reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

No i jestem po wizycie u GP-śmiech na sali...jedyne co się właściwie dowiedziałam to to,że od początku ciąży przytyłam 3kg...Ale to i na wadze w domku kontroluję:/ale zakupki zaliczone,apteka i bank tez-śliczna pogoda...i naszła mnie ogroooomna ochota na sałatkę-w zwiazku z czym warzywka już pyrkaja:)))
 
reklama
dziendobry
zadko ostatnio tu wpadam ale czasu brak.....


ja z pytaniem Wiem ze moze to nie najlepsze miejsce ale tu wszystkie zagladacie i moze ktoras z Was bedzie w stanie mi pomoc

otoz: czy ktoras z Was albo Waszych znajomych staral sie o wize do usa przez ich ambasade w dublinie?? moze podpowiecie czego sie spodziewac i w jakie dodatkowe dokumenty warto sie zaopatrzec na wizyte z konsulem??

bede bardzo wdzieczna za pomoc
 
Bry:-)
Ledwo południe a ja już zmęczona,że szok:sorry:
Rano Radka do szkoły,na autobus do Dublina,z przystanku do szpitala krew oddać,na przystanek,pół godziny czekania na autobus do Swords i z autobusu pieszkom do domu:confused2:I mi nogi w tyłek wlazły:confused2:Ale jak pomyślę o wizycie za tydzień we wtorek to:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Mało,wchodzę do domu i awizo leży,że kurier z paczką był o 9:00:eek:A żeby ich obes*ało!:confused2:Mieli dzwonić wcześniej,że będą:confused2:Trudno,zamiast już się do paczki dorwać i rozpakowywać muszę jeszcze na nią poczekać:sorry:Ale juz na samą myślę mi się micha cieszy:-):-)
Misia Jesssssuuuu!!:szok::szok:Ale miałaś masakrę:szok:Ja Radka obracania wcale nie czułam:no:I mam nadzieję,że i teraz obejdzie się bez bólu:sorry:
lubiczanko ja u GP mam badane ciśnienie i słuchamy serduszka na wizycie,poza tym nic:no:A ważona byłam tylko na first visit w szpitalu i odtąd nigdzie:no:Tzn.sama się ważę i ósemka mi przybyła:sorry:A z Radkiem na tym etapie już około 12 miałam na plusie:baffled:
 
TICHONEK-A U MOJEGO WYŁĄCZNIE CIŚNIENIE I WAGA:/i ja skaczę z radości,ze dopiero 3ka przybyła(choc nie ukrywam,że dyszki mi brakowało do zrzucenia po Danielku jeszcze-wiec generalnie horror:((().,ale cos czuje,że największy przybytek przede mna-np po dzisiejszym mega talerzu sałatki:)))ale się rzuciłam...
Dzindusia-przykro mi,ale ja bladego pojecia nie mam,wiec się nie wypowiem:/
 
witam:)
melduję się z PL:) przeżyłam jazdę z dzieckiem:) i dziękuję tym, co wymyślili portable dvd :) uratowało nam życie:p (Lubiczanka - dzięki za pomysł)
pogoda super - cieplutko, słonecznie i jakoś tak inaczej niż w IRL
Mały od rana biega i krzyczy Lara (na naszego psa), nie odstępuje jej na krok, głaszcze, przytula, włazi na nią... no i zakochany w dziadkach - w godzinę po przyjeździ powiedziła do mnie "mama papa" wziął dziadka za rękę i poszli na 2-godzinny spacer;) ja wcale nie narzekam;P mam teraz off'a":)))
wybaczcie, że nie komentuję, ale od pt nie byłam na BB i trochę zaległości mam...
uciekam dalej:) miłego dnia Dziewczynki

aaaa Anineczka - jechałam przez Portaloise;) fajne to wasze miasteczko - ale te dwa malutkie ronda w kupie... uhhh...
 
właśnie dlatego ze nie chce mi odprawy zaplacic to wysyła mnie na urlop,w socjalu byłam i musze sie zwolnic jeśli chce dostac zasiłek:/co jest równoznaczne z utratą odprawy,ale jak mówicie ze po 4 tyg można wziąść p45 to sie dowiem i tak zrobie
Bo on zwyczajnie kombinuje,..ja mysle ze ty za wczesnie wyskoczylas do niego o odprawe trzeba bylo poczekac az da Ci P45 i wtedy sie z ato zabrac!
Masz jeszcze takie wyjscie:jak chcesz jeszcze u niego pracowac i faktycznie po tych 6tyg on prace dla ciebie bedzie mial ,to powiedz mu z eniech Ci da list do Sw ze nie ma pracy dla Ciebie w tym momencie i Ty dostaniesz normalnie kaske z SW w wysokosci JB.
Jak praca znow bedzie to on zglasza do SW ze od nowa pracujesz:)

Lubiczanko 3kg to malo przytylas...a salatke tez bym wszamala:tak:
Tichonku oj szkoda ze ten kurier tak zrobil...ale oni chyba maja krotka pamiec czy jak:sorry:bo nam tez meble w PL przywiozl kukrier w piatek i nie mial kto wniesc,bo nie dali znac wczesniej ze beda:wściekła/y:
Andzulina witaj!!!

a tak w ogole to witam...
od rana busy...dzieci na razie spia...a ja odpoczywam od m bo pojechal wreszcie na jakas fuche..co prawda chyba dzis i jutro tylko,ale i tak sie ciesze:tak:
 
Nasze paczki DPD dostarczało,P zadzwonił pod wskazany numer telefonu i paczki będą po 17-tej do odebrania koło mojego osiedla bo tam DPD ma swój oddział:-)Akurat jak stałam rano na przystanku,na autobus czekając,widziałam jak auta z DPD rozjeżdżały się w trasę i pewnie w jednym z nich moje paczki były:-DP jak w miarę normalnie skończy pracę to po drodze z kumplem odbierze paczki i wieczorkiem już będzie szał:-)
 
Pauletta witam w klubie:sorry:Mnie się też już odechciewa pisać na temat auta ale powiem tylko,że już 500E straciliśmy,nadal nie mamy auta a jeszcze z tej zepsutej Astry w sobotę ukradli nam 2 koła:confused2:I musimy kupić inne auto plus koła do Astry:wściekła/y:
Też stwierdziłam,że to auto nie jest nam pisane:no:I może tak ma być...
 
reklama
Andzulina-no kurcze-miałam pytac właśnie czy któraś moze wie jak tam Twoja podróż:)))Cieszę się,że rady wykorzystane i poskutkowały:)))
Pauletta-uuuuuuuuuuuu...faktycznie jakis czarny okres d;la Was nastał-byleby jak najszybciej minął:(((Jestem z Wami
Ewelcia-to zapraszam-całej JESZCZE nie pozarłam;)))
Tichonek-Ty nie zaklinaj ino na paczki czekaj i się chwal i ciesz!!!
 
Do góry