reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Gastone Justynko GRATULACJE :-):-):-):-):-):-):-)
Niech dzidzie zdrowo rosną :tak::tak:

A ja zdałam testy :cool2::cool2::rofl2:
dołaczam sie do gratulacji a anineczka tobie tez gratulacje za zdane testy!!!!!!!!a ja doszłam do wniosku ze telewizor zabieram do siebie do sypialni i tyle !!!!!!dzieci faktycznie musza miec ograniczony czas na ogladanie tv!!!!!!!!a ja dzis takos sie zle czuje po 5 dnich przestała mnie bolec głowa i wogole jakis dziwny stres mialam chyba ciezko na duszy ze znowu sami na swieta po raz 5 tutaj w irlandiiiiii!!!!!:zawstydzona/y:jakos nie mam natchnienia do robienia czegokolwiek chyba depresja .................nawet jeszcze prezentow nie mam bo nic nie moge wymyslic ;-)
 
Anineczka - Gratulacje
Gastone - jeszcze wieksze gratulacje :D
Justysi juz gratulowalam w Limerick - ale tu tez moge :)


dziewczyny pomocy!!!

która lata rayanerem bo kurde kuzyn nie wie co ma zrobić z tą kartą pokładową wydrukowaną z komputera:sorry:chodzi mi którą część ma wsadzic do tej maszyny??wogóle co i jak ma zrobić??:confused2:
Marta - a do jakiej maszyny on chce wkladac ta karte??:eek:
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję.Widzę,że dzień gratulacji :-D

Julia ja też jeszcze nic nie mam.
Ani prezentów,ani grzybów,ani chęci :confused2:
Jakoś tak dziwnie.Niby rodzina będzie,ale nie będzie mojej mamy i tak sentymenty i wspomnienia mnie trzymają z poprzednich Świąt :-(

Ewelcia zaraz dostaniesz PW :-D:cool2:
 
Powiedziec mi czy powinnam leiec czy nie...??
A wiec tak ciaz przebiega normalnie pozytwnie.
Lekarz moj powiedzial, ze moge leciec tylko pic duzo wody podczas lotu.
Doradzcie mi:)
Za odpowiedzi i rady dziekuje:)
 
Biola, no ale cos musiał powiedziec że stwierdzil astmę...? Weszliście do gabinetu, lekarz na to bez badania, że dziecko ma atme, :szok: a nie zapytałas na jakiej podstawie tak uwaza?
hej tak dokladnie jak piszesz weszlismy zbadal dziecko czyli go obsluchal i do buzi zajrzal,to byly wszystkie badania ,stwierdzil ze kacper choruje od pazdziernika nie moze sie do konca wyleczyc i teraz doszly zapalenie oczek i ze wydaje sie jak by mial b katar a tego kataru nie ma i na tej podstawie przepisal mu sterydy.i to wszystko.oczywiscie nic mi nie powiedzial o lekach ze sa na bazie sterydow i wiecie ja ide do lekarza to wydaje mi sie ze on jest wyuczony i wie co mowi ale jak posluchalam tej babki z apteki to zmienilam zdanie.
on mi tak choruje bo poszed do przedszkola i wiedziallam ze bbedzie ciezko ze bedzie chorowal ale on nie ma szans na wyzdrowienie bo co go zaprowadze do przedszkola to zawsze ktores dziecko jest chore.i musze to jakos przetrwac bo jezekli teraz zrezygnuje z przedszkola to od wszesnia bede miec to samo bo idzie juz do szkoly.wiec zobaczymy narazie to nie moge sie doczekac do wiosny i niech wreszcie te chorubska odejda:-)
 
Kurde dziewczyny ja to się już pogubiłam i nie trafię za Wami wiem że gastone spodziewa się dzidziusia Justynka też ???:rofl2: nie widzę rzadnego suwaczka tylko rzuciły mi się dwa ząbki w takim razie GRATULUJE.
Marta F karty pokładowej wydrukowanej nie trzeba nigdzie wkładać oni ja skanują tylko i po problemie wazne jest by była ona wydrukowana dobrze i nie zagnieciona. Co do bagaży to jeśli wniosło się opłate za bagaż to powinno wszystko pisać na tej kartce i oni przy odprawie spr. czy to z kartki czy to jak ja pamiętam jakiś kod mieliśmy i załatwione. A podręczny można mieć chyba do 5 kg ale i tak tego nie spr, moze coś się zmieniło teraz latam Lingusem.
anineczko dla Ciebie też gratulejszynnnn baby górą :-D:-D a co.
 
reklama
dziewczyny pomocy!!!

która lata rayanerem bo kurde kuzyn nie wie co ma zrobić z tą kartą pokładową wydrukowaną z komputera:sorry:chodzi mi którą część ma wsadzic do tej maszyny??wogóle co i jak ma zrobić??:confused2:

Ja latam, tę kartę oddajesz normalnie przy okienku przy zdawaniu bagażu:-)


Gastone Justynko GRATULACJE :-):-):-):-):-):-):-)
Niech dzidzie zdrowo rosną :tak::tak:

A ja zdałam testy :cool2::cool2::rofl2:

Całej trójce ogromne gratulacje:-):-):-)
 
Do góry