reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama

Madbebe
- ja to widze, ze Wiki sie grzeczna dziewczynka zrobila bo z forum nie schodzisz ostatnio:-) Moze byscie tak mnie odwiedzili heee??
Fajnie ze tak trafilas z ta praca i ze masz szanse sie rozwijac:tak::-)Pogratulowac tylko pozostaje..
No to ladnie mnie podsumowalas przy mezu zagladajacym przez ramie:eek::zawstydzona/y:;-)Na forum zasiaduje w przerwach miedzy pracami domowymi,zeby nie bylo;-):-D
A na corcie nie narzekam,owszem:tak:Z dniem ukonczenia 3ch miesiecy zmienila sie diametralnie;-)Jeszcze jakbym w nocy pospala to bylby calkiem wypas;chociaz dwie ostatnie nie najgorsze-nie narzekam.
Ja tez bym sobie avatara obejrzala ale wez i wez-nie da sie.Trudno sie mowi.
Skoro juz tak zapraszasz to trzeba sie spiknac,ale ja bym sie nie obrazila jakbys zgarnela chlopakow i nawiedzila nasze skromne progi:tak:Moj malz tez serdecznie zaprasza:tak:
gastone-ladne to teraz bryki robia.Ekstra wozio.Jak mowi moj A. 'czego to teraz morze nie wyrzuci';-):-)
alez tu puchy...Dziewczyny co jest? Co z tym naszym 'towarzystwem wzajemnej adoracji'?:-D:-D:-DPewnie mezow adorujecie dla odmiany,he?;-)
 
Ostatnia edycja:
ja jestem... ale tylko sobie was podczytuję:sorry: coś nie mam weny do pisania. jedynie udzieliłam się na wątku spraw socjalnych, bo ostra dyskusja była i aż mnie zagotowało:szok: ale jak już piszę, to:
lubiczanka - szkoda, że domek przepadł, ale to może i lepiej, że teraz, a nie po miesiącu od przeprowadzki... na pewno znajdziecie coś fajnego:tak:
pauletta - dużo zdrówka życzę:tak:
misia - dobrze, że Alowi już lepiej. może uda nam się w tym tygodniu w końcu spotkać:sorry: bo coś pecha mamy...
gastone - wózek super - pierwszy raz widziałam tak montowane gondole. ktoś miał pomysła - jak to mówi Ferdek Kiepski;-)
i już nie wiem, komu miałam jeszcze pisać...:sorry:
idę się wyszałerować i może jakiś film oglądnę...
 
Fakt ale tu cisza:)
Z ciekawosci weszlam na socjalny watek no i działo sie(no comment)
My juz po urodzinkach zaraz zmykam spac.
Dobranoc
 
pauletta jak bedzie okazja to podrzuce Ci ksiazki. Mam wszystkie oprocz 1 czesci. No chyba, ze Ty masz ochote podjechac na kawke ktoregos ranka, jesli nie rozwiazesz sie do tego czasu :-)

mama ady maz jest urodzony w polsce, ale dorastal, wychowal sie i mieszkal tam, zadna to tajemnica
 
Ostatnia edycja:
Ale tu cisza???Chyba po wczorajszej burzy.
Ehhhh,szkoda gadac!

A my wlasnie wrocilismy od znajomych,bylo super!
Nati juz spi!Moj kochany juz mi kapiel szykuje.;-)
Spadam dziewczynki i zycze milej nocki!
 

Załączniki

  • Lightning_bolts_appe_83822g.jpg
    Lightning_bolts_appe_83822g.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 26
  • rd99s4x3y17ife3xmed.jpg
    rd99s4x3y17ife3xmed.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Witam mamuśki! Nadrobiłam zaległości- wprawdzie za dużo to nie mialam czytania ale sily pisać już nie mam. Widzę że imprezowy weekend u wielu z Was był. A u nas spokojnie, a zmęczona jestem jakbym cały weekend imprezowała:tak:
Dobrej nocki
 
Do góry