reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

no pojawił mi się komunikat w pasku narzędzi,że dostępna jest aktualizacja i w nią klikłam :sorry:
Boję się naprawiac sama system bo jeszcze coś bardziej spartolę :dry::dry:

ehhh jak nie urok to s.... :sorry:

ale dzięki dziewuszki.

My już po obiadku,warzywka z ryżem.Zaraz zalegnę wiadomo gdzie :cool2:

kurcze jeszcze tylko miesiąc i coś do naszego zlotu :szok::-D
 
reklama
Witam
Ja dziś nie poszłam do pracy bo mnie w plecach łamało:/
Rodzinka właśnie pojechała w teren więc mam chwile czasu..
Co do aut francuskich to są awaryjne dużo moich znajomych ma z nimi problemy elektronika siada itp , ale wiadomo można trafić na dobry model.
Misia powodzenia z pieluchami!!
Tichonku trzymaj sie!!
Marta ale numer z tym dziadziem:///
Małgorzato ty jesteś zdolniacha to twoje córki też są a co!!!:))
 
Nie bede sie wdawac w zbedne dyskusje apropo aut.Ja mam swoje zdanie i go nie zmienie.Sa zwolennicy francuskich aut sa i przeciwnicy.Ja naleze do tych pierwszych.
Tez mam wiele argumentow i dla mnie to tez temat rzeka i wcale do tego warsztatu nie trzeba miec.Ale to miejsce na takie dyskusje;-)
Ja moze i mialam szczescie do modelow,ale scenikiem jezdzilismy 12 lt i oprocz normalnej eksploatacji nic sie nie dzialo.Espace jezdzimy juz od 5 i tez nigdy nic sie nie dzialo.Mielismy tez lagune dawno dawno temu i zanych usterek.Teraz tez mialam lagune ale sprzedalam na rzecz scenika.
 
Ostatnia edycja:
helloo Dziewczęta;)
dzisiaj 20-ty, więc wpadłam zobaczyć jak tam Tichonek - a tu w sumie brak najnowszych wiadomości;) w takim razie trzymam kciuki za szybki poród;)
przepraszam, że nie skomentuję reszty, ale mam ponad tydzień zaległości, a znając waszą "produkcję", to potrzebowałabym dużo czasu na nadrobienie...
w każdym razie mam nadzieję, że u was wszystko ok;)
a u nas? pogoda super - ponad 25 st C, powoli się ogarniam, choć wciąż żyję "na pudłach"
no i najważniejsze - od poniedziałku moje dziecię idzie do przedszkola... i sama nie wiem, co będzie ze mną - jak ja się odnajdę bez niego? hehehee
 
andziulina mogłabyś nas nie szczuc tą piękną pogodą w PL? :-p:-D:-D
To Igorek duży już facet,przedszkole ho ho ho! Powodzenia życzę,pewnie będziesz bardziej przeżywała niż synuś :sorry2:

zamiast zalegnąc to poszłam z chłopakami na plac zabaw,u nas całkiem znośna pogoda,słoneczko cały dzień świeci tylko ten wiatr nie przyjemny.
Ale teraz młodzieży szaleje na ogrodzie,zaraz kolacja i mam nadzieję,że M niedługo przyjedzie i ich wykąpie :sorry:
Matt dziś zaliczył upadek na brodę z rowerka,tak więc robi się symetrycznie,bo już czoło też ma odrapane.Skubaniec szybko popyla na rowerku,oczywiście jeszcze na 4 kołach,ale Antek to do tej pory ma za ciężką pupę na rower i mu się nie chce pedałowac :eek:
 
anineczko a to tak było:sorry2:to nie wiem czemu tak ci sie porobiło:no:

a dali mi takie autko:-) STA_4198.jpg
 
gastone-ja nie mam warsztatu:eek: :-D i nie mowie o twoich renowkach tylko obiektywnie i ogólnie..:blink:
Nie mam zamiaru Cie przekonywać ani sypać argumentami,bo każdy,kto się autami zajmuje, wie jak jest..:blink: i tyle

MartaF-to się pyliło trochę ;-)- niech se ponaprawiają chwile te Twoje,a co..;-):-D

anineczko-my tez przed chwila z podwórka wróciliśmy-również na pogodę nie narzekam,choć wiatr faktycznie silnawy:cool:
andzulina-odnajdziesz się..musisz!;-):-Ddobrze ze Wam się układa.Oby tak dalej!
 
Didi- akurat tetrowych mam tylko kilka...inne tkaniny teraz w modzie;) haha....a jak juz tetra to niestety wcale nie tania.Musi byc specjalna gramatura i eko certyfikaty. Ale fakt- pieluszki handmade to swietny interes. Ja glownie takie zamawiam od dziewczyn z forum pieluchowego:) Zaluje,ze takie eko rodzicielstwo ma wciaz malo zwolennikow bo przydalby sie sklep tu u nas z takim asortmentem. Czesc tylko rzeczy mozna znalezc w mothercare i little angel ale fajnie by bylo miecwiecej mozliwosci. W Polsce tyle tego jest....ehhh....
Misia ja pamietam ze kiedys chyba Ty cos pisalas ze planowalas otworzyc jakis sklep z art.dzieciecymi....
moze warto zaryzykowac i zalozyc sklep wlasnie z takim asortymentem o jakim piszesz?:-)

anineczko a to tak było:sorry2:to nie wiem czemu tak ci sie porobiło:no:

a dali mi takie autko:-)Zobacz załącznik 356039
łłłłłłłłłłłeeeeeeeeeeeeeeeeee laska jaka fura:szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-p

Ciekawe co tam u Tichonka???


dobra lece na herbatke do kolezanki:-p:-)
 
reklama
Miska do dziela,otwieraj sklep ale nie tylko eko.Wiele rzeczy dla dzieci by sie przydalo..Mnie brakuje ciagle czapeczek dla dziewczynek,ciagle musze na allegro kupowac..
 
Do góry