y: dziekuje za odp. ;-)
 
reklama
hey
lubiczanko wszystkiego naj dla Dominisi z okazji miesiaca :-)
pusiorex witaj
margarita no cos ty dziewczynom juz sie trampolina znudzila:sorry2:

moi uzywaja kiedy tylko pagoda dopisuje
Barmanko 8 ft to spora, na pewno M tez bedzie skakal, no chyba ze wazy wiecej niz 150kg ;-)
co do domku to jest to pietrowy Dom, na dole mieszka babcia mojego M , a nasze pietro stoi puste I sie kurzy :dry:
kurcze zeby mnie bola, tak ze jesc nie moge :baffled:
 
Do góry