reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Jessuuu!Ale super był dziś odcinek "Z jak Zdrady":szok:Ale się działo,normalnie się podjarałam jak głupi bateryjką:tak:A na następny odcinek już jestem tak napalona jak szczerbaty na suchary.Wreszcie Grażyna w mordę dostanie
plask.gif
.Tylko Hanki mi strasznie żal
cry.gif
 
reklama
A my zaliczyliśmy spacerek(ja z Danielkiem)-do sklepu po lody-bo się skończyły a na wieczór się przydadzą(grrrr)
Tichonek-Ty tu z datami nie kombinuj tylko w wyrku poszalejcie,to i datę się wykombinuje:)))
Ewelcia-jaką lekturkę?Na papierze czy w komputerze?
Jasne ze w komputerze:-D:-D:-D

Tichonku :-D:-D:-D
jutro musze powtorke obejrzec:tak:;-)

Anineczka mam nowy katalog z Avonu-jest tez dodatek i sporo promocji-jeszcze dokladnie nie ogladalam bo znajomi siedza
 
ewelcia w razie co zabierz go na spotkanie.Może uda mi się go przeglądnąć :-D

Tichonku emocje oh emocje z M jak Mdli mnie :-D
Też się nie mogę doczekac następnego odcinka :-)

Zuzia siooo na porodówkę.Pauletta z drugim porodem ponoc jest szybciej :tak:
Ja zaczęłam skurcze co 20 minut o 8 rano a o 2 w nocy byłam na porodówce.Jeszcze mi baba rano na rutynowej wizycie próbowała wpierac,że to skurcze Braxtona,zajrzała gdzie trzeba i rozwarcie na jeden palec i wsio zamknięte,a za niedługo było sruuu i po wszystkim :sorry2:
 
Wzięłam prysznic to trochę ochłonęłam po serialu:tak:
Idę zaraz Martini chlapnąć:-)
Właśnie przed prysznicem zamówienie zrobiłam z Avonu:tak:Znowu:baffled:
Ale powiem Wam,że tu kosmetyki ichnie są dużo tańsze niż w Polsce.Przykładowo zamawiałam w Polsce serum na końcówki włosów za 27 zł:szok:A maleńkie toto jak nie wiem:baffled:Tutaj kosztuje 6,25 w cenie regularnej,ale często jest w promocji za 3 Jurki:tak:I w ogóle bardzo często są promocje:happy2:
 
Paulettyy nie ma wiec moze rodzi:confused:

Ja juz nie moge sie doczekac jutra zeby powtorke zobaczyc z jak zdrada....dzis mnie lektura wciagnela i zapomnialam obejrzec:-p

ja chyba jakies perfumy zamowie bo sa w promocji;-)
 
Dupa a nie rodzę :no: ta moja córcia jakaś niezdecydowana już skurcze zeszły do 7 min ale się rozmyśliła i znowu na 10 min albo i więcej :baffled::dry::sorry2: wzięłam prysznic ogoliłam się tzn starałam zrobić to dokłądnie ;-) a jak wyszłam spod prysznica telefon moja kumpela już urodziła :wściekła/y::wściekła/y: ta to ma dobrze a ja to co????? No właśnie zadzwoniła i mówi że czeka na mnie :-D:-D:-D:-D
 
Pauletta pośpiesz tą Zuzie trochę, bo ten mały uparciuch dobrowolnie to tak szybko nie wyjdzie chyba:tak::-)
Filipku Sofika najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, samych radości i uśmiechów na codzień składa Ci forumowa ciotka gapa(pewnie jako ostatnia) oraz twoja forumowa bliźniaczka Emilka:-)

Dobrej nocki mamuśki
 
Tichonek zaciekawiłaś mnie tym M jak m.. i aż się dopytałam mamy co się tam dziś działo w odcinku..:-D;-)
Pauletta - trzymam kciuki - może akurat lada chwila dołączysz do koleżanki! :happy2:
Tabasia - pomyślnej CC..nie martw się - u góry masz wsparcie Ś.P. swojej mamy.. Ona Cię wesprze duchowo.. Ani się nie obejrzysz a Aleksander będzie z Tobą :happy2:
 
reklama
Witam
Dziewczyny-aleście mnie nakręciły tą M-ką!!!ech-co zrobię,że ja nie serialowa jakaś jestem(the best jest serial mojej mamy i babci-zawsze jak jadę do domku rodziców leci-MODA NA SUKCES,i pomimo faktu,iż odcinek obejrzę z kilkumiesięczną przerwą zawsze wiem o co kaman-tzn.z kim teraz sypia bruk:)))))
A dziś my obchodzimy Dzień Faceta:)Tylko cóż ja mogę zakupić temu mojemu J-przecież nie kwiatki;/
I wreszcie fotki do paszportu muszę zrobić Danielkowi...Ależ mam dziś misję...
No cóż
Pauletta-wiem,że już w szpitalu jesteś-jeżeli jeszcze przed,to szybkiego rozwiązania,jeżeli po-gratuluję gorąco!!!!
Miłego dnia Dziewczynki:)))))
 
Do góry