reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej Kobitki
A ja dzisiaj mialam taka rozpuste, ze wstyd sie przyznac...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Spalam wstalam troszke przed 12.:szok: korzystajac, ze A. w pracy a Ada w creche'u...
Ale co tam... W ciazy jestem... Wolno mi:-D:-D Tyle, ze mnie troche teraz glowa boli ale poboli i przestanie;-)
Ide jakies sniadanko zmontowac i wlosy wysuszyc, bo mi sie zaraz zejdzie reszta bandy (A. na lunch a Ada z creche'u).
]
Kochana ja mam tak rozpuste zawsze w niedziele i poniedzialki jak J w domciu jest:-)

Karolinanicola,Wolfia dziekuje:tak:

Tichonku powiadasz mloda:-D a moj m mowi ze stara d**a ze mnie:baffled:.
No tak jak mnie poznal to mialam 16 lat i od tamtej pory jestesmy razem (boszzz to juz 8lat:szok::szok:) no i gada mi ze wtedy bylam mloda:baffled:....

Dzis mamy bilans u pielegniarki na 3:30....ciekawe ile mlody wazy.
Z tydzien temu w ubraniu wazyl 9kg:cool2::cool:
Kochana jak ty zes stara to ja juz staruszka:zawstydzona/y:

No wiec wszystkiego najlepszego:-D

U mnie bitki w piekarniku,pierogi leniwe dla dziecia zrobione,pospratalam jezcze tylko maly zabieg odkurzanie w living roomie bo dziecko paluszki wyspalo i rozdeptalo,ale odsapnac musze:zawstydzona/y: bo sie zmeczylam:-D no ale tez mi wolno:cool:
 
reklama
Dopiero wróciłam,uff...Zaraz na mopa wsiadam:tak:Jak na czarownicę przystało:-D
Tichonku powiadasz mloda:-D a moj m mowi ze stara d**a ze mnie:baffled:.
No tak jak mnie poznal to mialam 16 lat i od tamtej pory jestesmy razem (boszzz to juz 8lat:szok::szok:) no i gada mi ze wtedy bylam mloda:baffled:....
No,no,Ty se uważaj:angry:Stara d**a:-D:-DCo ja mam powiedzieć?:baffled:(co najwyżej mogę sobie z gastone rękę podać:tak:)
dyta::no::no:jutro też niestety nie bo Dylana idę pilnować:tak:Ale może w poniedziałek?:happy2:
karolina,mam nadzieję,że chociaż nakupiłaś sobie jakiś dobrych rzeczy w Lidlu i teraz będziesz je pałaszować i wracać do formy;-)A nie jestem pewna,ale chyba Twoją mamę z Agatka dziś na spacerze widziałam,jak szłam po Radka do przedszkola:confused:Taka pani w jasnej kurtce,około 12-tej to było:blink:Wózek zielony mi się w oczy rzucił:tak:
 
Dopiero wróciłam,uff...Zaraz na mopa wsiadam:tak:Jak na czarownicę przystało:-D
No,no,Ty se uważaj:angry:Stara d**a:-D:-DCo ja mam powiedzieć?:baffled:(co najwyżej mogę sobie z gastone rękę podać:tak:)
dyta::no::no:jutro też niestety nie bo Dylana idę pilnować:tak:Ale może w poniedziałek?:happy2:
karolina,mam nadzieję,że chociaż nakupiłaś sobie jakiś dobrych rzeczy w Lidlu i teraz będziesz je pałaszować i wracać do formy;-)A nie jestem pewna,ale chyba Twoją mamę z Agatka dziś na spacerze widziałam,jak szłam po Radka do przedszkola:confused:Taka pani w jasnej kurtce,około 12-tej to było:blink:Wózek zielony mi się w oczy rzucił:tak:
Ty szpiegu-wszystko i wszystkich wypatrzysz;-):-D
 
Dzień dobry!
Pozdrawiam wszystkich i dołączam się do życzeń urodzinowych.

Chciałam tylko nadmienić odnośnie tej nowej przychodni w Galway, a mianowicie Terryland Medical Centre.
Jestem troszkę rozczarowana.
Po pierwsze będąc tam pierwszy raz przyjął mnie irlandzki lekarz, który nie wiedział co i jak - musiałam mu tłumaczyć o szczepieniu (Rotawirusy)- kiedy sie podaje , jak i ile. Nie wiem, czy rzeczywiście nie wiedział, ale mój mąż aż wyszedł z gabinetu tak się wkurzył.
Po drugie, pani na recepcji nie wydaje reszty. Kazała mi z małym dzieckiem biegac po sklepach i rozmieniać kase - jakaś paranoja!
Po trzecie, dr Cudo, jest tylko GP - czyli lekarzem rodzinnym, sama mi to powiedziała. Z pediatrii dopiero robi specjalizacje - czyli od 6-7 miesięcy siedzi w książkach i uczy się na egzaminy. Więc marny z niej pediatra - jak wszyscy twierdzą.
No i miejsca do parkowania...co z tego, ze są, ale są zajęte przez pracowników...masakra...
Są też plusy, mało ludzi, zadnych przepychanek bez kolejki - jak to było w Polmedzie. Cisza, spokój...

Przepraszam, za narzekanie, ale to tak dla podniesienia ciśnienia na forum :tak:


p.s. To ile nas w końcu bedzie na Misi panieńskim? Może powinniśmy jakoś się ubrać, albo chociaż jakiś element w garderobie miec podobny? Np. wszystkie w dzinsach i czerwonych bluzkach?
 
Tichonek no strzał w 10 zgadza się i godz i kurtka i wózek charakterystyczny, powinnaś zostać dedektywem :-D:-D Zapasów narobilam i ciasto i owoce no same pyszności oczami bym jadła mam nadzieje że nic się nie popsuje:tak:
Kórcze moje dziecię sie niemożliwe zrobiło nie mam jak jej pieluszki zmienić od kiedy raczkuje to z pupą gołą lata mi gdzie popadnie najgorzej jak jest kupa:szok::szok: i nie można jej na krok samej zostawić juz jest przy firance zaraz przy kominku świeczke obraca normalnie żywioł oj kochana moja mama musi latać za moim szkrabinkiem wszyscy mnie oszczędzaja jeszcze ;-);-)
 
witam dziewczynki
Poddalam sie:-(
Bylismy dzis u GP i pani doktor zobaczyla moje brodawki i sie przerazila, powiedziala ze nie musze sie katowac a ze juz odkilku dni sciaam a na noc butle daje to pokarmu chyba mniej:no:
Czuje sie przy tym fatalnie jakbym malemu wielka krzywde zrobila, u GP sie wkoncu poryczalam i tak sie skonczylo. Moj T w sumie zadowolony ze przestane wkoncu przy karmieniu lzami siebie i malego zalewac ale mi wcale nie jest lepiej:-(
Mam jeszcze pytank do mam doswiadczonych czy przepajacie malenstwa przy sztucznym karmieniu? Jak tak to czym?
 
Witam kobietki.
Ewelcia wszystkiego naj!!!!
JA mam jakis zly dzien dzisiaj,zreszta moje dziecko tez.Straszna maruda z niego,bardzo trudno mu dzisiaj zasnac na drzemki,denerwuje sie z byle powodu...a ja jestem nie do zycia.
No ale w niedziele bedzie moje pierwsze "nocne"wyjscie to moze troche sie odstresuje;-)a Wy jak dziewczynki zwarte i gotowe na wieczor Misi:-)

 
Jeszcze raz Wszystkim dziekuje za zyczonka!

Jola ja tez malemu dawalam i nadal daje wode przegotowana do picia:tak:

Bylismy dzis na tym bilansie....maly wazy 9225g w bodach i pampku,babka mowila ze jest drobny ale ze najwazniejsze ze je i jest zdrowy:-)
Zdziwila sie ze maly juz chodzi.....
Caly czas sie smial do niej i gadal....cmokal,papa robil,brawo jej bil i pokazywal jaki jest duzy:-D:-D:-D
Pielegniarka byla pod wrazeniem ze sie nikogo nie boi,ze do kazdego idzie;-)

A ja dzis napieklam rozyczek.....m przyszedl na chwile do domu i polowe zjadl;-)

Napalilam sobie w kominku bo jakos mi zimno:baffled:
 
reklama
Ja tez pale w kominku,bo Nam sie olej skonczyl. Oczywiscie...2 dni przed przyjazdem rodzicow. Ostatnio jak brat Nas odwiedzal z rodzinka, to skonczyl sie olej w dniu ich przyjazdu. Zawsze tak mam :-D Dzis juz oleju nie dostane, cale szczescie nie ma mrozu :-)
I wiecie jak mi sie dzis sprzatac nie chce :-( Ledwo wyszorowalam piekarnik, na co NIGDY nie ma ochoty, ale mam dzis upiec sernik(aha, jasne), wiec juz musialam! Na gorze troche ogarnelam, oczywiscie patrze, ze nie mam poduszek zapasowych. Nie wiem, gdzie mi je wcielo. Musze jutro kupic.
Aaa i chcialam powiedziec, zebyscie nie kupowaly tuszow do rzes w aptece na pasazu w tesco. Kupilam.Wyrzucilam paragon.I masz Ci los...tusz stary,caly w grudkach,masakra.

jola moja corcia nie chciala pic ani wody ani zadnych herbatek. Dostawala troche jakiegos soczku rozrzedzonego,najczesciej jak jadla jakis obiadek,do zapicia.

wilwia ja zwarta i gotowa. Nie liczac wesela kolezanki i wyjsc w polsce ze znajomymi(ale z mezem),to tez bedzie moje pierwsze SAMODZIELNE wyjscie od daaaaaaaaaaaaaaawna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry