reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

No to zaszłaś co najmniej 2 tygodnie wcześniej,jak miałaś zwykły test to takie tradycyjne i książkowe stwierdzenie,że ciąże test wykryje po 2 tygodniach i jeśli nie sprawdzene testem mega szybkim. to gdzieś z początkiem listopada albo końcówką września zaszłaś :tak::dry:
.No i gratulacje dziureczki,cholercia zazdroszczę niemożebnie :szok::-D:-D
 
reklama
Lubiczanko to super GRATULACJE :-)

a z tym usg to tak sie nie przejmuj mi w szpitalu osttanio lekarz mowil wiek ciazy tyle ile pokazuje suwaczek a jak bylam na 4 d gin mi powiedziala ze ciaza jest o dwa tyg starsza tak jej wyszlo z pomiarow corci wiec co maszyna to inaczej pokazuje
 
No proszę:-)Więc po równo będzie:-)Gratuluję córci:-)Moje obstawianie się nie spełniło ale za to będzie to czego Ci życzyłam:-D
A z moich skromnych obliczeń wynika,że jeśli w ogóle nie skupiając się na OM (bo z nią to nigdy nic nie wiadomo:sorry2:,może i była a może nie była regularna:sorry2:)przyjmiemy,że testowałaś powiedzmy 10 listopada i miałaś porządny test,który wykrywa już tygodniowa ciążę to do zapłodnienia doszło około 2 listopada:tak:
Termin porodu wypada na około 27 lipca czyli teraz powinien być koniec 25,początek 26 tygodnia:tak:Jeśli to faktycznie dziewczynka to może jest drobniejsza i tylko dlatego im z USG wychodzi,że młodsza ciąża:tak:Ale to raptem tydzień więc się nie marrtw:-)
 
gdyby zaszła w ciążę Lubiczanka 2 listopada to była by w 24 tygodniu ciąży,równo...tak mi pokazał suwaczek :dry:
No ale Lubiczanko,będziemy miały pewnośc,że nie urodzisz na zlocie :blink:
 
Aaniu-no właśnie gdyby mi postarzyli to nie mam nic przeciwko temu,ale nie co każde kolejne usg to młodsza ciąża...i nie martwiłabym się gdyby o wyliczenia ino chodziło-ale sami na 1szym usc potwierdzili mi wiek:(((
I dzięki za gratki-oby te 80%okazało się być trafnym:)
Anineczko-działać a nie zazdroscić!!!!!!!!!!!!
 
Rozumiem Lubiczanko bo ileż można w ciąży chodzic.Mam nadzieję,że za 2 tygodnie wsio się wyjaśni.Może jakiś niekompetentny lekarz badał a może faktycznie córunia mniejsza.Bo w karcie ciąży chyba daty nie zmienił.?
Jaką podał datę porodu??
I pozazdroszczę sobie bo ty myślisz,że to takie hop siup dziewczynkę miec? Zwłaszcza w M rodzinie?? Ha ha :-D:szok::crazy::-D
 
Aaniu-nie no już się nie stresuję;)Będzie co ma byc:)
Anineczko-mój brat coś by powiedział na ten temat-same córy-sztuk 3;)))))Nic na siłę-nawet jeśli zajdziesz(za co trzymam kciuki)to i 3cim siusiakiem byś się cieszyła:)
 
reklama
Do góry