reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

GASTONE ja tez jadlam lody na potege:-D tak w drugim trymestrze i w nocy przed odejsciem wod,a potem cyk i zrobili mi cesarke:-)
JUSTYSIA GRATULACJE OGROMNE - ja ciapa nie doczytalam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam wieczorkiem
Gratulacje dla całej trójki brzuszków i egzaminow dobre wiesci:)
Krokiety zrobione pychaaaaa:)
Mega zaakupy zaliczone dostałam dzis opózniona wypłate wiec jestem spokojniejsza juz sie balam ze nam nie zapłaca przed świetami.
Jutro do pracy.
Olivier dost szczoteczke elektryczna i jak sie cieszy chodzi myc zeby i wogóle:)
Ja sobie robie inhalacje bo zatoki mnie meczą.
musze jeszcze w pt gołabków dorobic składniki juz mam.
Chciałabym tez zrobic pierniczki nigdy nie robiłam wiec musze poszukac przepisu.
Nie wiem czy mówiłam ale świeta spedzam w dublinie wiec Anieczka moze uda nam sie spotkac w którys dzien?:)
Ide małego polozyć i sama kłade sie spac.
Milej nocki
 
Justysia gratuluje :-D:-D anineczka Tobie również :tak:
moniadan pożycz i mi dziewczynki :tak::tak: choć niby lekarze powiedzieli że to dziewczynka to i tak mam styk że jej się coś tam schowało i mi wyskoczy z armatką :sorry: miałam nawet dzisiaj taki sen że urodziłam chłopczyka Huberta :szok: nawet nie wiem skąd to imię mi sie wzięło bo nawet mi się nie podoba :eek: a ja wsio kupione już dla dziewczynki mam i ciuszki i pościel różowe a tu byłby zonk :confused2: :-D:-D:-D

No i polatałam troszkę po sklepach ale tylko tesco i Dunnes bo na więcej niestety mi młoda w brzuszku nie pozwoliła :-( ale za to owocnie było :tak: kupiłam sobie kreację na święta i to tylko za 5euro ale akcja była nieziemska nie mogłam się zapiąć zawołałam babkę żeby mi pomogła czy to w ogóle możliwe bo w cyckach strasznie ciasno była a to nieelastyczny materiał :confused2: no i nie za bardzo chciał się suwak ruszyć do góry choć pani sie bardzo starała w końcu wykombinowała że poszuka na magazynie większego rozmiaru ( a to już była 16:eek:) no i za chwile przybiegła z bananem na twarzy z 18 i sie udało poszło gładziutko sukienka super czerwona tylko te ichnie falbanki przy rękawach mnie wpieniają :confused2:ale to się ominie musze się odkładnie przyjrzeć może da się odpruć :tak: no ale to za dnia bo to ma byc kraecja surprise dla mojego męża :-D:-D:-D a niech mu gały na wierzch wyjdą :tak: tylko nie wiem jaki mu prezencik kupić niby mamy sobie nie robić prezentów ale chcę mimo wszystko z jakimś drobiazgiem dla niego wyskoczyć i nie mam pomysłu:confused:
 
Witam. Pisze na tym forum po raz pierwszy. Chciałabym jednak tylko zadać pytanie na które prosiłabym o szybką odpowiedź. Obecnie przebywam w Polsce, jestem po porodzie bliźniaczek które rodziłam w Polsce. Dziewczynki urodziły się jako wcześniaczki. Wcześniej przez 3 lata mieszkałam w Irlandii. Ze względu na ciąże bliźniaczą zdecydowałam się na poród w Polsce. Małe obecnie mają pięć miesięcy. Niestety ze względu na wcześniactwo mają trochę problemów ze zdrowiem. Dziewczynki muszą być rehabilitowane. Jednak planujemy powrót do Irlandii - chcemy być razem całą rodzinką. Moje pytanie brzmi - czy któraś z Pań ma jakieś namiary na osobę, która zajmuje się rehabilitacją niemowląt metodą NDT - BOBATH w okolicach Cork. A jeżeli nie Cork to wogóle w Irlandii? Może to być ktoś pracujący w szpitalu lub prowadzący prywatną praktykę. Bardzo proszę o odpowiedź na maila krowa1@tlen.pl. Niestety brak czasu nie pozwala mi na czynne uczestnictwo w tym forum. Dziękuje. Pozdrawiam Ola.
 
Gratuluje brzuchatym mamusiom i Tobie anineczko zdanego egzaminu.

Ja dzis narobilam krokietow na Swieta,a teraz czekam na meza, zeby obejrzec jakis film.

Mam pytanie. Czy ktos z Was mial robione tu badania serca?Ile czeka sie na MC?Jakie badania wykonuja wtedy?A jaki jest koszt prywatnego badania?Mowie o podstawowych, typu ekg.Bede wdzieczna za odpowiedz.
 
HejkaDużo dziś nadrukowałyście stron..ale już wiem dlaczego :-)
Gastone i Justysia GRATULACJE!!! :rofl2: :rolleyes: :rofl2: :rolleyes:
Dużo zdrówka dla Was i dzidziulków :-)
10 dni różnicy..;-)

Anineczko..czekałam na takie wieści! :-) GRATULUJĘ!!!
Miałam Ci wcześniej to napisać..ale nie chciałam zapeszać: że ta metoda jest bardzo skuteczna. Tzn.nie mówić nikomu kiedy egzamin..wtedy czuj się większy komfort psychiczny (przynajmniej ja tak miałam :tak:)..potem pozostaję zdać i się pochwalić :rofl2: ja tak samo zrobiłam w PL z prawkiem..nikt nic nie wiedział..nawet o tym, że prawko robię.. (no oprócz kilku osób;-)) a najbardziej była zdziwiona kuzynka, która wszystkim się chwaliła, że prawko robi..ona oblała a ja kilka dni po niej zdałam..:eek: ona na mnie wielkie oczy :szok: i do tej pory nie może uwierzyć jak to się stało..:rofl2: ale ona w końcu też zdała :happy:
 
No i wrocilam a tu same niespodzianki:-) Na styczniowkach trzy juz rozpakowane a tutaj.... no coz

gastonei justysia moje najszczersze gratulacje!!!

anineczka Dobra robota!!!!:-)

A i lekarz powiedzial ze glowka jest juz bardzo nisko i zdziwil sie ze nie czuje nacisku:zawstydzona/y: a ja nie czuje bo jeszcze sprzatniete nie mam i nie moge:-D:-D nie no a tak na serio to sie troche wystraszylam i w drodze do domu reszte rzeczy do szpitala kupilam:-)

Dobrej nocki kobitki:-)
 
(...)
Mam pytanie. Czy ktos z Was mial robione tu badania serca?Ile czeka sie na MC?Jakie badania wykonuja wtedy?A jaki jest koszt prywatnego badania?Mowie o podstawowych, typu ekg.Bede wdzieczna za odpowiedz.
Kurcze..a co się dzieje? To dla Ciebie? Termin pewnie zależy od poszczególnych szpitali - w zależności od ilości miejsc.. Prywatnie pewnie szybciej a cena chyba nie powinna być kosmiczna..:eek:
 
Dziewczyny

jestem w 8tyg ciazy. nie wiem juz co robic, mam ciagle infekcje ukladu moczowego, albo pochwy moj GP to rece rozklada i albo daje amoxiciline ktora zadziala ale z a tydzien infekcja wraca, a na infekcje pochwy kaze mi uzywac jogurtu z ZYWYMI bakteriami (namoczyc tampona i sobie zaaplikowac-a w ciazy nie mozna!! uzywac tamponow)
jutro chyba zadzwonie do szpitala bo juz mi macki opadaja.

dzisiaj w gazecie wyczytalam ze kobieta miala to samo z ukladem moczowym, nawet najsilniejszy antybiotyk pomagal tylko na 2-3 tyg a potem nawrot. po zmianie GP, ktory przyjzal sie dokladniej, dowiedziala sie ze ma raka jajnika!! (torbiel ktora ignorowali wczesniej lekarze na jajniku, )
 
Ostatnia edycja:
reklama
ty_grynio a nie masz dostępu do Polskiego ginekologa?
Ja miałam infekcję,ale mi pomógł Canesten.

Joannn no właśnie o to mi chodziło..Po co się chwalic jak mi głupio potem będzie jak nie zdam :zawstydzona/y::-D
Ty to masz już pełne prawko,ja próbowałam w Pl,ale jak już byłam tutaj i wogóle mi się nie opłacało latac w tą i wewte na egzaminy.
Obym zdała na pełne za pół roku :-D

Mój mąż wraca,o właśnie podjechał na podjazd.:cool2:
Ewelcia mój przez telefon nie mógł się Was na chwalić;-):tak::tak:

Larcia niestety nie wiem nic o tych sprawach.A kto ma problem?

Powiedzcie mi,didi ostatnio zdałaś testy.

czy musiałaś miec Marriage Certificate (if appropriate) ?
 
Do góry