reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hello
Ja jestem:-D:-D:-D

Nastawiłam pranie, miałam poprasować, ale Ania stwierdziła, że już nie idzie spać:-D. Gada do siebie.
Dzisiaj na szczęście nocka lepsza.

Andzulina, a może Igorek tak na kolejne ząbki się budzi???
 
Andzulina, a może Igorek tak na kolejne ząbki się budzi???

hej Asienka:-) już sama nie wiem... wczoraj wieczorem też zaczął płakać tak z niczego sobie i mieliśmy problem, żeby go uspokoić, ale nockę przespał całą - od 20 do 6.30. już sama nie wiem, czy to ząbki :-( te dwa pierwsze, to nawet nie zauważyłam, że idą. zobaczyłam, jak już wyszły:sorry2:
 
Hello!
I ja jestem:-)
Mój Radek,zdaje się,już przestawił się z wstawaniem na porę "przedszkolną":sorry2:
Dziś go do przedszkola nie prowadziłam bo muszę być u Dylana wcześniej to nie opłacało mi się Radka na 1,5 godz.ciągnąć;-).Myślę,pośpimy sobie do 9,a ten już przed 8 był na nogach:dry:I tyle by było ze spania:sorry2:Śniadanie właśnie wcina:blink:Ja też coś zaraz na ząb zarzucę i pomału się zbieram:tak:
 
Moja Ania też z niewiadomych powodów budziła się częściej w nocy, ale na szczęście szybko usypiała.

Położyłam ja do łóżeczka i włączyłam karuzelkę, niech się pobawi troszkę. Gada cały czas i się śmieje:-):-)
 
Hello
Jestem:-)
Dzisiaj nieco wczesniej niz wczoraj ale Ada ma wolne i nie da pospac. Na szczescie wstala po 8. takze nie ma tragedii;-)
A u nas w nocy tak przerazliwie wialo i huczalo, ze balam sie, ze nasz dom gdzies porwie:szok: Jak rano odslanialam rolety, to zastanawialam sie tylko czy jeszcze mieszkamy w Dunmore czy moze juz w jakims innym miescie:confused:
Teraz ide posciemniac, ze cos robie a pozniej musze jakis obiad wyczarowac...
No to do pozniej;-)
 
Wow dawno nie bylam jedna z pierwszych mamusiek :-)
Ale mam tyle roboty, ze sama nie wiem, za co sie zabrac. A o 2 musze juz wyjechac do fryzjera (WKONCU),tam pewnie z 3 h posiedze,potem zakupy jeszcze trzeba zrobic yhm :-)
 
Ufff nadrobilam wszystko od poniedzialku choc przyznam ze w srode probowalam smernac posta ale cos mi sie zawiesilo i d***a.

Witam sie i ja

U mnie nocka cala przespana od dllluuuzzzszego czasu - a co sie okazalo - wylaczylam mlodemu grzejnik na noc. Dzis wstal wyspany a co najwazniejsze mama tez wyspana bo pospalismy do 9ej:-)
Ja niestety mam busy w domu i jestem psychicznie wykonczona. Tesciowa ze sciereczka wszczedzie wlezie:baffled:, ja wywalam do smieci ona mi wyjmuje, ja mowie A a ona co wielkieB:wściekła/y:. Juz mojemu zaczynaja puszczac nerwy. A do tego buzia jej sie nie zamyka a ona ma donosny glos wiec ja na tabsach przeciwbolowych i kawce:dry: Zreszta Pauletta miala okazje ja poznac wymiekla po 10 min:nerd: Dobra wylalam troche jadu;-)

Larciu artykul SZOK szkoda gadac:no:. A w niedziele maz podrzuci mnie do Agusiek wiec nie bedziesz musiala specjalnie po mnie podjezdzac:-)

Misia a jak Al juz lepiej co z tymi plamkami?

No i masz ci babo znow teciowa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: niestety wytracila mnie z rytmu i nie wiem co jeszcze mialam napisac

Milego dnia wszystkim mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze dzis do was wpasc;-)
 
froq kochana :-D :-D :-D Znam ten bol!Bo moja mama taka jest :-D Tzn eee mam na mysli,ze pedantka hehe. Wszystko musi byc na glanc posprzatane. Dlatego takiego hopla dostaje od 2 dni :-D I zawsze...ja wytre stol,mama tego nie widziala, po 5 minutach wchodzi do pokoju ze sciereczka i wyciera.Ja mowie-mama...wycieralam przed chwila.A On a na to-to widocznie zle,bo zobacz jakie plamy sa itp itd. Normalnie... AH :-D
Ok laski, to pojade po moniadan, po wilwie i potem pod dom agusiek, tak?
 
reklama
Zgadza sie Larcia Monia, Wilwia i Agusiek ze mna a potem Viva Las Vegas!!!!:-D:-D:-D Moja tesciowa to nawet przestawia mi moje rzeczy po swojemu kwiatki i podwiazuje a ja uwielbiam moj rozlozysty kwiatek :wściekła/y:. Ja wyrzucilam stara scierke juz dwa razy a ona wyciaga mi ja za moimi plecami wczoraj przyczailam ze schowala ja z tylu za kiblem wiec ja znow do smieci na sam spod :baffled:. Najbardziej mnie wkurza ze ja nie mam syfu a jak ona tak szaleje to czuje sie tam jak by byl ten syf nie wiadomo jaki:wściekła/y::wściekła/y: Szkoda slow....
 
Do góry