reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Tichonku bardzo Ci wspolczuje, wiem jak to jest nie móc sie pozegnac z bliská osobá( jak ja bylam tutaj babcia mi zmarla i nie moglam pojechac do Pl na pogrzeb) Oj strasznie smutno mi bylo siedzialam i plakalam, moi rodzice w szpitalu powiedzieli jej na ucho ze o niej mysle i já kocham.A gdy pojechalam do Pl poszlam na grób zapalic swieczuszké i sie pomodlic:-(.Ale jak o tym mysle to do tej pory smutno mi sie robi.

Larciu pytalas czy dajemy rade? ano dajemy dajemy musimy, codziennie sie laczymy z M na skepe, szkoda tylko ze pogoda do d...y nasze spacery to zaladwie 15 minut trwajá takie wiatrzysko ze sie poprostu nie da dluzej no i mala mnie ciagnie ze chce isc do domku bo jej wieje.

Ewelcia ha ha no troszke podczytalam watek spotkaniowy, niestety nas nie bedzie:-(


O mamo jak tak ospa sie tu rozwiala:szok::szok::szok:

Aniu83 córcia slodka a jakie ma pultaski:-)

Aj jak brzydko na dworze od kilku dni mnie glowa boli i chodze do tylu, dzis jeszcze sie wkurzylam bo zanosilam moje robótki do takiego tutejszego sklepiku a tam mi babka przekazala ze za nastepne to ona by chciala 50% od sprzedazy:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Ania83 - ale śliczności masz w brzuszku;)
Kamcia, Martuśka - powodzenia w zmaganiach z ospą
Kasiuleczka - widzisz - babka zobaczyła, że jest popyt na twoje rękodzięła i teraz chce też zarobić;/
 
reklama
Tichonku bardzo mi przykro, ze to az tak powaznie wyglada, nie wyobrazam sobie co czujesz:( ale moze akurat lekarz pozwoli Ci leciec, to dopiero 34tydzien, ja jeszcze wtedy lecialam z PL.
Aniu83 sliczna corcia:)))

Ja poklocilam sie znowu z mm, znowu zaczal drazliwy temat, ze powinnam wrocic do PL z Patrykiem i isc na studia a on by tu zostal i odlozyl duzo pieniedzy, skonczylibysmy dom i wrocilby do PL. Ja uwazam to za glupote, bo nie chce sie rozstawac, poza tym dobrze mi tu mimo wszystko i wiem, ze gdybysmy wrocili do PL to zaraz bysmy kombinowali zeby gdzies wyjechac...mam dosc, klocimy sie o to ostro juz ktorys raz, bo ja go hamuje, on nie moze przeze mnie wiecej kasy odlozyc i po co ja wybieram sie robic kursy fetac jak to nie ma zadnego sensu... eh mam dola, juz nie wiem jak z nim rozmawiac:(
 
Do góry