reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dziewczynki-będę płakać...Sprzedaliśmy naszego opelka,bo chciałam kupić trajetka-a tu Pi.a..Gość opchnął moje autko i najzwyczajniej w świecie nie mamy kaski na droższego...i teraz J pojechał obejrzeć.....ciiiiszaaaa-opla zafirę:baffled::-(Na pocieszenie tylko tyle,że o rok młodszego i w dieslu...Fu..k:wściekła/y:strzyka mnie ,że hej...I tak muszę trzymać kciuki,żeby bez auta nie zostać,bo to dla mnie największy koszmar
Ewelcia-sprawdzę jak się ma trasa przez Twoje miasteczko do tej dublińskiej(że nadrobić kilka km trzebaby było to jasne,ale przeszkolę mapę sprawdzając ile-a swoja drogą mapa też pojechała z zafirką,i płyty też:angry:)
:tak:
Lubiczanko otoz do Dublina mozecie jechac swoja trasa ale wracac inna;-)autostrada z Dublina jedzie sie 1h,tylko 5km trzeba sie wrocic,ale i tak szybciej niz pojechac stara droga:tak:;-)....
Jak masz gps to wpisz Castledermot i bedziesz wiedziala jak Cie poprowadzi i ile km jest do mnie...
A co do autka to szkoda ze tak wyszlo.....

Ewelcia wiem co przezywasz:tak:moj maly tez ma straszny katar i nic nie pomaga:no: nie moze biedny spac, co ide do niego zobaczyc to spi zlozony wpol:-( dzis zakupilam karwol i mu wysmarowalam w lóżeczku...zobaczymy
pozdr
Ja dzis kupilam olbas oil i skropilam pieluszke i zarzucilam na grzejnik....i jedna krople na przescieradlo puscilam.
Zasnal pol godziny temu i juz wstal , m do niego poszedl...
\Lece sie kapac bo nie wiadomo co mnie czeka


Edit:
Lubiczanko moj mi tu gada ze mozemy sprzedac naszego,mielismy to w lipcu uczynic ale z racji tego ze do PL samochodem nie pojedziemy bo maly do Dublina nie mogl wysiedziec tak wiec mozemy teraz.
W piatek m jedzie zakladac nowe opony bo juz zamowil....wszystkie 4 sztuki .... ale jest jeszcze co...trzeba by bylo wstawic do garazu zeby drzwi wyprostowali i pomalowali i maske czy cos tam czy blotnik...
Nie byl robiony od tego czasu co m przywalil w ten murek jak jechal gdzies tam po swietach.
Co do ceny to sie dogadamy,zrobilibyscie go a i jeszcze pewnie by Wam zostalo :)
Musielibyscie go obejrzec i ocenic :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki
A ja Was wlasnie nadrobilam, bo nie mialam wczesniej czasu...
Andzulina, dziekuje za wizyte i zapraszam czesciej:tak: Milo, ze moj serniczek smakowal ale i Twoje rafaello bylo pychotka:-)
Ewelcia, mam dla Ciebie ten folder ale nie dostalam adresu na priva...
Nie pamietam, co to ja jeszcze chcialam:baffled:
Moze jutro napisze cos wiecej...
Milej i stosunkowo udanej nocy:-D ...co sie najbardziej Pauletty tyczy:-D:-D
 
Ja nie śpię :-D:-D:-D sprzątałam łazienkę po fryzjerskich zabiegach na moim synku :tak: i musze pochwalic mojego Zucha :tak: zawsze obcinanie było gehenną wył szarpał się itp. dzisiaj dopiero zaczął przy końcówce się wyrywać jak zaczęły już go strasznie włosy drażnić:sorry2: ale przytuliłam do siebie i takiego wtulonego jako tako udało mi się dokończyć ;-) fakt nie jest to mistrzostwo świata ale wygląda chyba lepiej jak poprzednim razem wtedy od początku do końca były wywijańce z nim takie że szok :szok: dobra musze iść dokończyć tą łazienkę została mi podłoga później kąpiel być może małe bara bara bo coś nawet fizycznie w miarę się czuję :-D:-D:-D
Dobranoc moje kochane ;-)
 
Witam z wieczorka drogie mamy
Pauletta efektywnej nocy :-D A co Ty do tej pory ukrywałaś tu przed nami swoje talenty fryzjerskie:no: Nieładnie, nieładnie

Moniak82..a Ty co tak siedzisz cicho ...a na spotkanko sie nie piszesz bo odwiedze Cie z jakas mamuska na Frenchparku :dry::laugh2::sorry2:

Didi i wszystkie chętne mamuśki zapraszam serdecznie na kawkę i coś dobrego do tej kawki się napewno znajdzie( jeśli uprzedzicie o nalocie wcześniej:tak:)A tak pozatym to będzie dobra trasa na doskonalenie Twoich umiejętności za kółkiem bo widzę że jak do tej pory to tylko mamuśki z Galway nawiedzasz:tak: Zawsze też możemy zaliczyć Oranmorskie busy bees. Ja wybieram się tam z moją pannicą gdzieś w przyszłym tygodniu. Dużo zdrówka dla dzieciaczków oby im szybko przeszło

Ja jeszcze rundkę literaków zaliczę i zmykam spaćku Miłej nocki dla wszystkich życzę
 
witam;-)

Słowacja: Poprad, Tatri, Terchova, Levoca, Pijestani, Bojnice, Kosice, Pezinok;-)

lubiczanka to co ja mam sie dzisiaj ubierac??:tak:

parodia normalnie:wściekła/y:podłanczam drukarke,instaluje a tam komunikat ze drukarka w windows 7 nie działa:no::wściekła/y:bo za stare oprogramowanie:wściekła/y:szlag by to:angry:i co teraz mam sobie nową kupic:angry:zawsze pod górke:dry:
 
Martuś-przykro mi-siły wyższe...Chybaże dzieciaczkom poranny zaprawiający spacerek urządzę;-):-D
Renni-no Ty kochana mnie zawsze pocieszasz:tak::-D.Jakby co to faktycznie rzucisz mi jakiś namiar i może kaweczkę(której nie pijam)sobie strzelimy:tak:
Ewelcia-hmmm-kusząca propozycja,ale najpierw sprawdzimy tu kilka miejsc(wczoraj zdesperowany J siedział i szukał i do 10tej do ludzi wydzwaniał,więc może się coś urodzi z tego):sorry2:.GPSa dziś zaprzęgę do roboty i sobie wszystko posprawdzam:tak:
Pauletta-jak nocka minęła...napewno przyjemnie:-)
 
lubiczanka zabiore dzieciaki:tak:;-)

znalazłam oprogramowanie w necie tylko jeszcze nie wiem czy działa:baffled:

wiosna kochane wiosna!!!!ma byc ładnie przez najbliższe dni:-D:-D

no i nie działa drukarka:wściekła/y:nie wiecie jak można zainstalowac drukarke:confused:jeśli nie jest przystosowana do windows 7:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam mamuski

u nas noc ok..mloda juz bardziej aktywna dzisiaj od rana ale wczoraj to normalnie plackiem lezala i spala caluski dzien dopiero wieczorem zaczela jesc mleczko a tak to pila herbatke
Albert oczywiscie wczoraj tez goraczka..wiec kolejny tydzien bedzie siedzial w domu..ehhh

moj P stwierdzil skoro siedze w domu i nie wychodze bo dzieci chore to pojechal micrusem..haha bo jego padelko w dalszym ciagu bez ubezp..bo nie ma kiedy isc to zrobic ..ciagle pracuje

Didi-ja rowniez zycze duzo zdrowka dla dzieci.Moja niunia kiedys tez miala takie biale krostki na jezyczku(plesniawke)
no wlasnie ..plesniawka..nie pomyslalam o tym..ale ale jak moglam skoro nigdy nie widzialam
aAlbert nie mial nigdy pierwszy raz mam z tym do czynienia..a jak do tej pory to grzybice rozpoznawalam na sisiolku mlodego po antybiotykach..
no ale czlowiek uczy sie ciagle czegos nowego

Witam z wieczorka drogie mamy
Pauletta efektywnej nocy :-D A co Ty do tej pory ukrywałaś tu przed nami swoje talenty fryzjerskie:no: Nieładnie, nieładnie



Didi i wszystkie chętne mamuśki zapraszam serdecznie na kawkę i coś dobrego do tej kawki się napewno znajdzie( jeśli uprzedzicie o nalocie wcześniej:tak:)A tak pozatym to będzie dobra trasa na doskonalenie Twoich umiejętności za kółkiem bo widzę że jak do tej pory to tylko mamuśki z Galway nawiedzasz:tak: Zawsze też możemy zaliczyć Oranmorskie busy bees. Ja wybieram się tam z moją pannicą gdzieś w przyszłym tygodniu. Dużo zdrówka dla dzieciaczków oby im szybko przeszło

Ja jeszcze rundkę literaków zaliczę i zmykam spaćku Miłej nocki dla wszystkich życzę

jak dzieciaki beda zdrowe to napewno zrobie nalot na Ciebie..no i z przyjemnoscia zobacze moje stare konty...mmm...fajnie tam mi sie mieszkalo ... no i oczywiscie mozemy isc bo busy bees...
a moze tez wiecej mamusiek bedzie chetnych

wiosna kochane wiosna!!!!ma byc ładnie przez najbliższe dni:-D:-D
obys miala racje ..bo mam dosyc zimna
 
Do góry