reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Mi już po drinku lepiej:))
Niestety nie obejrzałam swoich serialów bo L z kolega oglądaja, ale nagrałam więc jutro obejrze:)
Tu taka cisza:) Ja za chwile też spać jutro do pracy:/
 
reklama
ja tylko ię przywitaćź.. jestem w takim nastroju że szkoda gadac....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ile jeden człowiek potrafi krwi napsuć to głowa mała...
normalnie jestem w szoku..
a moz i nie w szoku .. bo spodziewać się można po takiej osobie wsyztskiego..
ale jetsme taka wkur\*#$&&$#* że aż sie wszystkiego odechciewa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
dzień dobry:)
Anineczko-but i blaszka-insza inszość;)A M nic nie powioem o możliwości wykorzystania Broni przez Ciebie;)))))
VikamciaG-nie stresuj się-wiem,że łatwo sie pisze,ale jak się zapewne niejednokrotnie przekonałaś nie warto przez niektórych się denerwować:)
Aaniu-ja chętnie podłogi Ci pomyję-mam wprawę...często jak już skończę sama się dziwię,że"to już";))))
Dzis mega zalatany dzień-szkoła,poczta,council,social,tax....ale mi się chce-hoho:/
Miłego dnia Kobitki
 
Bry
Na wstępie moje najlepsze życzenia dla naszych szanownych foremek:-)

Frog,AsienkoM Spełnienia marzeń najskrytszych:tak:
happy-birthday-g.gif



Ja idę na razie bo teściowa się na Skypa dobija no i ciasto dla szanownego muszę upichcić:tak:
6 kwietnia-fajny dzień,fajni ludzie się rodzą;-):-D:-D
 
witam.
Frog, AsieńkaM - wszystkiego najlepszego dla Was - dużo zdrówka, szczęści i samych słonecznych dni
Tichonku - dla Twojego Mężowskiego również wszystkiego co najlepsze:)))
Vikamcia - wyluzuj:)
Kamcia, Lubiczanka - ja też byłabym chętna na BB albo MB, ale raczej od piątku nie ruszę się już z domu;/ kurde...
lecę kawę parzyć...
 
Witam

Lubiczanko aaa ta insza inszości,zapomniałaś o czapeczce :-D
Nie nie.Mam dla Dawidka mapę świata do powieszenia w pokoju ;-)

Słyszałam,że dziś wybieram się do Carlow :rofl2: Ewelcia wiesz coś o tym?:confused:

Matt już ma prawie zdrowe oczyska,jednak antybiotyk w kroplach poszedł w użycie :tak:

Frog,AsieńkaM Sto Lat
 
reklama
O ilu jubilatów dzis
AsieńkoM,Frog-aby każdy dzień był piękny i wyjątkowy,przynosił szczęście i spełniał marzenia:))))
Tichonek-dla Szanownego P też samych kolorowych w zyciu chwil:)))
Anineczko-no fakt-czapeczka ważna sprawa:)Wow-mapa powiadasz-ale mi dziecko rozpuścisz-juz widzę jak się cieszy:)))))Buziak za wczasu:*****
Andzulina-jak to,dlaczego?
Margaritta-aleś piorunem wleciała...:/
No i zaliczyłam tax,council,pocztę,social-ale do tego ostatniego jeszcze raz sie muszę fatygować-grrrrr...oni zawsze chcę cos więcej niz sie ma:(
 
Do góry