reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

D.dobry!
Pauletta-ale przeciez nie jestes jeszcze 'przeterminowana';-)Relaks,mala wyjdzie jak przyjdzie pora.Ona sama wie kiedy:tak:Oczywiscie wiadoma sprawa ze meczaca sytuacja,ale kto da rade jak nie Ty?
Tabasia
- jak tam?Szczesliwie tulisz malenstwo od wczoraj?:-)
jakas ja 'bezwenna' dzis:-(Ide wiec cos porobic.
Milego dnia!
 
reklama
anineczko zlota- jezdze a jakze:cool2: tyle,ze G do pracy rano... musiałbym wstać o 5:30:shocked2: i go zawiezc zeby miec auto :sorry2: a Twój szanowny juz wie,ze Cie zawozi ;)

I jeszcze jak sobie pomysle,ze jakis plac zabaw tam jest to mnie strzyka:-D no bo jak se pogadamy jak Niki bedzie mnie wszedzie ciągacZobacz załącznik 223139 a w Botaniku to sie je "pusci" i niech se robia co chcą az padną:-D

Kasia no powiedz ,ze mam troche racji :sorry2:

Bo normalnie sie napaliłam n a jutro jak szczerbaty na suchary :zawstydzona/y::-D
 
Ostatnia edycja:
Myślałam,że nie jeździsz bo się boisz o pedał gazu :sorry2::baffled:;-)
No ja się dostosuję w razie co.Mój jeszcze nie potwierdził,że mnie tam zawiezie,ale muszę pilnie śledzic co ustalacie w razie gdy uda mi się namówic M :tak:
 
no to poszlam:tak:na inny watek:-Da mnie sie popier..Wiedzialam ze 10go ale czemu mi zaswitalo ze 10ty byl wczoraj?:confused:
teraz to juz ide bo dziecie wstalo.Ja zawsze wsiakam rano przy tym kompie i codziennie sobie obiecuje ze nieee,tylko kawke wypije i zmykam:-DTaaaaaaaaaa:zawstydzona/y:
 
Ja sie zaczelam przygotowywac psychicznie do zrobienia prawka.Tyle ze ja bede chciala na automacie...hehehe....wiem wiem....nie smiejcie sie ale ja jestem tak zesr.....ze tylko mysl o automacie mnie ratuje ;) Tylko najpierw bym musiala kupic samochod :)
 
reklama
MoniaD ja jestem chetna na spacerek dzwonilam do ciebie ale niedostepna jestes..?
Ide sie kapac i bede gdziesz szla z malym wiec odezwij sie.
Moze ktos jeszcze jest chetny na spacerek?:)
 
Do góry