reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Didi-nie no ja wiem,że może jeszcze"wystrzelić",ale niestety w tutejszym szpitalu nie będą mi więcej robić usg,więc tak czy siak już się o tym nie dowiem:/Ale co mi tam-byle początek lipca był dla mnie free;)))a co u Ciebie?dziś znowu domowe przedszkole?
 
reklama
witam;)
Pauletta - zdrówka:) coś was te choroby polubiły?
Lubiczanka - gratuluję córy:) oby już tak zostało. a co do meldowania, to Agusiek kobieta pracująca, Kasiuleczka - pewnie siedzi już w UK ze swoją rodzinką - a reszta nie wiem...
a ja? zaczynam myśleć o pakowaniu... bo tydzień tylko został;/ yhhhh....
 
Może Ci się przyda taka praktyka?;)))))))))))

cos sugerujesz..:dry: o nie nie..moj P chcialby 3 ale ja jak narazie dzialalnosc zawiesilam..hihih....jak narazie mam do prytulania i alowania maluskich raczek Kacperka Martuśki..hihi i czekam z cierpliwoscia na Kamcie az ona bedzie miala maluszka hihi ..wiec malych raczek i noskow do caluskow mi niezabraknie hihih..no i zawsze moge udac sie w podroz jakby zabraklo w Galway do Ciebie
 
helloł lejdis

takie piękne dni to ja rozumiem:cool2:

lubiczanko gratki za 80% córci ;-)

pauletta tylko tydzien :sorry2: to szmat czasu ;-):-D nie mysl o tym juz dziś

anineczko kwiatek dla chłopców jest.. hmmm- boje się go :dry::-D:-D

Tichonku normlanie szok z tym czasem- rodzisz zaraz :szok: a a propos mojego egzaminu - to zdałam ofqrs:cool2: ale to to pikuś był- nastepna czesc po świetach:sorry2:

A Wolfi dalej nie ma :-p


Miśka w domu do 3-ego maja :nerd: dobrze ze ciepło póki co ;-)
Niki w przedszkolu -tam nie mają takich przerw, ba , nawet wakacji nie mają :tak: jak dla mnie bomba:cool2::-D

Udanego dnia


ot skleroza. Wszystkim Agnieszkom, które nie obchodziły swych imienin 21 stycznia i delektują się tym dniem dziś- najgorętsze zyczenia :tak:
 
Ostatnia edycja:
helloł lejdis
pauletta tylko tydzien :sorry2: to szmat czasu ;-):-D nie mysl o tym juz dziś

yyyy to chyba do Andzuliny miało być hmmm??:sorry2::-p

Hejoo:-) ja dziś o wiela lepiej :tak: wczoraj wykopałam w szafce antybiotyk, że ja wcześniej sobie o nim nie przypomniałam <głupek>:dry: później cosik skrobnę lecę położyć młodą wstawić gulasz i jakiś prysznic se fundnąć czy cuś :-D si juuuu:-)
Zobacz załącznik 347663
 
hejka
Lubiczanko to melduje sie:-) i gratuluje córeczki
Andziulino wrocilam wczoraj:-) spedzilysmy w Uk 4 dni, fajno bylo noo i Oliva cala hepii bo zabralismy ja na wesole miasteczko ze Swinká Pepá-caly dzien sie krecilismy na karuzelach.Musze foty pozmniejszac i babciom powysylac.A od wczoraj mam neta bo tydzien temu we wtorek mi padl i nie mialam kontaktu ze swiatem. Ojej juz tylko tydzien zostal a kawuche jakoms wypijemy? Tylko musze chate ogarnac bo normalnie wstyd.:zawstydzona/y:
 
reklama
No proszę -powywoływać to się nam"zguby "odnajdą-miło Was widzieć drogie Panie:)
Margaritta-80%lepsze niż 50;)))U nas też wolne do 3go maja-zonk normalnie...teraz starszyzna poszła molestować Martę;)ale pewnie pobawimy się w jakieś ozdoby świąteczne czu cuś:)
Andzulina-to zaraz po Świetach brykacie???
Pauletta-cieszę się,że coś wynalazłaś i już polepszenie na horyzoncie:)
Didi-a zapraszam-jakiś czas rąsiek,nosków tudzież innych dziubasów u mnie nie zabraknie;)Ale wiesz-ja też na 3ce miałam poprzestać-niezbadane sa wyroki...;)))
Kasiuleczko-dobrze,że wypad udany:)
 
Do góry