reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ok ;-) pranie powieszone okna umyte niestety tylko w living roomie u Wiktorka i u nas może jutro :confused: chyba że zelży mi troche kręgosłup to jeszcze dzisiaj je zaliczę ale tylko z jednej strony;-) skurcze dalej sa ale czas między nimi się nei skraca także może to jeszcze potrwać :sorry2: no mogłabym dzisiaj urodzić :tak:
 
reklama
jaja jakieś normalnie:szok:szok przeżyłam:szok:dziecko mi z leżaczka zlazło:szok::szok:i Damian mówi mamo zobacz Szymon z leżaczka wylazl:szok:
 
a pauletta dzisiaj urodzi jak sofik dobrze przewidziała mój porod to tak samo będzie u pauletty :D:D


ale by były jaja jak by pauletta dzis urodziła ... juz bym 2 poród przewidziała ...

Pauletta zbierasz sie do szpitala :?:

Emilko z tego wsyztkiego zapomnialam Ci Kochana zlozyc zyczonka...

Blizniaczko mojego synka- Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie !!!
 
mi sie wydaje ze tak machał nogami i sie wyginał(bo tak robi ze przegina sie na boki) ze w końcu leżaczek mu sie skończył a go jeszcze nie przypinalam ale chyba trzeba zacząc :)
 
reklama
Do góry