reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

nie było tak źle na spacerze,przekupiłam gromadke lodami:-D

ja wiedziałam ze będzie u lubiczanki dziewczynka:-)dawno jej to powiedziałam,widac po brzuszku:-)
 
reklama
ViKamcia udanej wizyty
Lubiczanka gratuluje dziewczynki

Zuzka znowu miala zastuj z kupka i dzisiaj przed kapiela zdjelam jej pieluszke a ona tak sie napiela ze az z niej wystrzelilo i o maly wlos sciany nie zabrudzila. Musialam myc krzeslo i podloge.
A jutro mialam isc z Zuzka okolo 15 na wizyte do pielegniarki srodowiskowej zeby sprawdzic niunie, ale dzisiaj zadzwonila i mamy wizyte o 11.
 
Ostatnia edycja:
nie no sikama po nogach.....Tichonku niezla jestes z tymi obliczeniami....a moze jak Lubiczanka napisze dokladna godzine zblizenia to bedzie ci latwiej obliczyc-zarcik maly???:-D:-D;-)

Lubiczanko JUUUUUUPPPIIII!!!!!!!!!Dziewczynka!!!!!!!!!J pwnie pake lodwo w lidlu kupil zeby to uczcic-wcale mu sie nie dziewie.....

Anineczko nie wiesz nawet jak jest ciezko dziure w dziurze zrobic:-p:-D:-D:-Dale wy bierzcie sie do roboty a ja kciuki bede trzymac za dzieluszke:)
 
ello!
wpadam się przywitać ;-) lepiej późno niż wcale;-):-)
melduje ze żyje i mam się dobrze:tak:
wybaczcie ze tylko o sobie,ale nie mam kiedy poczytać póki co..

pozdrawiam!
 
Dzień dobry
Tichonek-przystaję z przyjemnością na Twoją opcję:)))
Ewelcia-lody u nas na codzień na stanie,więc musiałby się wysilić na coś inszego;)
Marta-dziś też na 8???A to przekupne bestie;)
Vikamcia-miłej wizytki:)
Madbebe-oddychaj pełną piersią i ciesz się rodzinką:)
Kamcia-przyleciała już rodzinka???Bo tak Cię wcięło...i Monidan,Andzulina,Agusiek,Kasiuleczka,Misia-choć czasem się melduje...halllo!!!
Miłego dnia Wam
 
reklama
siemanko


VikaMcia...udanej wizyty

Pauletta...niec gardzlo juz nie boli ..zdrowka ycze

Lubiczanko... gratuluje corci..a ze mniejsza dzidzia jest to wcale nie jest tak le ..droba moze byc ale ma jeszcze czas i moze nadgonic a nawet przegonic normy ..moja Ewucha tez byla maluska a pozniej jak strzelila to mam usg doslownie wielkiej stopy ..hihihi

MartaF..milego dnia w pracy

a co do Kamci... to ona chyba nie ma sil bo jak odbiera Oliego ode mnie to wide ze jest wykoncona i marzy tylko o odpoczynku...a siorka przylatuje do niej jutro
 
Do góry