reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej!:-)

Sandra-witaj! Ja tez slyszalam, ze ceny cukru w PL wariuja, zreszta nie tylko cukru
tak jak piszesz wszystko jest strasznie drogie, a wyplaty stoja w miejscu.:szok::wściekła/y:

tichonek- takie czekanie na TATE musi trwac wieki! Podziwiam ich!

lubiczanko-ojojjjj, mam nadzieje, ze szybciutko Ci przejdzie.TAKE IT EASY!;-)

pauletta- dla Was tez zdrowka, no i super, ze dostaliscie ten allowance.

gliwa-super bryczka!

Milej soboty!
 
reklama
heloł

Pauletta zdrowka Wam zycze:tak:
Tichonek ciezko jest jak najblizsi musza na wojny jezdzic,:-( ciagly niepokoj i niewiadoma:baffled::-(
Lubiczanko aby Ci szybko przeszlo:tak:
Sandrulinska witaj i masakra z tymi cenami :szok::szok::szok:
Asienka_r milego weekendu

Zuzia w czwartek miala szczepienie, troszke poplakala i poszla spac;-), w drodze powrotnej zajzalam do Ani83 na kawusie i poznalam przy okazji Gliwe:tak:.

A dzisiaj chwile temu byl pan i dostalam formularz na spis ludnosci w Irl.
maz juz wrocil z pracy, pojechal po zakupy z lista:-D a potem jedziemy do jego brata.
Bedziemy zapraszac ich na chrzciny Zuzi:tak:. Chcielismy zeby brat mojego P byl chrzesnym ale okazalo sie, ze w polskim kosciele w Dublinie nie pozwola mu byc chrzesnym gdyz zyje w Zwiazku niesakramentalnym:-(. Sa tylko po slubie cywilnym. i teraz musimy szukac chrzesnego.:-(

pozdrawiam
 
AsieńkaM ale dlaczego chcecie chrzcic w Pl kosciele? Czy to musi przekreślac chrzestnych?NIe kumam.My chrzciliśmy w Irlandzkim kościele i naprawdę polecam.Księża nie wtrącają się w życie ludzi,są milsi,mniej papierologi,żadnych durnych zaświadczeń o spowiedzi czy też od swojej parafii.Są ludzcy.Nie rwzygnujcie z chrzestnych tylko dlatego,że księża Polscy mają jakieś widzi mi się :baffled:
 
gliwa ja tez mam taco jumper i naprawde jest wygodny i ładny,tylko ze ja miałam problemy z kółkami,które mi sie łamały,często też łożyska siadały,dziewczyny świadkiem ale mam nadzieje ze to tylko ja mam takiego pecha,bo inni sobie chwalą:-)

ja ostatnio całe dnie busy,albo sprzątam albo załatwiam sprawy,złożyłam CV do mcDonadla i jak mnie przyjmą to będe 2 raazy taka jaka jestem:-D,a tak wogóle przez szefa nic mi sie nie należy:/:/i dobrze wiedział co robi zebym sama odeszła:/:/
 
Marta-ale jak to sama odeszłaś-juz nic nie kumam z Twoją sytuacją:(((
AsieńkoM-popieram Anineczkę-najlepszy z 3moich chrztów był właśnie ten Danielkowy w Irlandzkim Kościele-rewelacja!!!Naprawdę bez oporów spróbujcie w nim:)
Gliwa-potwierdzam-wózio mega wygodny do prowadzenia:)))
Tichonek-pewnie,że straszne jest takie wysyłanie męża i ojca-zwłaszcza ,że wiemy co się teraz z Afganie dzieje...ale to chyba jego(ich) świadoma decyzja,bo z tego co wiem(mój brat,również saper,ojciec 3cór był własnie tam 2 razy,ale na własne życzenie...)
Pauletta-zdrówka dla WAS wszystkich!!!Się namęczysz...
A moje plecki już lepiej-tzn ciągle czuję,ale się ruszać mogę:)I nie jest to już tak dokuczliwe jak wczoraj:)
Miłej niedzielki dla wszystkich:)))
 
Bry:-)
Gliwa bryka wypaśna,ale ja pamiętam właśnie te zmagania MartyF z kółkami:eek:miejmy jednak nadzieję,że to tylko taki jej pech:sorry:Sorki Marta:-D:-D
A z Twoją pracą to jak to?A odprawa?:sorry:
AsienkoM,Anineczka ma rację:tak:Ja chcę tutaj Mateuszka chrzcić i to nie w polskim kościele:no:Choćby dlatego,że my z P tylko po ślubie cywilnym więc byłby wykład na temat życia w grzechu:eek:Po drugie chrzestna Mateuszka też tylko po ślubie cywilnym i to by ją przekreślało:sorry:A kościelnego i tak już nie dostanie bo męża ma rozwodnika:sorry:Nie będę szukać innych chrzestnycj przez dziwne polskie prawo kościelne:no:
Lubiczanko zgadza się,na misję jedzie się dobrowolnie:tak:Z tym,że nie jego mi tak szkoda ale Kasi i Mateusza:sorry:Ja wiem jak ona przeżywała gdy był na misji w Czadzie,bała się wiadomości oglądać:sorry:I raz,że tak jak tam pisze-nie miała zbyt wiele do powiedzenia bo wojsko to jest Nikodema pasja,praca i wiążąc się z nim musiała się z tym liczyć.On chce lecieć na misję i ona nie może go w domu zatrzymać choć strasznie będzie jej ciężko:sorry:A po drugie-oczywiście pieniądze:sorry:Mają masę kredytów,w tym mieszkaniowy,ciągle im brakuje więc jest to jakaś szansa się odkuć:sorry:Tylko szkoda,że tak się w Polsce żyje,że trzeba za chlebem gnać gdzieś indziej:no:Ja byłam w Polsce 20 miesięcy,podczas gdy P był tu i myślałam,że oszaleję z tesknoty:eek:Drugi raz bym się na to nie zdecydowała:no:Ale P za kasą do pracy wyjechał a Niki na misję:sorry:Jeszcze saper,ja bym zwariowała w domu z dzieckiem,wiedząc,że mąż na wojnie:sorry:...Dlatego mówię,że nie o niego mi tak chodzi jak o jego rodzinę:sorry:
 
hi!
ja już obiad i ciasto gotowe:-) A. pojechał po łóżko dla Tośka do Ikei i już sie boje co to bedzie jak pojda spac , tysiąc razy chyba bede go tam musiala kłaść znowu:sorry:
asieńkam my chrzcilismy hanie w irlandzkim kosciele w grudniu, hania jedyne tak duze dziecko , reszta same bąbelki, ksiądz nie pytał o nic, nie chciał , żadnych zaswiadczen , spowiedzi , nic a nic, raz bylismy na spotkaniu gdzie dostalismy swieczke i tyle:tak: taka atmosfera w tych kościołach tutaj , ze moze sie nawroce:eek::-)
 
Witam niedzielnie:-)

Tichonku podziwiam naprawde Twoich znajomych ....ja nie dalabym rady nie wytrzymalabym ...Pamietam jak J lecial do Hiszpani zostalam sama w kraju nie widzielismy sie pol roku i dla mnie to byl najgorszy czas powiedzielismy sobie ze nigdy wiecej takich dlugich rozstan

Gliwa nono fajna bryczka:-)

Paulettazdrowka dla Was

Milej niedzieli zycze....
 
reklama
Hello zobaczymy mam nadzieje ze wózek bedzie sie sprawował,:-) w razie czego jest reklamacja na 2 lata.A dzis szybciutko sie obudzilismy,ale lezelismy w łóżeczku i ogladaliśmy Film Zmierzch.Niedawno zeszlismy na sniadanko:tak:.Pozniej idziemy do kosciółka.A po kosciele wybieramy sie do Aniaa 83.W takim razie udanej niedzieli.;-)
 
Do góry