reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Kamcia- milo bylo Cie poznac i goscic :-) Norbert caly czas chodzi i mowi, ze chce do kolegi jechac;-).dzieki za mile spedzony dzien:happy:
lece zalegnac na kanapie wkoncu :-D
milej nocki
 
reklama
Hej Dziewczyny. Długo sie nie oddzywałam. Mam pytanie jak długo trwają wasze wizyty w szpitalu i co Wam robią?? Pytam bo ostatnia moja wizyta trwała 5 minut i poza zbadaniem moczu, zmierzeniem brzucha i pytaniem czy dziecko sie rusza nic nie można sie dowiedzieć.Ignorują prośby o posłuchanie serduszka bo przecież sie rusza to jest oki. A USG nie będe miała już chyba wcale bo "nie ma takiej potrzeby". Już nie mam nerwów, niestety w pobliżu Waterford nie ma żadnej polskiej przychodni czy choćby lekarza. Normalnie ręce opadają!!
 
siemanko

milego dnia zycze

Hej Dziewczyny. Długo sie nie oddzywałam. Mam pytanie jak długo trwają wasze wizyty w szpitalu i co Wam robią?? Pytam bo ostatnia moja wizyta trwała 5 minut i poza zbadaniem moczu, zmierzeniem brzucha i pytaniem czy dziecko sie rusza nic nie można sie dowiedzieć.Ignorują prośby o posłuchanie serduszka bo przecież sie rusza to jest oki. A USG nie będe miała już chyba wcale bo "nie ma takiej potrzeby". Już nie mam nerwów, niestety w pobliżu Waterford nie ma żadnej polskiej przychodni czy choćby lekarza. Normalnie ręce opadają!!
powiedz w szpitalu na wizycie jak bedziesz ze sie martwisz bo dziecko ostatnio mniej sie rusza niz zwykle i sie martwisz wymysl cos jeszcze i powiedz ze chcesz to usg dla spokoju bo bardo sie denerwujesz..powinni robic ..a ze wiyta trwa tyle to tu normalne zawsze badaa tylko mocz..cisnienie i wszystkono i jeszce powinni serduska posluchac tak robia w Galway bynajmiej
 
Witam
Kasiuleczko-ale już○ z Małą lepiej?
Tichonek-no chwal się nam tu pręciutko!!!
Ja mam dziś ambitny plan dnia:))))nie zdradzę o co chodzi,bo jak się nie uda to siara będzie;)))
Miłego dzionka-a zapowiada się znowu slonecznie:)
 
Bry:-)
A u nas pada:dry:
Jestem przeziębiona na maksa:wściekła/y:Gardło mnie boli,kaszlę,nos zawalony,w nocy wcale nie pospałam:no:A mój mąż przeze mnie też:baffled:
Dosia wizyty w szpitalu tutaj z reguły tak wyglądają:sorry:Ale ja serduszka słucham na każdej wizycie u GP:tak:I wcale nie muszę jej prosić,sama Dopplera wyciąga i słuchamy:-)Jeśli chcesz USG czy właśnie serca w szpitalu posłuchać to tak jak radzi didi
,spróbuj trochę pościemniać:tak:Może sie zlitują:sorry:
Lubiczanko czym tu sie chwalić?:-DPrzyjechały paczki o łącznej wadze 40 kg.w tym 30kg.ubranek:eek::-DP powiedział,że chyba zwariowałam:-D:-DZaraz sie biorę za "przebiórkę",większe na później odłożę,mniejsze popiorę,poprasuję i dziecko już gołe "chodzić" nie będzie:-D:-DPoza tym książki,zabawki Radka ze świąt no i trochę słodyczy teściowa dorzuciła:-pAle choć się wie co w paczce będzie to i tak cieszy taka przesyłka:-)Te ubraneczka maleńkie,skarpetusie,czapusie:-)I choć ciężka i długa przeprawa mnie czeka z nimi to już się cieszę na samą myśl:-)
Idę śniadać,powtórkę "Na Wspólnej" obejrzę bom wczoraj czasa nie miała i się biorę za paczki:tak:
 
hejka
Wow ale u nas przymrozilooooo ze ho ho , ale za to jest pieknie i slonecznie:tak:
Lubiczanko a z mlodá ze tak powiem ciutke lepiej... w nocy garaczki nie miala teraz tez nie, za to kaszel i z nosa ciurkiem leci nadal. ha ha no i humor jej sie poprawil tyle ze na jakis ZLY od samego ranca jakas taka zlosliwa jest i nie usluchana.
 
Kasiuleczka-najważniejsze,że lepiej-choć odrobinkę,ale to zawsze do przodu:)
Tichonek-jak nie ma jak jest czym się chwalić:)Uwielbiam te przebieranki ciuchów-zawsze jak już poukładałam potem minimum raz dziennie wszystko wyciągałam i oglądałam:)))Zdróweczka-nie daj się zarazkom!!!
 
reklama
Do góry