reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejo
Ja dopiero teraz siadłam
Dzis maiłam busy dzien, wysprzątałam chatę, a później serniczek robiłam bo kolezanka przyjechała i jeszcze rosołek dla M, bo dalej chory, na zwolnieniu siedzi :sorry2:

Kamcia wszystkiego Najlepszego!!!! Urodzinki dobiegaja juz konca, a ja dopiero teraz ci składam życzenia ;-)

Didi, ojeje to teraz spotkanie stoi pod znakiem zapytania, ja sie będe bała przyjechac jak Al chory, bo moje ledwo co z choroby powychodziły :baffled:

zaraz zaczyna sie nowy serial na tvn, podobno fajny, a pozniej nowa seria K.W :happy:
 
reklama
Witam laski
My z mama bylismy na salthil i na zakupkach wrócilysmy obłożone torbami hihi
Dziekuje bardzo za zyczonka milo tyle ich dostałam.
Emili polecam living room, front door, lub do potanczenia halo lub karma
milej nocy
 
Podpytaj prosze....
Pytalam i nawet zapisalam dwie propozycje ale kolezanka wpadla na lepszy pomysl... Ma w domu jakas gazetke (broszurke, nie wiem dokladnie co) z opisanymi miejscami godnymi zobaczenia na Slowacji. Takze moze jutro to od niej odbiore i ci podesle w kopercie. Ona tego nie potrzebuje a Tobie sie przyda. I cieszy sie, ze moze komus swoj kraj "zareklamowac" :-D Przeslij mi w wolnej chwili adres na priva...
A ja juz mykam spac, bo mialam dzisiaj strasznie dluuuugi dzien :-)
 
Ok, czekam na telefon i na Ciebie z Igorkiem oczywiscie :-)
super - odezwę się na pewno, jak będę wyjeżdżać z Tuam;-)

Lubiczanka, Tichonku - :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Kamcia - wszystkiego najlepszego :-) jakaś gapa dzisiaj ze mnie...:no: niby czytałam forum, ale ciągle zapominałam złożyć życzenia...:sorry2:
Gastone - zazdroszczę pierogów, ale za tydzień będę w PL i już moja mama obiecała zrobić ruskie specjalnie dla mnie:tak:

no i chyba to na tyle dzisiaj... zaraz jakiś szałer i nyny. a rano wyprawa do Tuam;-)
spokojnej nocki kobitki:-)
 
Witam!
To w koncu ja:-)
Tak was tylko podczytuje nie raz a czasem Andziulina mi tam powie co u ktorej! Nie mam czasu ostatnio na nic, nie wiem skad mi sie tyle zajec bierze.
Kamcia wszytskiego najlepszego
Didi ja w czwartek sie wstawie z andziulina u ciebie:tak:
A tak wogole to wchodze na forum i pierwsze co czytam to "zjadlam pierozki mniam mniam" A ja na diecie juz 5 dzien:rofl2: Ale mi smaka Gastone narobilas:szok::-) Jestem 5 dzien na diecie kapuscianej i zupka jaka taka... jak zrobilam z kapusty kiszonej to jest do przelkniecia. Ale efektow zadnych:no: no moze 1 kg. A niby mialo byc 5 kg w tydzien. sciema jakich malo!:dry:
Ale od jutra ide na inna diete... taka moja dieta wymyslona... DO godziny 16-17 ostatni posilek, zero herbaty slodzonej, zero slodyczy (no chyba ze rano cos takiego malokaloycznego ,chyba herbatniki sa malokaloryczne nie?) rano jakies muesli, na obiad gotowane warzywa i gotowane miesko i na przekaski jakies jablka i powinno pomoc nie? A moze wy znacie jakies diety ale takie ktore pomagaja;-)
A za tydzien we wtorek jade z Andziulina do PL. Namowila mnie;-) W sumie jak zobaczylam ceny biletow na kwiecien to namawiac mnie nie trzeba bylo:-D:szok: Ale sie ciesze! W pl nie bylam5 miesiecy, to nie tak dlugo ale tak sie stesknilam:tak:
Zycze milego wieczorku


jeszcze tylko wrzuce jakie metody znalazlam na odchudzanie:-D:-D:-D:-D:-D

"
-pierwsza to furosemid.
stosuje sie go nie dluzej niz tydzien, do niego zalecalbym kawe w duzych ilosciach. Powinno sie udac. Tylko pamietaj, jak na koniec kuracji napijesz sie szklanke wody to nici z efektu, proponuje na pragnienie zuc gume.
moglbys tez sprobowac spisac testament, ale na poczatku kuracji, gdyz pozniej drzenie rak moze sprawic iz bedzie nie czytelny.
aha, unikaj tez deszczu, zeby nie namoknac, hahaha


-druga metoda to sztafeta,
skuteczna,
skoluj kilku znajomych z psami( jamniki odpadaja)
przywiaz sobie kielbase do tylka i biegnij tak dookola boiska, a jeden bulterier niech cie goni.
I teraz uwaga, po kazdym okrazeniu niezbedny dla efektu jest odpoczynek,
wiec gdy piesek bedzie odpoczywal, drugi znajomy puszcza swojego psa.

Zwracaj baczna uwage na tetno, zeby psy nie wykorkowaly.
":-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Tichonek-a no pewnie,że jesteś sex maszyna i podejrzewam,że nie tylko do lodów:tak::-D:-D
a co od futra chcesz:dry:fajna sprawa-to na grzbietku(i nie mam na myśli zarostu jak u małpy)
Ewelcia-no już niech Ci będzie,niech stracę i podwiozę Ci to futerko:tak::-)
Pauletta-dobrze,że Ci się choć na forum humor poprawia:happy:
Lubiczanko heh mozesz podrzucic .... a napewno nic nie stracisz ....

Eeee,nie,dziękuję!Nie po to się swojego futerka regularnie pozbywam,żeby inne na siebie zakładać:-D
no co Ty nie chcesz?
Nie wiesz ze darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby:sorry2:

Pytalam i nawet zapisalam dwie propozycje ale kolezanka wpadla na lepszy pomysl... Ma w domu jakas gazetke (broszurke, nie wiem dokladnie co) z opisanymi miejscami godnymi zobaczenia na Slowacji. Takze moze jutro to od niej odbiore i ci podesle w kopercie. Ona tego nie potrzebuje a Tobie sie przyda. I cieszy sie, ze moze komus swoj kraj "zareklamowac" :-D Przeslij mi w wolnej chwili adres na priva...
A ja juz mykam spac, bo mialam dzisiaj strasznie dluuuugi dzien :-)
Mamo Ady bylabym Ci wdzieczna:tak::tak::tak:
Adres zaraz Ci podesle
 
ewelcia trzeba było tak od razu,przecież ja mam kolege Słowaka:tak:i nawet byl u mnie dzisiaj ale nie doczytałam ze sie tam wybierasz:no:ale jutro do niego zadzwonie i napisze gdzie warto jechac:tak:

dziewczyny ja nic nie rozumiem:no:czy tak ciężko jest odpisac na gg???:dry:facet podniósł mi ciśnienie nie odpisując a kółka są juz u mojej mamy:-):-)kurcze mógl mi odpisac to bym sie tak nie wkurzała ze mają mnie w d...:sorry2:

a jeszcze: właśnie wróciłam z Waterford:crazy:wkurzona na maxa:wściekła/y:nie wpuścili nas do szpitala:wściekła/y:ja myślałam ze tej świńskiej grypy juz nie ma:no:nie dośc ze kumpel bez telefonu bo nie mial ładowarki to jeszcze nikogo nie wpuszczają:no:dobrze ze chociaż torbe mu przekażą to daliśmy mu ładowarke zeby mógł chociaz przez tel. pogadac:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Witam mamuśki!

Kamcia jestem ostatnia i nieco po czasie ale przyjmnij i odemnie najserdeczniejsze życzenia Sto latek bez remontów
Marta to już wkrótce będziesz śmigała na nowych kółeczkach:-)
ewelcia trzeba było tak od razu,przecież ja mam kolege Słowaka:tak:i nawet byl u mnie dzisiaj ale nie doczytałam ze sie tam wybierasz:no:ale jutro do niego zadzwonie i napisze gdzie warto jechac:tak:
Napisz, napisz Przy okazji może i ja skorzystam:tak: My wybieramy się w kwietniu ale tylko na kilka dni. Jedziemy z naszymi znajomymi Irolami a im zależy przedewszystkim na gorących źródłach. Planujemy zatrzymać się w okolicach Orawicy (czy jakoś tak podobnie:sorry2:)

Aaniaa chyba nie jesteś aż tak zdesperowana żeby skusić się na takie dietki:confused::-)
Za mną też od dawna chodzą pierogi ruskie ale jestem leń i czekam na piątek na teściową:tak: Ja uwielbiam ruskie z dodatkiem suszonej mięty mniam mniam Dobra już nie rozwijam tematu bo do piątku daleko a mi już ślinka cieknie
Słodkich snów mamcie, zmykak odpoczywać bo jutro chyba znów czeka mnie dzieciów 2
 
Witam

ale poranek..hmmma czulam ze zmiana pogody bedzie bo wczoraj mnie nozka rwala a ona ma tak zawsze na zmiane ale myslalam ze bedzie piekne slonko a niepaskudny deszcz:angry:
Didi, ojeje to teraz spotkanie stoi pod znakiem zapytania, ja sie będe bała przyjechac jak Al chory, bo moje ledwo co z choroby powychodziły :baffled:

bez paniki Monia:tak: goraczke mial tylko wczoraj ..wrolilismy do domu to odraazu zasnal i spal prawie 4 h ...obudzil sie jak nowka nierdzewka ... noc bez temp...ale do przedszkola nie idzie bo siedzial do pozna bo spac niemogl tak sie wyspal..haha wiec nie puszcze go bo nie wstanie

a ja na jutro zrobie pierwszy raz karpatke...ciekawe jaka wyjdzie

Moniak82..a Ty co tak siedzisz cicho ...a na spotkanko sie nie piszesz bo odwiedze Cie z jakas mamuska na Frenchparku :dry::laugh2::sorry2:
 
reklama
witam

moniak dowiem sie i napisze:tak:

facio wysłał mi 2 tylne kółka więc teraz czekam na małe(przednie),wysłal mi 2 zebym mu d... nie zawracala jakby znowu sie połamało:-Di będe miala funkiel nówki,nieśmigane:-D

milego dnia;-)
 
Do góry