reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Marta a wiesz że wg prawa jeżeli pracodawca nie da ci ŻADNYCH godzin przez (chyba) 4 tyg. czy miesiąc, możesz sama wziąć p45 i ubiegać się o odprawę, bo to jest równoważne zwolnieniu :sorry::sorry::sorry: wiadomość od prawnika :tak: przejdź się do citizena i wypytaj dokładnie bo to już jakiś czas temu było jak o tym gadałam ;-)
to jest pradwa i to jest 4tyg...

ja juz wczesniej to pisalam ale posta mi wcielo i juz mi sie nie chcialko pisac od nowa!

ja wogole Marta nie kumam Twojego szefa,....dlaczego niby Ty przez 6tyg nie pracowac i byc na bezplatnym urlopie apozniej przyjmnie cie na 4tyg znow:sorry:
Dla mnie to wyglada na jakies kombinowanie...

Misia dobrze ze wsio sie skonczylo tak jak sie skonczylo!!!
ja bardzo odczulam przekrecanie sie Szymka ...i tez przez jakies 3 dni mialam straszne bole
 
reklama
właśnie dlatego ze nie chce mi odprawy zaplacic to wysyła mnie na urlop,w socjalu byłam i musze sie zwolnic jeśli chce dostac zasiłek:/co jest równoznaczne z utratą odprawy,ale jak mówicie ze po 4 tyg można wziąść p45 to sie dowiem i tak zrobie
 
Helo
Oli mnie już obudził zaraz do przedszkola i wolne 3 dni:)
Marcysia to kiedy sie umawiamy??:)
Marta nie daj sie dziewczyny dobrze pisza.
Miłęgo dnia
 
Dzień dobry
Misia-no szok normalnie-nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji-dobrze,że już jest w porządku:)Trzymajcie się tam dzielnie!!!
Marta-kombinuje ten Twój szef równo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak ja sie cieszę,że za 3dni znowu weekend:)Miłego dnia Kobitki
 
Witam sie i spadam!
Musze sobie zrobic WIELKA kawe. Nie spie praktycznie od 3:30. Po 4 odwozilam Marcina na autobus do Dublina, razem z biedna zaspana Amanda. A jak wrocilysmy,to juz nie usnelam.

marcysia- no jasne :-) Ide zaraz czyscic autko..bo masakra,co jest w srodku
 
Kamcia- Larcia do mnie dzis wpada kolo poludnia to moze i Ty dasz rade??jak cos to sie z nia zgadaj bo ja do Ciebie tel. nie mam :zawstydzona/y: co Ty na to? albo napisz mi nr. na priv.
przepraszam nie przywitalam sie :zawstydzona/y: Dzien doberek:-):-)
 
Marcysia zaraz Ci wyśle priva , już rozmawiałam z Larcia wytłumaczyła mi jak dojechać. Odbiore Oliviera o 12 i przyjade:)
Mój L dziś pracuje od 8 do 22 więc musze coś porobić bo zeświruje sama:)))
 
Milego Spotkania dziewczyny Larcia,Marcysia,Kamcia i kawkowania:-).Ja tak tylko na chwilke jeszcze jestem w szafroku:tak:zaraz trzeba wziasc prys
znic i brac sie za porzadki.Milego Dnia.
To Lubiczanko mało przytyłas :-).Ja juz ogarnełam w domku i byłam na miescie.Po południu ide z mężem do banku :tak:,dzis bedzie wczesniej w domku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry