reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Tichonku jak zaciazysz to Sofik Ci przepowie termin porodu a Didi plec;-)
Anineczko ! no ! prosze Cie bardzo,przestan:tak::tak::tak::-)

Marta przypinaj Szymonka bo sobie guza nabije....moj bawi sie pod stolem,jakis spokojny dzis jest,wie ze mamusia musi poczytac lekture:-D:-D:-D
 
A my zaliczyliśmy spacerek(ja z Danielkiem)-do sklepu po lody-bo się skończyły a na wieczór się przydadzą(grrrr)
Tichonek-Ty tu z datami nie kombinuj tylko w wyrku poszalejcie,to i datę się wykombinuje:)))
Ewelcia-jaką lekturkę?Na papierze czy w komputerze?
 
Witam
Wszystkiego dobrego dla solenizantów:)))))
Pauletta kiedy idziesz na porodówke?
Ja dzis zaczełam sezon na grilla bylismy u znajomych i było pysznie i cieplo.
Jutro wolne w koncu po 7 dniach pracy..
Teraz relaksik
 
Kurcze pisałam posta i mi przeglądarkę zamknęło :wściekła/y::wściekła/y:
Ja pojade na porodówkę jak będe miała co 5 min gdzieś mam tylk onadzieję ze nie będzie mi się rozkręcać jak z Wiktorem dwa dni regularnych skurczy :sorry2: przed chwilą miałam telefon że moja koleżanka właśnie trafiła na porodówkę :tak::tak: może mi się uda w nocy dołączyć do neij oby ;-)
 
Kurcze pisałam posta i mi przeglądarkę zamknęło :wściekła/y::wściekła/y:
Ja pojade na porodówkę jak będe miała co 5 min gdzieś mam tylk onadzieję ze nie będzie mi się rozkręcać jak z Wiktorem dwa dni regularnych skurczy :sorry2: przed chwilą miałam telefon że moja koleżanka właśnie trafiła na porodówkę :tak::tak: może mi się uda w nocy dołączyć do neij oby ;-)
Podobno stosunek płuciowy i nasienie mężczyzny przyspieszają poród w ostanich 4 tyg !!szczególnie!!
:-D:tak::-D Także działajcie, bo puzniej będzie przerwa :tak: Powodzenia...
 
pauletta Trzymam KCIUKI za Ciebie!!!!!!!!!Wydajesz sie dziwnie spokojna,ale to dobrze :-) Latwego i szybkiego porodu!

misia nie narzekaj nie narzekaj, ze my tu na gorze mieszkamy, tylko zbieraj synka w wozek i dawaj na kawe do mnie!To tylko hmmm z 2 ronda chyba.
 
Wpadlam tylko na chwilke, lece jeszcze zrobic kotlety:-p
Renni- mam ten komfort ze jak czegoś zapomnę to mąż zabierze za tydzień, lecę sama z Asia,oby bylo miekkie, ;-)dzieki
Pauletta- lekkiego porodu życzę, pewnie zanim zajrzę następnym razem na BB to już urodzisz:tak:
 
reklama
Witam.
Zagladam,zeby zobaczyc jak tam nasza Paulettaa,a ona nadal preznie dziala na forum:-)Kobietko,ale Cie ta Zuzia przetrzymuje a tu tyle ciotek czeka zeby ja zobaczyc:tak:
Moje dziecie zasnelo,dzisiaj byl strasznie marudny,wlasciwie od tych ostatnich szczepionek jest jakis markotny:-(Mam nadzieje,ze szybko mu to przejdzie,bo nie dosc ze w dzien maruda to i w nocy bardzo niespokojny...
 
Do góry