reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Lubiczanko - no ja bardzo chętnie bym podjechała, ale A będzie pracował i nie mam z kim Igora zostawić;/ a znowu brać go ze sobą to nie za bardzo... akurat będzie tydzień od tych "sławnych" urodzin, więc jak ma już go złapać, to liczę, że to będzie właśnie teraz;) i do wyjazdu śladu po ospie nie będzie;P sama rozumiesz:) a narażać innych nie chcę;)
 
Lubiczanko - no ja bardzo chętnie bym podjechała, ale A będzie pracował i nie mam z kim Igora zostawić;/ a znowu brać go ze sobą to nie za bardzo... akurat będzie tydzień od tych "sławnych" urodzin, więc jak ma już go złapać, to liczę, że to będzie właśnie teraz;) i do wyjazdu śladu po ospie nie będzie;P sama rozumiesz:) a narażać innych nie chcę;)
Pewnie,że rozumiem-co nie znaczy,że nie jest mi przykro-co za ośpisko:wściekła/y:
 
Wpadlam tylko zyczyc naszej kochanej FROQ 100 lat!!!!!!!!!! I asienkaM Tobie rowniez!!!!!!!Samych pogodnych dni oraz duzo duzo zdrowka i zadowolenia z zycia!!!!

Wpadam i wypadam, ale nie mam czasu Was nadrobic, nie wiem sama w co wsadzic dzis rece, w dodatku same zmartwienia ostatnio.

andzulina tez swoja corcie bede strzegla przed innymi od konca tygodnia, ale zakupy i tak jestem zmuszona z Nia robic, nie mam z kim jej zostawic.
 
Ostatnia edycja:
Witam sie dziewczęta:-p:-D

Przyznaje sie ze podczytuje was od czasu do czasu ale jakos czasu brakuje na pisanie:zawstydzona/y:Ale skoro jeszcze pamietacie o mnie i tak piekne zyczonka mi składacie to bylabym beee gdybym Wam wszystkim serdecznie nie podziekowala wiec
KOCHANE DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA PAMIEC I ZYCZENIA

AsienskoM tobie rowniez skladam moc serdecznych zyczen urodzinowych
Tichonek dla mezowskiego rowniez najserdeczniejsze zyczonka urodzinowe. Ten tort biustami jest the best:laugh2:

hejka
ehhh ide do kuchni bo patrzec nie moge jak moje dziewcze salon demoluje, wyciaga wszystkie poduchy wieze sobie buduje przewraca ja a poxniej sobie skacze po nich.
Kasiuleczko skad ja to znam.:tak::blink::eek: Trzeba poprostu udawac ze nic nie widzimy. MOj W to jak małpka skacze po meblach a nie raz myslalam ze juz mi sie polamał ehhh...

Lubiczanko ty to jak ten stus pędziwiatr:tak::happy:. Ja podobnie jak Andzulina chetna na spotkanie ale mam ten sam dylemat, nie chce narazac innych niepotrzebnie, wiec jesli sie tylko okaze ze mam z kim mlodego zostawic to sie dolacze z przyjemnoscia na kawke w BB badz MB:-)

Teraz mykam bo zamiast torta robie ciasto tiramisu i uprzedzam ze nasacze je likierkiem kawowym;-):-D. Ktos chetny to zapraszam:laugh2:
 
reklama
Wszystkiego Najlepszego dla dzisiejszych solenizantow

page74_2.jpg
 
Do góry