reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dopiero wróciłam,uff...Zaraz na mopa wsiadam:tak:Jak na czarownicę przystało:-D
No,no,Ty se uważaj:angry:Stara d**a:-D:-DCo ja mam powiedzieć?:baffled:(co najwyżej mogę sobie z gastone rękę podać:tak:)
dyta::no::no:jutro też niestety nie bo Dylana idę pilnować:tak:Ale może w poniedziałek?:happy2:
karolina,mam nadzieję,że chociaż nakupiłaś sobie jakiś dobrych rzeczy w Lidlu i teraz będziesz je pałaszować i wracać do formy;-)A nie jestem pewna,ale chyba Twoją mamę z Agatka dziś na spacerze widziałam,jak szłam po Radka do przedszkola:confused:Taka pani w jasnej kurtce,około 12-tej to było:blink:Wózek zielony mi się w oczy rzucił:tak:

Zupełnie wypadło mi z głowy,ze w piątki pracujesz:baffled:Ja już sklerozę normalnie mam:-D:-DPewnie,ze może być w poniedziałek:tak: o ile nasze dzieci się znowu nie pochorują:sorry2:
 
reklama
ewelcia najlepszego!!!! dziewczyny nie bede miala za bardzo czasu zeby zajzec jutro i w sobote wiec chcialam spytac spotkanie aktualne w barze 903 o 20 .00????tak ???? anienieczka -trzymam dla ciebie rzeczy.....jesli masz kogos w tuam moge podrzucic tam dla ciebie!!!misia-od ciebie kochana odbiore w niedziele...:-):tak:;-)miłej nocki kochane jutro mam strasznie bizzzzyyyyyy dzien....:szok:
 
Ciao dziewczynki!

Ja tylko na sekunde jak to ostatnio bywa. Jestem w rozsypce. 3 noce z rzedu nie spalam...czuje sie jakbym zyla jednym dluuuggiimm dniem! Ostatnia noc Al obudzil sie o 23 i koniec! Ryk, goraczka....Siedzialam z nim w fotelu kolo lozeczka do....5.50!! Nie spiac nawet przez sekunde! i o tej godzinie zastal mnie Aaron. Jak sie dowiedzial, ze ja tak siedze od 23 to zadzwonil do pracy, ze nie przyjdzie. Wzial malego, a ja sie troche przespalam. Ale wiecie jak to jest..noc zawalona wiec te 3 godziny snu rano niewiele mi pomogly. Jestem wykonczona, smutna, zla i roztrzesiona! Caly dzien znow marudzenie! Ale zaczynam znowu myslec, ze to zeby! Gorne dziasla z jednej strony ma rozpulchnione i napuchniete wiec mozliwe, ze tak ciezko zabkuje! Dzis ledwo go uspilam. Pierwszy raz zasnal na noc ze smokiem bo tak sie darl, ze w koncu sprobowalam dac mu smoczek. Nastawiam sie na kolejna zarwana noc...a przeciez jeszcze sie musze do szkoly przygotowac. Wszytsko w panice, na szybko....masakra!

Ale owszem! Wieczor aktualny. Klub 903 o 20! Przyda mi sie takie wyjscie!!! I widze, ze nam wszystkim sie przyda! :-)

Karolina- ciesze sie, ze juz Ci lepiej..Kamiec z serca! Oszczedzaj sie i badz ostrozna!

kemaya- to prawda z przychodnia. Ja sie stamtad wypisuje. Lekarze napewno nie sa dobrzy. Wole irlandczyka. :tak:

Ewelcia- Wszytskiego naj naj!:-)
 
Dyta teraz mi sie przypomnialo ze pytalas o cebionmulti:sorry2:
W PL mozna kupic....

Misia ale mieliscie nocki....moze to faktycznie zeby ida:confused:
Na marcowym jeden maluch bral antybiotyk na zabkowanie bo ropa z dziasel leciala a zab sie nie chcial przebic.

U nas tez zabkowanie pelna para ale nocki na szczescie sa ok.

Misia,Julia dziekuje za zyczenia:-)

Moj m dzis wzial neta z Meteora na karte zeby sprawdzic jak dziala bo ten 3G to kiszka jakich malo i ten smiga jak szalony:) full zasieg!
 
cisza tu jakaś...:szok::szok::szok::szok::szok:
Misia - współczuję nieprzespanej nocki:-( mój mały też obudził się ok 4 rano na picie i jak nigdy nie chciał się położyć :no: tak się rozpłakał, że nic nie pomagało - noszenie, tulenie, głaskanie:baffled: nawet łezki mu leciały :-(już nie wiedziałam, co robić... w końcu mój A wstał o 6 i zabrał go na dół... uspokoił się o 7 i jakoś z wielkim trudem usnął:baffled: na szczęście w ciągu dnia był normalny. zobaczymy, co będzie dzisiaj:sorry2:
uciekam i ja... wczoraj zabalowałam, to dzisiaj trzeba odespać.
spokojnej nocki dla Was i Waszych Maluszków;-)
 
wszystkie juz spia. To tylko ja narzekam caly dzien, ze nic mi sie nie chce,spiaca i bla bla, a tyle nasprzatalam sie dzis i prosze...odechcialo mi sie spania :-) M z Amanda juz kimaja,a ja sie zastanawiam czy ucierac dzis jeszcze sernik czy juz zostawic na jutro :-D
 
Ja nie śpię;-)Mój młodszy już tnie komara od 2 godzin,a starszy na kanapie niby tv ogląda:sorry2:Ale oczy zamknięte:-DTo trzeba być zdolnym:-D
Ja pierniczę,nic w tej telewizji nie ma,żeby choć oko zawiesić:no:
A ,nie!"Och,Karol"leci:tak:Chyba z piętnasty raz,ale oglądam:tak:
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, czy mialyscie okropne bole glowy w ciazy? pytam bo jestem w 15 tyg ciazy i od 2 dni szczegolnie popoludniu ledwo zyje. zero komunikacji ze mna, wylaczam sie, nie mam totalnie sily na nic, jak mierze puls to jakby na wyscigach :) byl a glowa boli godzinami. nie wiem co robic. jak jutro nie przestanie to bede musiala kupic sobie cisnieniomierz albo zawracac glowe GP.

jeszcze jedno pytanie, mimo moich zmartwien o konflikt serologiczny, lekarze mnie zbywaja i nie wiem czy wlasciwie, bo nie znamy grupy krwi męża. i nie wiem czy wymagad od nich zbadania tego czy zostawic to w spokoju?
plis o jakas rade.
 
reklama
Do góry