reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam w niedzielny poranek.
U mnie niestety jeszcze swiat nie widac, choinki brak, dom jeszcze nie sprzatniety i depresja mnie lapie chwilami:sorry:
Mam nadzieje ze dzis z polowa sie uporam :sorry: I juz niedlugo zasluzony swiateczny odpoczynek, o ile zdaze:sorry:
Milego dzionka dziewczynki
 
reklama
czesc Kobietki
Mam do oddania materac do łóżeczka 120/60. Jest z dodatkową osłoną nieprzemakalną. Jakby ktoś chciał to śmiało piszcie na GG 150273. Mieszkam w Dublin 18 w okolicach płynących schodów:) przy N11.
 
witam sie z ranka u mnie śnieg popruszył ale już po heehhheh a tak po za tym to jestem po wizycie fryzjerki ale niestety nie jestem zadowolona mam nadzieje ze to wszystko sie szybko zmyje.......:zawstydzona/y:miłej niedzieli kobitki A TERAZ ŚNIEŻEK PADA HEHEHEH JAK MIŁO

Julia kurcze gdzie ty mieszkasz ze snieg pada bo u mnie to slonce a tez z G jestem:eek:

A tak poza tym ja juz na nogach wiec rowniez sie witam z rana i o dziwo wyspana. Mlody mi cosik pokaszluje i kicha ale na szczescie tylko tyle, dam mu syropek ktorego zostalo mi jeszcze troszke a potem bede musiala usmiechac sie do Agusiek moze przywiezie cosik z Pl:happy:
Teraz popijam kawke ,choc nie lubie pic sama, bo mi niezbyt smakuje bez ploteczek wiec postanowilam popykac troszke do was ;-):tak:.
Mialm dylemat co dzis na obiad ale poniewaz R wstanie zje i wybedzie do nocy postanowilam ze obiad bedzie express tzn. nugetsy z sweet chili sause zapiekane ziemniaczki badz frytasy i cosik wymysle na surowke a co? Nie mam dzis powera no chyba ze kawa pomoze. A i dzis koniecznie musze skonczyc moje prasowanie a jest tego spora sterta co cosik poprasuje to zaraz ze 2 prania dorzuce i w sumie nie widac ze poprzednio ubylo:zawstydzona/y::sorry:
Oki dziewczynki uciekam pobyczyc sie troszke na kanapie
Milego dzinka wszystkim bo tak piekne slonce swieci ze dzien musi byc dzis mily:-D:-D:-D
 
Witam miłe panie:-):-):-)
Tichonku ślicznie wyglądasz :tak:
Frog jakbym mogła być rozczarowana taką wizytą :eek::-) jak dla mnie możesz tak wpadać kiedy ci się tylko podoba:tak::-):-):-) i daj przepis w ko,ncu na ten makowiec z jabłkiem:tak:
Ja dopiero wstałam i się szykuję do śniadanka tylko nie wiem na co mam ochotę:sorry: a później zakupy bo lodówka pusta:sorry:
 
Hej dziewczyny bylam wczoraj u lekarza i moje cisnienie jakos spadlo , prawie ksiazkowe 120/85 staralam sie nie myslec o niczym i sie zrelaksowac :) mocz tez wporzadku żadnego bialka nic nie ma! Tak sie ciesze, ale jeszcze kolejna wizyta we wtorek w szpitalu zobaczymy jak tam sie spisze :-) Jedynie co odczuwam to ten bol w okolicy krzyza , ale moze faktycznie to tylko krzyze bo nawet w nocy nie moge sie przewrocic , juz prawie 33 tydz no i dosyc juz przytylam :zawstydzona/y::sorry: a maly daje mi niezle w kosc a to pod zebra a to w pecherz kopniaka :rofl2:
pozdrawiam i milego wieczorku
Dobre wiesci.Wiec jak moiwlam kochana nie stresuj sie,odpoczywaj,nie pracuj za duzo a cisnienie bedzie w normie.U mnie tak niebylo hehe ja na sama mysl o lekarzu mam cisnienie w gornej normie:-D

Misia znow mnie rozwalilas swoim postem,a ja sie smiac nie moge! Bo wiazadla mie tak bola ze smiech ,kaszel i kichanie zabronione :-D Trzymam kciukasy za pozytywna odpowiedz ze strony pani dyrektorki.Szkoda tylko ze jak dostaniesz robotke bedziesz nas pewnie rzadziej odwiedzac,aja bede tesknic za wypasionymi postami.:-(
Tichonek alez pikna z ciebie mamuska!Pozazdroscic!JA mam krociotkie wloski od kilku miesiecy bo scielam ale znow mam dola bo jakos sie nie widze..Ale chyba hormony zaczynaja dzialac bo w lustro patrzec nie moge:no:

Uciekam na sniadanko rodzinne, potem czesc zakupkow co by na ostatnia chwile nie robic.
 
No jestem, ale chyba za mną nie tęskniłyście:-p
U nas szykowanie świąt pełną parą:-), wędlinki i mięsko swojskiej roboty, mniam:-D i dlatego mnie nie było na forum, bo dużo roboty było. Anię dwa dni bolał brzuszek, w końcu musieliśmy jej pomóc czopkiem kupkę zrobić. A dzisiaj śpi prawie cały czas.

Misia normalnie wymiękam czytając Twoje posty:-D:-D:-D:-D. Najważniejsze, że się sprawdziłaś:-), myślę, że pracę dostaniesz
 
Witam z zaśnieżonej i mróźnej Polski! Niestety nie jestem zorientowana co tam u Was się dzieje ale na dziś już mam zaplanowany wieczór winko i BB:tak: U nas dziś w końcu trochę cieplej się zrobiło (zaledwie -5) i mam nadzieje że Emilka zaliczy swoją pierwszą sanne. Katarek już jej przeszedł i muszę się pochwalić że zaczeła już raczkować i to całkiem dobrze jej to idzie Ale i tak woli chodzić (oczywiście trzymana jeszcze za łapki). Jak posadzę ją na podłodze to tylko patrzy aby doraczkować do czyjejś nogi i wspina się, wstaje i domaga się żeby ją prowadzić
Gastone widze nowy suwaczek:-)Gratulacje:-)
Tichonku super Ci w tej fryzurce:tak:
 
Witam i zmykam,ziemniaki wstawic!:-)
U nas padal snieg wczoraj i w piatek....w piatek bylo malo ale wczoraj sporo tylko szkoda ze dzis juz ani sladu po nim,za to mamy mroz.....
Przed domem mamy slizgawke.....wyszlam na dwor na chwile i bym wurznela orla:sorry:
No to spadam,pozniej jeszcze na zakupki lecimy.
Milego dnia:-)
 
reklama
Witam!
Mam chwilkę, bo Emma zasnęła, a Eryk ogląda jakiś film o zebrze z tatusiem
Kurcze wszyscy jestesmy zakatarzeni :-( dziś mnie dopadło, ale ja to pól biedy, najgorzej z Emuśką, w nocy budziła sie kilka razy bo nie umiała spac przez ten katar :sorry:
Tabasia, jak sie nazywa ten lekarz co go tak chwialiłas , on z Polmedu jest tak?

Misia, to jeśli cie przyjmą, to którą grupę bedziesz uczyć, moze dzieciaczek którejs z nas ci się trafi ;-)

U nas też padał snieg, kilka razy ale sladu nie ma
 
Do góry