reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
dziewczyny, czy mialyscie okropne bole glowy w ciazy? pytam bo jestem w 15 tyg ciazy i od 2 dni szczegolnie popoludniu ledwo zyje. zero komunikacji ze mna, wylaczam sie, nie mam totalnie sily na nic, jak mierze puls to jakby na wyscigach :) byl a glowa boli godzinami. nie wiem co robic. jak jutro nie przestanie to bede musiala kupic sobie cisnieniomierz albo zawracac glowe GP.

jeszcze jedno pytanie, mimo moich zmartwien o konflikt serologiczny, lekarze mnie zbywaja i nie wiem czy wlasciwie, bo nie znamy grupy krwi męża. i nie wiem czy wymagad od nich zbadania tego czy zostawic to w spokoju?
plis o jakas rade.

Mnie przeokropnie bolała głowa, od czasu do czasu brałam paracetamol, w ogóle do 6 miesiąca ciążę znosiłam fatalnie, brak sił, wymioty, zero chęci do życia, tylko bym spała i spała... ale wszystko się zmieniło w 6 miesiącu, nagle przeszły bóle głowy i nabrałam sił by cieszyć się z oczekiwania na moją Kruszynkę.
Wydaje mi się że takie bóle głowy to normalka, ale jeśli się martwisz to zapytaj GP, tak żebyś była spokojniejsza :-)
U nas było tak samo. Też był konflikt serologiczny, też nie znaliśmy tatowej grupy krwi, bo mój K po prostu nie pamiętał :confused: Po porodzie okazało się że moje obawy jednak się potwierdziły, ale nie było żadnego problemu, dostałam zastrzyk i tyle. Tak więc nie ma co się martwić.
 
frog - ty się nie załamuj:-) jadę do Ciebie z odsieczą:tak: zaangażujemy teściową w bawienie dzieci, a my się zajmiemy babskimi sprawami:-D może będziesz miała chwilę spokoju...;-)
 
froq kochana :-D :-D :-D Znam ten bol!Bo moja mama taka jest :-D Tzn eee mam na mysli,ze pedantka hehe. Wszystko musi byc na glanc posprzatane. Dlatego takiego hopla dostaje od 2 dni :-D I zawsze...ja wytre stol,mama tego nie widziala, po 5 minutach wchodzi do pokoju ze sciereczka i wyciera.Ja mowie-mama...wycieralam przed chwila.A On a na to-to widocznie zle,bo zobacz jakie plamy sa itp itd. Normalnie... AH :-D
Ok laski, to pojade po moniadan, po wilwie i potem pod dom agusiek, tak?
Moja mama tez taka jest:-D Jak ma przyjechac, to sprzatam na tip-top a i tak okazuje sie pozniej, ze cos przeoczylam albo nie wpadlam na to, zeby dana rzecz zrobic...:baffled: Ale to moja mamusia a nie tesciowa, takze luz. I przy tym wszystkim jest jeszcze mega kochana:tak:

Larcia, a co do artykulu, to strasznie wkurzajace to, co to wredne babsko nawypisywalo... Normalnie szok, ze ona tak przeciw swoim rodakom...
Ale.... Z drugiej strony sama znam Polakow chocby w mojej miejscowosci, co siedza na zasilkach, pracy nie szukaja i wprost mowia, ze nie zamierzaja, bo im tak dobrze. Tyle, ze jakby nie patrzec, maja do tego prawo...
 
Witam sie i ja.
Co do bolu glowy to wlasnie dzis koszmarnie mnie od rana boli glowa buuuu
wiec za duzo nie pisze.ppapa milego dnia..
 
Witam się i ja nie codziennie ale wpadam;-) u nas pogoda za oknem piękna słonce świeci:tak:Julcia sobie chrapie a Klaudiusz w szkole z złością wstał że nie ma wolnego i do tego jeszcze jutro szkoda mi go ale cóż jak ma spędzać czas przed grą lub bajką to wole żeby był w szkole:-D M w Dublinie w pracy pies na dworze mam go dość sika mi jeszcze w domu Julcia pełza rozłożyłam jej puzzle ale i tak podłoga lepsza boje się że mi gdzieś w jego suski wejdzie :wściekła/y:Ja miałam 3dni wolne ale niestety jutro już do pracy :tak:nie ciekawie u nas w pracy bo jest nas za dużo i ucinają godziny Irlandki mają fochy że Polki mają więcej godzin :-)wysyłają na przymusowe urlopy:-)ja idę od lutego bo mam 3tyg z zeszłego roku, a nie chcą zwalniać ale nie miła jest atmosfera :tak: to na tyle a jeszcze się chciałam zapytać podajecie swoim dzieciaczką vitamine D3
 
reklama
Strasznie mroźny wiatr na dworze:baffled:Wysmagało mnie i Radka,że hej:sorry2:Dylan śpi to zajrzałam;-)
Pauletta,witaj wśród żywych!Bo bez netu to jak bez tlenu,ja wiem:tak::-D
Frog,za to Ty chyba z teściową się raczej czujesz jak bez tlenu:confused::-DMasz Ty się z nią:sorry2::-DJa muszę powiedzie,że mam wspaniałą teściową.Do niczego się nie wtrąca,jest kochana,nieba by nam uchyliła,zawsze mogę na nią liczyc:tak:A jak przyleciała do nas z teściem w kwietniu to potem mojej mamie powiedziała,że dawno tak dobrze nie wypoczęła jak u nas,a ja jestem "gospodyni całą gębą",czysto,posprzątane,poprane,ugotowane :sorry2:Trochę przesadziła,ale i tak mnie duma rozpierała,a moją mamę tym bardziej:-DTakiej teściowej każdej dziewczynie życzę:tak:
Hmmm...mały miał wstac o 12-tej a nadal śpi:sorry2:A mój Radek już wychodzi z siebie i pyta kiedy ten Dylan wstanie bo chcę się z nim pobawic:sorry2:Tylko,że potem są wojny o zabawki:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry