reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dobry:tak:
Chciałam rzucić hasło:"Pauletta,meldunek!" a ta już jest:dry:Ale,nie martw się,kochana...Bo Ty chyba jeszcze nie przenosiłaś?Na dziś masz termin czy kiedy?
Tabasia:Trzymamy kciuki za Twoją dzisiejszą cesarkę.Wszystko będzie ok i czekamy na fotki syncia.
Pogoda (ponoć) jutro ma być podobna do dzisiejszej:-) więc suuuper:tak:
Dziewczynki już w pełnym rynsztunku na jutro?
 
Witam!
Pogoda super, dziewczynki moze jakis spacerek? Wilwia jak Tobi dzisiaj?
Misia, a co u was, siedzisz tak cicho ostatnio

Nam rano auto nie odpaliło, bo radio chodziło cała noc, trzeba było prosić sąsiada o pomoc, w rezultacie Eryk dotarł do przedszkola prawie z godzinnym spóźnieniem :sorry2:

Tabasia, powodzenia dziś

Pauletta a ty sie nie denerwuj, w koncu termin ci jeszcze nie minął ;-)
 
ciao!!

Pauletta- trzymam kciuki...rodz!!!! A pilke masz?

Wczoraj byla cudowna pogoda!! Na Salthill nawet powiewu nie bylo! Ali bez czapy, w bluzie. Z kumpela saczylysmy kawke mrozona....po prostu cudownie! Popoludnie spedzone u Lewci! Zakonczone sukcesem bo Al ma nowa spacerowa furke! Dzis rano ,moj syn dorwal sie do mojego fluidu.....caly jest uwalony/.....nie wiem ile zjadl.....
 
Witam:-)!
Pogoda jak zwykle super, oby sie do jutra nie popsula!

Lubiczanko-przypilnuj aby Ci dobre zdjecia do paszportu Danielka zrobili!PL ambasada strasznie fussy jest!:no:
W razie jakby Ci ich nie przyjeli to kolo ambasady jest polski pan fotograf!:tak:
Tabasia-czekamy na foto dzidzi.
Pauletta- wszystko w swoim czasie.:tak:
 
jestem i ja :-)
I tak caly czas kminie:dry: a jesli to ta 13-sta ma byc to moze ten Botanic byłby tez nienajgorszym pomysłem:sorry2: tu bym ewentualnie doszła:baffled: a do tamtego parku nie bardzo mam jak sie dostac.Wiem wiem sa autobusy...ale nie dosc,ze Niki bedzie w fazie marudzenia z racji tego,ze jej nie połoze to jeszcze wózek ...A moze sąsiada by poprosic:confused::-D nie no joke- wyprowadza fure swoja tylko w niedziele do kościoła:cool2::-D

Kminie dalej zatem...

Pauletta bidulko - ale jak na pannice przystało Zuzia juz ma swoje grymasy :sorry2::-D
 
reklama
Moniadan moje dziś też nie odpaliło :-D
No ale sąsiada nie uraczyłam.Akumulator kopa dostaje jak robie tak krótkie dystanse :baffled:

Margaritta a Yariska Twoja ??Nie jeździsz nią?
 
Do góry