reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ale sie wiatrzysko zerwało u nas :szok: no i lac bedzie :confused2: w Carlow juz leje Ewelcia zdazyłas wziasc posciel??:-p
zdarzylam,a za sekunde tak lunelo ze bylam w szoku!!!malo tego grzmialo i slyszalam jakies grzmoty:baffled:..:szok::szok:powylaczalam wsio z gniazdek,a Szym byl na prawde przerazony...mial lzy w oczkach i pytal o tate:cool2::sorry2:

Wilwia mam ten sam dylemat :baffled: co z dziecmi?A widziałam takie ładne czapeczki u Ciebie na ogłoszeniach,ale masz rację,niech dadzą 100% pewnośc co tam w brzuszku mieszka :tak:

A my znaleźliśmy dom :-D
4 pokoje na górze,na dole jeden playroom i living room,ładna,duża kuchnia i ogród z ładnym patio i shedem.I tylko 25euro więcej niż tutaj płacimy.:tak:
Tak więc jak dobrze pójdzie to po 1 sierpnia wyprowadzka.Dom bliżej centrum,ale jednak na spokojnym osiedlu.Landlord młody żołnierz,mówi,że możemy wszystko w domu robic,pomaluje nam pokoje :-)
Ale się cieszę,tylko tego landlorda trzeba powiadomic,ale będzie zły :baffled:
no to super ze znalezliscie chatke:)...chyba chcialas napisac ze po 1wrzesnia wyprowadzka:-);-)...
zarzuc linkiem z ta chatka:)
szkoda ze my blizej nie mieszkamy,takto zajela bym sie chlopcami Twymi,ale jesli M Twoj sie wyrobi miedzy skurczami to moze ich do mnie podrzucic,ja tam chetna;-):-Dbym miala szybciej od ciebie 3muszkieterow-chociaz na chwile:cool2::-D

Wilwia oby sie okazalao ze to jednak dziewczynka:)a bilet taniutki upolowalas....
 
reklama
No tak,wrzesień :blink:
Na stronie nie ma zdjęc w środku Rath Gailine, Portlaoise, Co. Laois - House to let i sam wygląd domu to nic specjalnego z zewnątrz,ba nawet mój M nie chciał jechac go obejrzec,ale go namówiłam bo stwierdziłam,że zawsze może byc to perełka i się nie pomyliłam.W środku naprawdę lux.Miałam wziąśc aparat,ale zapomniałam,zresztą tam jeszcze ludzie mieszkają,głupio by było cykac fotkę ich rzeczom.Ale w sypialni to mam całą długą ścianę szaf :-D Nie muszę kupowac dla maluszka komody :tak:
Lodówka też z tej serii american fridge,wanna z masażem :tak:.

A ty nie miałaś pochwalic się zdjęciami chaty??

Wiem,że byś wzięła chłopaków,ale po pierwsze jednak nie blisko po drugie zazwyczaj porody łapią mnie w nocy :-D ale jak coś to będę pamiętała :-D

zakręcona jestem,przeciez już pokazywałaś i podziwiałam zdjęcia :-D:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie popołudniowo!

pusiorex - witaj!

Anineczka - Alina ma zdecydowanie za dużo pluszaków, to był mój fioł w kupowaniu i to już w czasie ciąży z nią. Tak więc prędzej czy później trzeba było się części pozbyć. A co do reszty zabawek to tez część chowam i wymieniam. I tym sposobem zawsze sa "nowe" zabawki.

Barmanka - ja tam miałam bardziej czarny scenariusz przed oczami - mała w przedszkole bije każde dziecko, które bierze do rą jej zabawkę. Dlatego wolałąm nie ryzykować. A tak swoją drogą... skąd Ty kobieto takie teksty bierzesz???? Normalnie jak Cie czytam czasami, to wymiękam. I aż boję się zrobic cokolwiek, co mogłoby nie byc po Twojej mysli, bo nie w smak mi siedzenie cały dzień w wc..... hihihi.
A Ty tu takie uroki rzucasz, ze kto wie.... może się spełnić ... hihihi.
 
Ostatnia edycja:
Lubiczanko,Aniaa83,Tichonku dla Waszych pociech buziaczki:tak:
Marcysia super miejsce na relaks.
Aniaa dziękuje za odwiedzinki.
Anineczko powodzenia z chatka.
A my mieliśmy iść na spacerek,ale akurat zaczeło padać.I już nie pada słońce świeci.Masakra z tą pogoda tutaj.M wraca z pracy to może pojdziemy razem.
Dzionek jakoś szybciutko mija.
 
Ostatnia edycja:
Trampolina w domu.
Prawie jak nówka, jedynie zakurzona. Dostaliśmy nawet oryginalne pudełko.
Wszystko ładnie pięknie gdyby nie jeden szkopuł...
Okazało się że trampolina ma 6 ft :wściekła/y: :wściekła/y:nosz się wkurzyłam. A ja specjalnie na 8ft czatowałam :-(
Margaritta, czarownico przebrzydła, wszystko przez Ciebie!!

I ch.j wszelki wielki, następną razą się już Wam niczym nie pochwalę :-p:no:
 
A to kłamczuchy z tego ogłoszenia Barmanko.powiedziałaś już co o nich myślisz? :-D:-D
Ee może zmieści się Marcel + koleżanka? Małe dzieci giętkie są to się pomieszczą :-p:-D

Katrina wow,faktycznie zbiór i kolekcja pokaźna,a ile kurzu się zbiera na maskotkach to już swoją drogą.:shocked2:

U nas czarno się przez chwilę zrobiło,spadło kilka kropel i znowu świeci słonko :tak:
 
Katrina wow, jaka kolekcja:-):cool2:, Ania też ma sporo miśków, bo je kocha, ale do Alinkowej kolekcji to jeszcze nam daleko;-)
Barmanko no żesz kurka, a Margaritta to chyba dzisiaj nie zajrzy;-), jak Ty do niej z takimi tekstami:-D:cool2:
 
reklama
Anineczka, Marcel plus koleżanka to się i zmieszczą, ale Marcel i ja to już raczej nie :-D będziemy dupke kołysać na zmiany, a co :-p

Katrina, wow, ile maskotek. Kiedyś też miałam faze na pluszaki :tak:

U nas też oberwanie chmury przeszło. Świata nie było widać :nerd: A teraz świeci piękne słoneczko, ulice prawie suche.
A mnie 'w nagrode' chyba łeb rozbolał :baffled: aż musiałam pilsa sobie zapodać..
 
Do góry