reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Tichonek-no rzesz ja głupia-nie pomyślałam wziąć futro i namówić mężowskiego Gastone,aby żonce prezent sprawił;-):-D:-D:-D
Pauletta-w sumie nie wiem czyj ból bardziej nieznośny-mój czy Twój:sorry2::baffled:.Ale tak nawiasem mówiąc przezyłam 3 porody i powiem szczerze,że gorszego bólu od bólu zęba nie znam:dry::tak::-p(całe szczęście,że teraz to tylko-:dry:-dziąsło i nie rwie tak aż do srodka głowy:tak:)
Ewelcia-ale posta walnęłaś...Bardzo fajnie,że wspierasz koleżankę(nie dość,że sam stres związany z pierwszą wizyta to jeszcze bez znajomości języka:baffled:).A ja też np.za hyundayami nigdy nie za specjalnie,ale TEN model to jest to(choć gdybym mogła wybierać i byłoby mnie stać zakupiłabym sobie grandscenika:tak::-))
 
Andzulina- z mapą w taką trasę???Podziwiam-a chyba pokręciłaś w manchesterze:)confused:)na obwodnicy-ja z GPSem miałam problemy:dry:
Lubiczanka - przeoczyłam zjazd z autostrady we Frankfurcie (a tam jest jak u nas na Śląsku czyli miasta łączą się ze sobą i jest jedna wielka aglomeracja) a od zawsze jeździmy bez GPS'a;-) czasem drukujemy mapy z www.michelline.com:sorry2:
współczuję też bólu zęba...:-( na samą myśl o dentyście mi słabo...:baffled:

Andzulina ale Wam się z Aanią fartło że razem lecicie przynajmniej będzie wesoło :tak:
hehehe - namówiłam ją;-) bo miała lecieć na święta, ale przekonałam ją, żeby leciała jednak ze mną, bo będzie nam łatwiej:sorry2: a Ty lepiej już sobie leż brzuszkiem do góry;-) i nie szalej za mocno:-)
 
Witam

Kamcia
happy_birthday_07&.jpg
no i chyba na torcik nie dotre rowniez dzisiaj bo Albert dostam mi temp. i teraz spi biedaczek ..wystarczylo ze puscilam go dzisiaj do przedszkola po tygodniu siedzenia z katarem do pasa w domu a tu jeszcze lepiej temperatura w prezencie..

a my dzisiaj z Martuska otworzylysmy sezon grillowania i zrobilysmy kielbachy ..hahah...mniam...

na czwartek mam w planach zrobic karpatke... no i oby moje starsze dziecie bylo zdrowe
 
reklama
Hej mamunie w ten wieczny dzień....:tak: Julcia też ma podwyższoną temperaturę ale idą jej zęby hurtowo:szok:Dziś wielki dzień dla mojego synka ma pierwszą spawiedz św... musi być z rodzicami więc trzeba iść:tak:w sobotę się wybieramy z koleżankami do pubu w Galway z okazji dnia kobiet trochę wcześnie ale sobota mam wolną więc trzeba korzystać :-D jak lokal mi byście proponowały na fajną zabawę bo byłam w Kojotach same małolaty :tak:KAMCIA-100 LAT ZDRÓWKA I MIŁOŚCI
 
Do góry